První Miss Internet je Tereza Ondrášová                             

Třebovačka Tereza Ondrášová získala v úterý 12. října titul Miss Internet Vysočina-news, který poprvé v historii udělili zástupci portálu ve spolupráci s Miss Junior
Vážený pane Mikolecký, s radostí Vám mohu sdělit, že jsem včera, 12.10.2010, vyhrála titul Miss Internet. Ráda bych Vám poděkovala, že jste uveřejnil článek jak o mé osobě, tak o hlasování. Také bych moc ráda poděkovala všem Třebovákům, kteří pro mne hlasovali. Moc to pro mě znamená.  Tady Vám zasílám odkaz, kde naleznete video a také pár fotografií.
http://www.vysocina-news.cz/clanek/prvni-miss-internet-vysocina-news-je-tereza-ondrasova/
A také foto s Jiřím Pomejem, který včerejší finále moderoval.
Tereza Ondrášová
V porotě zasedli kromě partnerů soutěže poslanec Parlamentu ČR Michal Babák, fotograf Jakub Ludvík nebo šéfredaktor časopisu Spy Pavel Novotný. Moderoval Jiří Pomeje. Dívky byly hodnoceny ve třech oblastech – nejlepší tanečnice zumby, autorka nejlepšího medailonku (finalistky si své medailonky připravily samy) a dívka s nejosobitějším projevem. Hodnocení se pak započetla k ostatním v průběhu roku a vítězkou se stala právě Samira.

„Ráda bych ukázala mnoha dívkám, že mít velikost 32 a perfektní make-up neznamená být krásná. Je to hlavně o tom věřit si, vědět o svých nedostatcích, ale především umět prodat svoje přednosti. V budoucnu bych ráda úspěšně dokončila střední školu, odcestovala na půl až rok do ciziny a poté se přihlásila na Právnickou fakultu Univerzity Karlovy. Celkově bych ráda byla v životě úspěšná, zdravá a hlavně – soběstačná,“ zdůraznila Samira, která se rozhodla zařídit si po dobu svého kralování roční individuální studijní plán.  „Od malinka jsem si doma hrávala na modelky a tahala mamince věci ze skříně. A promenádovala jsem se v nich po bytě. O pár let později jsem se chtěla zúčastnit Miss, ale bohužel na to nemám výšku ani míry. V roce 2007 se soutěže zúčastnila Míša Haladová (Miss Junior ČR 2007) a já se dozvěděla o první soutěži, která nehledá pouze 180 cm vysoké a 30 kg vážící slečny, ale také charismatické osoby. V tomto roce jsem se cítila být připravená zkusit svoje štěstí v Miss Junior.“ „Nejen samotné vítězství, ale celá cesta soutěží dává dívkám příležitost se zviditelnit. Jak danou příležitost uchopí, je jen na nich - na jejich píli, jak dokážou být tvrdé samy na sebe, jak na sobě dokážou pracovat. V letošním roce se historicky poprvé staly všechny finalistky zároveň Miss Junior v krajích, za které soutěžily, a v nadcházejícím ročníku se stanou patronkami šíření filozofie soutěže zdravého životního stylu na středních a základních školách v rámci školících programů Miss Junior CAMP, “ zdůraznila prezidentka soutěže Kateřina Hamrová.

V průběhu slavnostního vyhlašovacího ceremoniálu byla korunována také Miss Internet 2010. Nejvíce internetových hlasů získala devatenáctiletá rodačka z České Třebové Tereza Ondrášová, studentka SSOŠ Trading Centre v Litomyšli. Pro korunku a šerpu si přijela rovněž slovenská Miss Junior 2010, jedenadvacetiletá Ivica Bošková z Galanty.

Miss Junior ČR 2010 má vítězku! 

