Výsledky  žákovského hokeje

31.10.2010 Minihokej 3.tříd - ročník 2002 TJ Loko Česká Třebová - HC Chotěboř 6 : 5
Sestava: Hriško - Ruda, Hošpes, Trnková, Deml, Koutecký, Palán, Havránek, Kolář, Pojezný, Páv
V tomto duelu naši "třeťáci" dotahovali tříbrankovou ztrátu z první třetiny, ale po bojovném výkonu zápas otočili ve svůj prospěch. Nasazením a bojovností vzali za srdce své příznivce z řad rodičů a udělali jim radost v podobě vybojovaného vítězství.

28.10.2010 - Minihokej 2.tříd  Turnaj v České Třebové

TJ Loko Česká Třebová - HC Hlinsko 9 : 3
TJ Loko Česká Třebová - HC Chrudim 0 : 9
TJ Loko Česká Třebová - HC Slovan Moravská Třebová 15 : 0

Sestava: Havránek - Páv, Fiala,Novotný, Rudová, Trnková, Kovář, Klacl, Čečotka, Pachl, Pecina, Verner, Fikejz, Bárta,Telecký, Langer
Naši nejmenší nastoupili ve sváteční den ke svému prvnímu mistrovskému turnaji v sezoně, ba většina i v kariéře. V konkurenci družstev z okolí naši hráči uspěli a svým výkonem potěšili jak trenéry, tak přihlížející obecenstvo.

31.10.2010 - Krajská liga žáků 4.tříd TJ Loko Česká Třebová - HC Chotěboř 1 : 15
Sestava : Kollert - Umlauf, Kubíček, Verner, Nesejt, Trnka, Paclík, Pecha, Švub , Stolín, Hájek, Martinec, Hledík, Novotný
Čtvrťáci ve svém prvním domácím mistrovském utkání jednoznačně podlehli herně lépe vybavenému soupeři z Chotěboře.

Liga mladších žáků: TJ Loko Česká Třebová – TJ Lanškroun   0 : 17 (0 : 6, 0 : 9, 0 : 2)
Sestava : Břeň –Zeman, Horníček M., Verner J., Metyš, Paclík, Rozlílek, Trnka, Horníček P., Řehák, Křepela, Nesejt, Orlich, Verner Tomáš

Soupeř jasně dominoval již od začátku zápasu. Našim hráčům utekl začátek utkání a tak po 1. třetině  byl stav již 0:6. I když se ve třetí třetině podařilo našim hráčům částečně srovnat krok se soupeřem a vytvořili jsme si několik slibných šancí, byli hráči Orlů z Lanškrouna jasně lepší ve všech herních činnostech a tak zaslouženě zvítězili.