Hokejový výsledky mládeže

Krajská liga minihokeje ročník narození 2001:

Žraloci Česká Třebová : Orli Lanškroun          4 : 18 ( 1 : 8 , 2 : 5 , 1 : 5 )
Sestava
: Kollert M., Stolín J.,Švub V.,Umlauf L.,Hledík V.,Martinec Š., Novotný R.,Šofronič J.,Řehák S., Štusák D.
Branky Žraloků : Švub 2x,Stolín,Umlauf
Komentář : bez komentáře
Trenéři : Umlauf Josef,Trnka Jiří

Krajská liga minihokeje ročník narození 2002:

Kohouti Česká Třebová : Orlíci Lanškroun          2 : 12 ( 1 : 4 , 0 : 2 , 1 : 6 )
Sestava
: Martinásek O., Páv P., Pojezný L., Havránek T., Ruda S., Koutecký J., Palán V., Hošpes J., Kolář O., Trnková A.
Branky Kohoutů : Ruda, Hošpes
Trenéři : Ruda Stanislav, Hriško Milan

Krajská liga žáků 4. tříd - 19. kolo

V neděli 14.2.2010 jsme od 9 hod. hostili na domácím ZS tým TJ Lanškroun.
LOKO Česká Třebová : TJ Lanškroun       0 : 9 (0:3, 0:4, 0:2)
Sestava :  David Břeň – Filip Čapek, Radovan Hájek, Radim Křepela, Oldřich Kubíček, Bohdan Metyš, Jakub Nesejt, Jan Orlich, Ondřej Paclík, Vít Rozlílek, Vojtěch Řehák, Jiří Trnka, Jan Verner, Lukáš Zeman
Od začátku zápasu byl mezi oběma týmy znatelný rozdíl. Soupeř bruslil, my jsme měli problém se mu vyrovnat. Hosté se tlačili před naši bránu i my jsme se o to pokoušeli, ale nedařilo se nám. Po první třetině to bylo ještě přijatelných 0:3 a dalo se to otočit, ale bohužel jsme se nezmohli na jedinou pořádnou přihrávku. Výsledkem bylo neustále narůstající skóre, jak jinak než v náš neprospěch.
Soupeř nás do velkých šancí nepouštěl. Sice  jsme měli možnost v každé třetině několikrát vystřelit na branku hostí, ale ani jednu z šancí jsme neproměnili. Hlavně je třeba bojovat a nechat na ledě vše, což jsme dnes bohužel od většiny našich hráčů neviděli. Věříme, že se z dnešního zápasu naši hráči poučí a v příštím předvedou lepší hokej.
Další zápas, který měl být odehrán v neděli 21.2.2010 od 9 hod. na ZS ve Skutči byl přesunut na sobotu 6.3.2010 od 9 hod. na ZS ve Skutči.