Hokejové výsledky  z víkendu

Výsledky 4. a 3.třídy,   sobota 6. 11. 2011,  ZS Česká Třebová

Krajská liga žáků 4.tříd  TJ Loko Česká Třebová - HC Skuteč 11 : 6 ( 4 : 1, 1 : 2, 6 : 3 )
Sestava: Hriško - Hájek, Martinec, Paclík, Trnka, Novotný, Švub, Umlauf, Stolín, Pecha, Hledík, Štusák
Komentář: Čtvrťáci ve svém čtvrtém mistrovském zápase konečně zvítězili. Doma porazili soupeře ze Skutče.  "Naši chlapci se již na velkém hřišti rozkoukali a to se začíná projevovat v předvedené hře. Navíc přijel soupeř podobných kvalit, tak to byla otevřená partie s mnoha šancemi na obou stranách. Nás opět podržel brankář a naši hráči v poli své brankové šance dovedli využít. Proto jsme se po závěrečné siréně mohli právem radovat z dosaženého vítězství."

Minihokej 3.tříd - ročník 2002   TJ Loko Česká Třebová- HC Skuteč 38 : 1 ( 14 : 0, 13 : 0, 11 : 1 )
Sestava: Martinásek O. - Ruda, Hošpes, Koutecký, Deml, Havránek, Páv, Pojezný, Trnková, Palán, Kolář
Komentář: Naši starší třeťáci si hladce poradili se slabým soupeřem a zvítězili vysokým rozdílem.
Všem hráčům děkujeme za předvedené výkony a věrným fanouškům za podporu.
Další utkání nás bude čekat doma v neděli 21.11.2010,kdy nás přijede prověřit soupeř s Pardubic.
                                                                                                                                                 Stanislav Ruda, trenér mládeže
Liga mladších žáků  6.11.2010

HC Spartak Choceň – TJ Loko Česká Třebová    17 : 0 (8 : 0, 6 : 0, 3 : 0)
Sestava: Škrkoň –Zeman, Horníček M., Metyš, Horníček P., Řehák, Křepela, Orlich, Kubíček, Kolář, Nesejt
Na choceňský led jsme nastoupili v první třetině s nadějí, že se nám podaří zabojovat a vstřelil několik branek. Zpočátku jsme se k soupeřově brance dostávali jen občas. Do třetí třetiny jsme pozměnili sestavu, a tato změna se projevila v tom, že jsme se postupně dostali do několika gólových šancí, které se nám bohužel nepodařilo proměnit.

Liga mladších žáků  7.11.2010

TJ Loko Česká Třebová – HC Slovan Moravská Třebová   2 : 14 (1 : 4, 0 : 8, 1 : 2)
Sestava: Škrkoň –Zeman, Horníček M., Metyš, Horníček P., Řehák, Orlich, Kubíček, Kolář, Nesejt, Hájek, Paclík, Rozlílek, Trnka, Verner T. Branky: Orlich (Trnka), Rozlílek (Paclík)
Do druhého zápasu tohoto víkendu jsme nastoupili proti soupeři, který je nám podle dosavadních výsledků nejblíže. Očekávali jsme vyrovnaný zápas, ale v první třetině hosté vstřelili dva rychlé góly, na které jsme jim ještě odpověděli, ale potom naši hráči povolili a soupeř si s námi ve druhé třetině dělal co chtěl. Ve třetí třetině jsme přidali ještě jeden gól, ale soupeř byl kombinačně a individuálně lepší, a proto zaslouženě vyhrál.