Zpravodajství z ledního hokeje:

Krajská soutěž mužů: Skuteč - Česká Třebová 4:3 (0:0, 4:2, 0:1)

Branky: 22. Ligr, 30. Komárek, 32. Souček, 37. Ondráček – 27. T. Řehák (Zeman), 36. Voříšek, 51. Doha (Kopečný).
Rozhodčí: Kejř – Hájek, Říha. Vyloučení: 6:5.
Bez využití. Oslabení: 0:1. Diváků: 125.
Skuteč: Kukla – Tocháček, Pokorný, Štursa, Lichtenberg, Špilár, Netolický – Ligr, Hladík, Komárek – Klement, Pražan, Ondráček – Formánek, Kusý, Herynek – Souček, Urban, Žák.
Česká Třebová: Ehrenberger – T. Řehák, Šafář, L. Rybka, Jícha, Voříšek, Zeman – Váně, Kvasnička, L. Deml – Doha, Bačík, M. Šedivý – B. Řehák, Teplý, Steinmetz – V. Deml, Chudý, Kopečný.
Ve druhém kole zajížděla Lokomotiva na led loni účastníka krajské ligy – HC Skuteč.
Vzhledem k vývoji utkání ale třebovští body vyloženě ztratili. V první třetině byli hosté lepší a jen díky střelecké impotenci a dobrému výkonu domácího brankáře Kukly, skončila třetina bez branek.
Ve druhém dějství se domácí probudili a po dvou minutách vedli díky Ligrovi 1:0. Tomáš Řehák za pět minut sice vyrovnal, ale pak v polovině utkání během dvou minut domácí odskočili o dva góly- 3:1.
Naději na dobrý výsledek vykřesal v oslabení Voříšek, ale skutečský Ondráček v závěru opět zvýšil na 4:2.
Do poslední třetiny šli odhodlaní třebováci zvrátit utkání a v 51.min Doha snížil na rozdíl jedné branky – 4:3. Víc už se Lokomotivě nepodařilo, protože neproměnila několik vyložených šancí, včetně přesilovky 5:3.
Prohra o gól venku se silným soupeřem by za normálních okolností nebyla tak špatná, ale tentokrát ji lze považovat za ztrátu bodů.
Příští týden sehrají třebovští dvě mistrovská utkání, obě doma, Na Skalce. Ve čtvrtek 28.10. v 18,30 se Semechnicí a v neděli 31.10. od 17,00 se Spartakem Choceň B. Podle posledních informací by už měla nastoupit posila David Šedivý.
                                                                                                                                                                          Radko Jasanský
Krajska liga 4.třídy: HC Chrudim - TJ Loko Česká Třebová  7 : 0  (2 : 0, 4 : 0, 1 : 0 )

Sestava : Kollert - Trnka, Paclík, Nesejt, Novotný R., Martinec, Verner Jan, Kubíček, Švub, Stolín, Hledík, Pecha
Naši čtvrťáci v neděli nastoupili ke svému prvnímu letošnímu mistrovskému utkání. V sestavě se tak objevilo několik nováčků, kteří se seznamují s hrou na celé hřiště a to se plně projevilo při hře. Domácí hráči nás poměrně lehce přehrávali, i když z naší strany tam pár náznaků též bylo, bohužel bez gólového zakončení. Každopádně výhra domácích je plně zasloužená.

Krajská liga 3.třídy - 2002  HC Chrudim - TJ Loko Česká Třebová  15 : 8  ( 2 : 1, 7 : 2, 6 : 5 )

Sestava : Havránek - Ruda, Koutecký, Hošpes, Deml, Kolář, Páv
V oboustranně otevřeném a vyrovnaném  utkání, kdy se hra přelévala od branky k brance nás domácí porazili jen díky  lepšímu využití gólových příležitostí.

Krajská liga 3.třídy - 2003 HC Chrudim - TJ Loko Česká Třebová  7 : 5 ( 2 : 1, 2 : 1, 3 : 3 )

Sestava: Martinásek O. - Martinásek T.,Pojezný, Fikejz, Trnková, Fiala, Bárta, Palán, Kynčl, Verner Jakub
Toto utkání bylo po celý zápas vyrovnané. Přesto nebýt promarněných šancí našich hráčů, tak jsme si odvezli výhru. Bohužel v závěru však domácí tříbrankovou sérií otočili nadějný výsledek 5 : 4 na konečných 5 : 7 v náš neprospěch.
I přes dnešní tři prohry, bych chtěl všem zúčastněným jménem trenérského kolektivu poděkovat za bojovnost a nasazení.