Volejbal mládeže ve výsledcích a
tabulkách
Výsledky soutěže Krajský přebor
kadetek
- 11. kolo
- 3116.01. 10:00TJ Svitavy -TJ Slovan Moravská
TřebováKolařík1:3(16,-24,-21,-22)
- 3216.01. 10:00TJ Sokol Pardubice I. -TJ Energetik
ChvaleticeMáčiková2:3(-19,17,-21,15,-18)
- 3316.01. 10:00TJ Jiskra Ústí nad Orlicí -TJ Spartak Polička Kučera
J.1:3(-20,17,-20,-19)
-
- 12. kolo
- 3416.01. 14:00TJ Svitavy -TJ Slovan Moravská
Třebová3:2(22,18,-19,-22,9)
- 3516.01. 14:00TJ Sokol Pardubice I. -TJ Energetik
Chvaletice0:3(-24,-23,-22)
- 3616.01. 14:00TJ Jiskra Ústí nad Orlicí -TJ Spartak Polička
0:3(-19,-18,-13)
Skupina PA-KKY
Výsledky soutěže krajský přebor
mladší žákyně
- 16. 1. 2010 Lanškroun
- 9. kolo
- 4916.01. 09:00VO TJ Lanškroun-TJ Žichlínek2:0(26,15)
- 5016.01. 09:00TJ Svitavy -TJ Slovan Moravská Třebová 0:2(-16,-13)
- 5116.01. 09:00TJ Slovan Moravská Třebová -VO TJ Lanškroun2:1(17,-23,5)
- 5216.01. 09:00TJ Žichlínek-TJ Svitavy 2:1(13,-23,4)
- 5316.01. 09:00VO TJ Lanškroun-TJ Svitavy 2:0(19,12)
- 5416.01. 09:00TJ Slovan Moravská Třebová -TJ Žichlínek2:0(22,11)
-
Skupina PA-ZKYM
Výsledky soutěže Krajský přebor st.
žákyně A skupina
- 1. kolo Lanškroun
- 117.01. 09:00VO TJ Lanškroun A-TJ Spartak Polička Lanškroun2:0(26,20)
- 217.01. 09:00TJ Slovan Moravská Třebová -TJ Svitavy 2:0(19,19)
- 317.01. 09:00TJ Svitavy -VO TJ Lanškroun A0:2(-20,-24)
- 417.01. 09:00TJ Spartak Polička -TJ Slovan Moravská Třebová
1:2(-20,12,-8)
- 517.01. 09:00VO TJ Lanškroun A-TJ Slovan Moravská Třebová 0:2(-21,-12)
- 617.01. 09:00TJ Svitavy -TJ Spartak Polička 2:1(17,-21,11)
Skupina PA-ZKY-ST-A
Výsledky soutěže
Krajský přebor st. žákyně B skupina
- 1. kolo Litomyšl
- 117.01. 09:00TJ Sokol Dolní Újezd -VK Litomyšl Litomyšl2:0(22,17)
- 217.01. 09:00TJ Sokol Pardubice I. -Orel jednota Letohrad 0:2(-19,-15)
- 317.01. 09:00Orel jednota Letohrad -TJ Sokol Dolní Újezd 0:2(-15,-23)
- 417.01. 09:00VK Litomyšl -TJ Sokol Pardubice I. 0:2(-15,-14)
- 517.01. 09:00TJ Sokol Dolní Újezd -TJ Sokol Pardubice I. 2:0(13,17)
- 617.01. 09:00Orel jednota Letohrad -VK Litomyšl 0:2(-22,-21)
Skupina PA-ZKY-ST-B
Výsledky soutěže Krajský přebor st.
