Po třech porážkách výrazná výhra hokejistů

Hlavní slovo měl kapitán

Po třech porážkách v řadě hokejisté Lokomotivy konečně zabrali. Ve čtvrtek doma inkasovali deset branek od lídra z Poličky, v neděli na domácím ledě nastříleli deset gólů posledním Česticím. Správným vůdcem byl kapitán Petr Kvasnička, který tři branky vstřelil a na další čtyři přihrál.

Česká Třebová – Čestice 10:2 (3:0, 5:2, 2:0)

Branky: 11. Kvasnička (Zeman), 15. Rybka (Řehák), 17. Řehák (Kvasnička), 27. Šafář (Kvasnička, Deml L.), 34. Kvasnička (Deml L.,Voříšek), 36. Voříšek (Kvasnička, Deml L.), 39. Kvasnička (Deml L.), 40. Teplý (Šafář), 48 Deml Vl. (Doha,Kvasnička), 53. Doha – 27. Hvězda (Kupka), 30. Kupka  (Dvořák V.)
Rozhodčí: Parýzek – Habásko, Müller. Vyloučení: 4:4. Využití: 0:0. Oslabení: 2:0. Diváků: 257.
Č.Třebová: Ehrenberger – Šafář, Jícha, Voříšek , Zeman – Chudý, Kvasnička, Deml L.- Deml Vl., Teplý, Doha – Rybka, Bačík, Řehák B.
Čestice: Novohradský – Javůrek, Zdanovec, Dočkal, Burýšek, Jančárek, Zajel, Dvořák V., Dvořák M., Jiruška, Kupka, Hvězda Matěj.
Domácí potřebovali nutně bodovat a Čestice měli být obětním beránkem. Obě mužstva však nastoupila v poměrně okleštěných sestavách a začátek zápasu byl z obou stran docela vlažný. V 11. min byl vyloučen Bačík, ale levý horní růžek branky Novohradského vymetl Kvasnička – 1:0. I další branka padla při neúplném počtu hráčů na ledě. Při hře 4 na 4 trefil stejný roh perfektně zápěstím Rybka – 2:0.  Při další brance v 17.min vyhrál Kvasnička buly a Řehák z první prostřelil po zemi bránkáře hostí – 3:0. Tak skončilo první dějství.
Ani ve druhé třetině se toho až do 27. min moc nedělo. Jenže pak upadl na modré Rybka a hosté neměli problém Hvězdou hrubku potrestat – 3:1. Domácí odpověděli za 21s. Šafář dostal na modré křížnou přihrávku od Kvasničky a po zemi zvyšoval na 4:1. Ve 30.min prokličkoval krásně Kupka a zblízka ještě vykřesal naději – 4:2. Pak byl vyloučen Jícha, ale hosté hráli přesilovku špatně. Voříšek obloučkem vyhodil puk na L. Demla, ten posunul na Kvasničku a bylo 5:2. Stejná trojice si zopakovala souhru ve 36.min. Po nejhezčí akci L.Deml, Kvasnička, zakončoval najíždějící obránce Voříšek – 6:2. První útok Lokomotivy hrál s chutí a tak po ťukesu a zadovce L. Demla dával do prázdné Kvasnička. Hattrick a zároveň 7:2. Na ručník byli slabě hrající hosté za dalších 37s, kdy se do zcela rozvrácené obrany vřítili Šafář sTeplým a ten dával už na 8:2.
Všechny začátky třetin byli takové vánoční – poklidné. Až ve 48.min vymyslel dnes velice aktivní Kvasnička akci, kdy na konci jako střelec figuroval Vl. Deml – 9:2. Desítky se dočkali fanoušci v 53. min. To podél hrazení unikl Doha, skvěle vyřešil souboj jeden na jednoho a po blafáku dal na 10:2. To bylo z hokeje prakticky vše. Trochu vzruchu způsobilo jen neúmyslné zranění Teplého vysokou holí v obličeji (v řase 56:40), ale přes 3 minuty dlouhá přesilovka domácích už nic nepřinesla. (fotografie z třetí třetiny zápasu)                                                                                   Zdroj: web hokjejového oddílu

Čas 56:40 - Mela po faulu na Teplého, do konce zápasu pak hrála Lokomotiva neúspěšnou přesilovku, převahu  nevyužila.

Výsledky 15. kola Krajské soutěže mužů

Neděle, 19 prosinec 2010
  17:00    SKU Skuteč - SEM Semechnice 7 : 2
  17:00    ČT Česká Třebová - ČES Čestice 10 : 2
  17:00    ChB Choceň B - POL Polička 2 : 5

« Předchozí kolo   12 13 14 15 16 17 18 19   Další kolo »

Minihokej 3.tříd - ročník 2002
TJ Loko Česká Třebová - HC Spartak Polička 5 : 9 ( 0 : 3, 3 : 3, 2 : 3 )
Branky: Stolín 3, Švub 2  Sestava : Hriško - Ruda, Novotný R., Koutecký, Stolín, Hošpes, Páv, Švub
"Naši starší třeťáci v utkání s Poličkou měli mírně navrch, bohužel hosté měli v brance výborného gólmana, jenž zmařil našim hráčům neskutečné množství šancí. Naopak soupeř dovedl své šance využít lépe a tak jsme v posledním mistrovském utkání v letošním roce prohráli."

Minihokej 3.tříd - ročník 2003
TJ Loko Česká Třebová - HC Spartak Polička 9 : 7 ( 6 : 1, 1 : 5, 2 : 1 )
Branky:Trnková 3, Havránek 3, Deml 2, Palán
Sestava : Martinásek O., - Trnková, Pojezný, Deml, Havránek, Palán, Kynčl, Martinásek T.
"Naši mladší třeťáci měli výbornou první třetinu, ve druhé to byl naopak soupeř, kdo dával góly a třetí třetina se odehrála poměrně vyrovnaně. Každopádně jsme to však byli my, kdo se nakonec radoval z vítězství.
Byla to vítězná tečka na závěr roku, která potěšila jak přihlížející rodiče tak trenéry."                      Stanislav Ruda, trenér mládeže