Včera v odpoledních hodinách se ve Velkém sále Novoměstské radnice se jí stala osmnáctiletá rodačka z Frýdlantu v Čechách, studentka Školy mezinárodních a veřejných vztahů v Praze Samira Zylollarová.  V porotě zasedli kromě partnerů soutěže, poslanec Parlamentu ČR Michal Babák, fotograf Jakub Ludvík nebo šéfredaktor časopisu Spy Pavel Novotný. Moderoval Jiří Pomeje.
Dívky byly hodnoceny ve třech oblastech nejlepší tanečnice zumby, autorka nejlepšího medailonku (finalistky si své medailonky připravily samy) a dívka s nejosobitějším projevem. Hodnocení se pak započetla k ostatním v průběhu roku a vítězkou se stala právě Samira.
Ráda bych ukázala mnoha dívkám, že mít velikost 32 a perfektní make-up neznamená být krásná! Je to hlavně o tom si věřit, vědět o svých nedostatcích, ale především umět prodat svoje přednosti. V budoucnu bych ráda úspěšně dodělala střední školu, odcestovala na půl až rok do ciziny a poté se přihlásila na Právnickou fakultu Univerzity Karlovy. Celkově bych ráda byla v životě úspěšná, zdravá a hlavně SOBĚSTAČNÁ, zdůraznila Samira, která se rozhodla zařídit si po dobu svého kralování roční individuální studijní plán. Vrchol své profesní kariéry vidí v diplomatických službách nebo v politice. Od malinka jsem si doma hrávala na modelky a tahala mamince věci a boty ze skříně. A promenádovala jsem se v nich po bytě. O pár let později jsem se chtěla zúčastnit Miss, ale bohužel na to nemám výšku ani míry. V roce 2007 se soutěže zúčastnila Míša Haladová (Miss Junior ČR 2007) a já se dozvěděla o první soutěži, která nehledá pouze 180 cm vysoké a 30 kg vážící slečny, ale také charismatické osoby. V tomto roce jsem se cítila být připravená zkusit svoje štěstí v Miss Junior!  Samira Zylollarová o sobě dále prozradila, že miluje tanec, kterému se věnuje šest let. Ráda chodí na spinning a lyžuje. Z jídla miluje sladkosti a především hořká čokoláda je její vášní! Rovněž tak francouzské sýry a těstoviny na všechny způsoby nebo krevety.Ráda cestuji, nejvíce se mi líbilo na Tenerife - černé pláže, bohatá flora  a velké vlny, nádhera. Ráda bych procestovala USA, a jela na dovolenku na Mauricius. V letošním ročníku byly testy a veškeré vylučovací metody, které určovaly výběr dívek, asi nepřísnější, shrnuje Beata Skvělá z realizačního týmu Miss Junior 2010.Položili jsme laťku hodně vysoko, na druhou stranu v dnešním světě dokážou prorazit jen výrazné a inteligentní osobnosti. Krom pohovoru v cizím jazyce, rozhodovaly o výběru i výsledky IQ testu, psychotestů, testů z českého jazyka a matematiky. Dalším stěžejným hodnotícím kritériem byla volná disciplína. Dívky měly maximálně dvě minuty na to, aby předvedly porotě, co v nich je ukryto. Některá slečna dokázala dané dvě minuty zázračně nabít svou energií, u jiné zase porota naopak útrpně čekala, až určený čas vyprší.
Nehledáme dívky, které budou ozdobou bohatých mužů na večírcích, zaznělo často na semifinálové baráži, která proběhla na konci prázdnin pod patronací pražského primátora Pavla Béma v Malém sále Městské knihovny v Praze. Dívky totiž mnohdy na otázku, proč chtějí vyhrát Miss Junior, odpověděly, aby se dostaly do společnosti slavných. Chceme, aby si slečny uvědomily, že sláva není rovnítkem inteligence a kvality. Podle výsledků testů má soutěž Miss Junior letos hned několik finalistek se stupněm IQ vyšším než 140, což jsou lidé, kteří tvoří pouhá 2% populace. Víc než polovina dívek má IQ v rozmezí 130  135, což je jen 15% populace.
Předchozích pět let v čele soutěže Miss Junior shrnuje její ředitelka Kateřina Hamrová: Nejen samotné vítězství, ale celá cesta soutěží dává dívkám příležitost, jak se zviditelnit. Jak danou příležitost uchopí, je jen na nich - na jejich píli, schopnostech a především, jak dokážou být tvrdé samy na sebe, jak na sobě dokážou pracovat. V letošním roce se historicky poprvé staly všechny finalistky zároveň Miss Junior v krajích, za které soutěžily, a v nadcházejícím ročníku se stanou patronkami šíření filozofie soutěže zdravého životního stylu na středních a základních školách v rámci školících programů Miss Junior CAMP.
 
 

Doporučujeme další odkaz: http://www.novinky.cz/vase-zpravy/praha/1274-983-miss-junior-cr-2010-uz-zna-vitezku.html