žákyně
- 1. kolo Žichlínek
- 117.01. 09:00TJ Sokol Přelouč -VO TJ Lanškroun BŽichlínek0:2(-21,-18)
- 217.01. 09:00TJ Sokol Česká Třebová 2-TJ Žichlínek 2:1(-19,22,11)
- 317.01. 09:00TJ Žichlínek -TJ Sokol Přelouč 2:0(16,15)
- 417.01. 09:00VO TJ Lanškroun B-TJ Sokol Česká Třebová 20:2(-20,-17)
- 517.01. 09:00TJ Sokol Přelouč -TJ Sokol Česká Třebová 20:2(-8,-13)
- 617.01. 09:00TJ Žichlínek -VO TJ Lanškroun B2:0(17,12)
Skupina PA-ZKY-ST-C
Výsledky soutěže Krajský přebor mladší žáci skupina A
|
1.
kolo Pardubice |
1 |
16.01. 09:00 |
TJ
Sokol Pardubice I. |
- |
TJ
Slavia Hradec Králové |
Pardubice |
0:2(-15,-17) |
2 |
16.01. 09:00 |
VK
Sport Rychnov nad Kněžnou |
- |
TJ
Svitavy A |
|
0:2(-13,-6) |
3 |
16.01. 09:00 |
TJ
Svitavy A |
- |
TJ
Slavia Hradec Králové |
|
2:0(17,21) |
4 |
16.01. 09:00 |
VK
Sport Rychnov nad Kněžnou |
- |
TJ
Sokol Pardubice I. |
|
2:1(22,-17,8) |
5 |
16.01. 09:00 |
TJ
Slavia Hradec Králové |
- |
VK
Sport Rychnov nad Kněžnou |
|
2:0(21,18) |
6 |
16.01. 09:00 |
TJ
Svitavy A |
- |
TJ
Sokol Pardubice I. |
|
2:0(7,20) |
Skupina PA-ZCI-M-A
Výsledky soutěže Krajský přebor ml.
žáci B skupina
- 1. kolo Č. Třebová
- 116.01. 09:00TJ Sokol Česká Třebová 2-TJ Svitavy BČeská
Třebová2:0(7,17)
- 216.01. 09:00VO TJ Lanškroun -TJ Sokol Malšovice 1:2(21,-24,-1)
- 316.01. 09:00TJ Svitavy B-TJ Sokol Plotiště nad Labem 0:2(-12,-12)
- 416.01. 09:00TJ Sokol Malšovice -TJ Sokol Česká Třebová 20:2(-18,-21)
- 516.01. 09:00TJ Sokol Plotiště nad Labem -TJ Sokol Malšovice
0:2(-14,-23)
- 616.01. 09:00TJ Sokol Česká Třebová 2-VO TJ Lanškroun 2:0(18,11)
- 716.01. 09:00VO TJ Lanškroun -TJ Sokol Plotiště nad Labem 0:2(-7,-13)
- 816.01. 09:00TJ Sokol Malšovice -TJ Svitavy B2:0(22,18)
- 916.01. 09:00TJ Svitavy B-VO TJ Lanškroun 1:2(-20,27,-4)
- 1016.01. 09:00TJ Sokol Plotiště nad Labem -TJ Sokol Česká Třebová2
2:0(25,20)
Skupina PA-ZCI-M-B
Výsledky soutěže Krajský přebor st.
žáci B skupina
- 2. kolo Č. Třebová
- 717.01. 09:00TJ Sokol Malšovice A-TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
AČ.Třebová2:1(18,-23,15)
- 817.01. 09:00VK Sport Rychnov nad Kněžnou A-TJ Sokol Česká Třebová
A2:1(23,-19,14)
- 917.01. 00:00TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A-TJ Sokol Česká Třebová
A1:2(22,-23,-10)
- 1017.01. 00:00TJ Sokol Malšovice A-VK Sport Rychnov nad Kněžnou
A0:2(-23,-19)
- 1117.01. 00:00VK Sport Rychnov nad Kněžnou A-TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
A0:2(-23,-21)
- 1217.01. 00:00TJ Sokol Česká Třebová A-TJ Sokol Malšovice A2:0(18,19)
Skupina HK-ZCI-F2
|