Volejbalové
výsledky z víkendu
Poslední lednový víkend byl spojen s pololetními prázdninami a tak
řada soutěží měla volný termín. nehrála se např. I. ani II. liga volejbalu,
volno měli také kuželkáři a další sporty. Krajský přebor volejbalu
však pokračoval a přinesl další body pro tým žen českotřebovského
Sokola, který má na čele tabulky slušný náskok a tak se můžeme těšit
na to, že po posledním 36. kole soutěže bude uveden jako postupující
do II. ligy.
Krajský volejbalový přebor žen: Třebovačky míří do II. ligy?
111 |
09.01.
9:00 |
SK
Spartak Slatiňany A |
TJ
Sokol Žamberk |
|
2:3(21,-24,24,-21,-8) |
112 |
30.01.
10:00 |
TJ
Sokol Česká Třebová |
TJ
Tesla Pardubice A |
|
3:0(23,20,16) |
113 |
30.01.
10:00 |
USK
Pardubice |
VO TJ
Lanškroun B |
|
3:2(-13,22,-25,19,9) |
114 |
31.01.
9:00 |
TJ
Energetik Chvaletice A |
Volejbalový klub Choceň |
|
2:3(13,14,-21,-15,-9) |
115 |
30.01.
10:00 |
VK
Litomyšl A |
TJ
Sokol Dolní Újezd |
|
3:2(-22,-26,20,19,15) |
116 |
09.01.
12:00 |
SK
Spartak Slatiňany A |
TJ
Sokol Žamberk |
|
2:3(-20,-21,15,20,-13) |
117 |
30.01.
13:00 |
TJ
Sokol Česká Třebová |
TJ
Tesla Pardubice A |
|
3:0(23,21,24) |
118 |
30.01.
13:00 |
USK
Pardubice |
VO TJ
Lanškroun B |
|
1:3(-18,23,-15,-14) |
119 |
31.01.
13:00 |
TJ
Energetik Chvaletice A |
Volejbalový klub Choceň |
|
2:3(-18,15,21,-23,-10) |
120 |
30.01.
13:00 |
VK
Litomyšl A |
TJ
Sokol Dolní Újezd |
|
3:0(24,24,24) |
Krajský volejbalový přebor: B týmu mužů se nedaří
112 |
31.01.
10:00 |
TJ
Sokol Česká Třebová B |
TJ
Svitavy |
|
2:3(-18,21,-13,26,-10) |
113 |
30.01.
10:00 |
TJ
Sokol Kerhartice A |
VO TJ
Lanškroun A |
|
3:1(22,-20,21,17) |
114 |
31.01.
11:00 |
TJ
Energetik Chvaletice A |
TJ
Sokol Hnátnice |
|
3:0(20,22,18) |
115 |
30.01.
10:00 |
TJ
Sokol Chrudim |
VK
Litomyšl A |
|
0:3 |
117 |
31.01.
13:00 |
TJ
Sokol Česká Třebová B |
TJ
Svitavy |
|
0:3(-12,-21,-19) |
118 |
30.01.
13:00 |
TJ
Sokol Kerhartice A |
VO TJ
Lanškroun A |
|
3:1(-21,21,12,16) |
119 |
31.01.
15:00 |
TJ
Energetik Chvaletice A |
TJ
Sokol Hnátnice |
|
3:0(22,21,18) |
120 |
30.01.
13:00 |
TJ
Sokol Chrudim |
VK
Litomyšl A |
|
0:3 |
-
Extraliga kadetů
Pořadatel 1. turnaje: VK České Budějovice, pořadatel 2. turnaje: TJ Sokol
Želetava, pořadatel 3. turnaje: TJ Slavia Hradec Králové
|
1. kolo |
1 |
29.01. 13:00 |
České Budějovice |
- |
Želetava |
|
3:1 (22,13,-21,16) |
2 |
29.01. 13:00 |
Vysočina |
- |
Česká Třebová |
|
3:1 (-21,20,22,24) |
3 |
29.01. 15:30 |
Ústí n. L. |
- |
Hradec Králové |
|
3:1 (19,-29,23,19) |
4 |
29.01. 15:30 |
České Budějovice |
- |
Vysočina |
|
3:1 (-26,18,17,16) |
5 |
29.01. 18:00 |
Želetava |
- |
Hradec Králové |
|
0:3 (-20,-16,-19) |
6 |
29.01. 18:00 |
Česká Třebová |
- |
Ústí n. L. |
|
0:3 (-11,-17,-12) |
7 |
30.01. 09:30 |
Vysočina |
- |
Želetava |
|
3:2 (-18,-22,16,17,10) |
8 |
30.01. 09:30 |
Ústí n. L. |
- |
České Budějovice |
|
0:3 (-18,-23,-18) |
9 |
30.01. 09:30 |
Hradec Králové |
- |
Česká Třebová |
|
3:0 (18,19,12) |
10 |
30.01. 13:30 |
Vysočina |
- |
Ústí n. L. |
|
2:3 (-22,-15,23,23,-14) |
11 |
30.01. 13:30 |
Želetava |
- |
Česká Třebová |
|
0:3 (-16,-12,-24) |
12 |
31.01. 09:00 |
České Budějovice |
- |
Hradec Králové |
|
3:0 (22,15,18) |
13 |
31.01. 09:00 |
Ústí n. L. |
- |
Želetava |
|
3:0 (24,18,19) |
14 |
31.01. 11:30 |
Hradec Králové |
- |
Vysočina |
|
3:1 (-14,24,15,24) |
15 |
31.01. 11:30 |
Česká Třebová |
- |
České Budějovice |
|
2:3
(24,21,-23,-11,-4) |
|