-
Volejbalové
výsledky z víkendu
Krajský přebor
mužů
122 |
06.02.
11:00 |
VK
Litomyšl A |
TJ
Energetik Chvaletice A |
|
3:0(17,21,14) |
123 |
06.02.
10:00 |
TJ
Sokol Hnátnice |
TJ
Sokol Kerhartice A |
|
1:3 |
124 |
07.02.
9:00 |
VO TJ
Lanškroun A |
TJ
Sokol Česká Třebová B |
|
3:2(27,-14,26,-15,13) |
125 |
07.02.
13:00 |
TJ
Svitavy |
TJ
Sokol Pardubice I. A |
|
3:0(23,16,17) |
127 |
06.02.
15:00 |
VK
Litomyšl A |
TJ
Energetik Chvaletice A |
|
3:0(17,19,18) |
128 |
06.02.
13:00 |
TJ
Sokol Hnátnice |
TJ
Sokol Kerhartice A |
|
1:3 |
129 |
07.02.
13:00 |
VO TJ
Lanškroun A |
TJ
Sokol Česká Třebová B |
|
0:3(-22,-19,-27) |
130 |
07.02.
15:00 |
TJ
Svitavy |
TJ
Sokol Pardubice I. A |
|
3:1(15,-17,21,18) |
Krajský přebor
žen
121 |
06.02.
10:00 |
TJ
Sokol Dolní Újezd |
SK
Spartak Slatiňany A |
|
3:1(16,-18,18,23) |
122 |
06.02.
9:00 |
VK
Litomyšl A |
TJ
Energetik Chvaletice A |
|
1:3(23,-20,-14,-12) |
123 |
06.02.
9:00 |
Volejbalový klub Choceň |
USK
Pardubice |
|
0:3(-17,-7,-18) |
124 |
07.02.
11:00 |
VO TJ
Lanškroun B |
TJ
Sokol Česká Třebová |
|
3:1(19,15,-14,17) |
125 |
07.02.
10:00 |
TJ
Tesla Pardubice A |
TJ
Sokol Žamberk |
|
3:1(15,17,-18,16) |
126 |
06.02.
13:00 |
TJ
Sokol Dolní Újezd |
SK
Spartak Slatiňany A |
|
2:3(-16,23,-19,18,-11) |
127 |
06.02.
13:00 |
VK
Litomyšl A |
TJ
Energetik Chvaletice A |
|
0:3(-20,-15,-27) |
128 |
06.02.
13:00 |
Volejbalový klub Choceň |
USK
Pardubice |
|
1:3(24,-19,-18,-19) |
129 |
07.02.
15:00 |
VO TJ
Lanškroun B |
TJ
Sokol Česká Třebová |
|
1:3(-19,19,-14,-16) |
130 |
07.02.
13:00 |
TJ
Tesla Pardubice A |
TJ
Sokol Žamberk |
|
3:1(-18,18,17,15) |
Volejbal mládeže:
-
Výsledky soutěže Krajský přebor starší žákyně A skupina 2. kolo 7.
2. 2010 M. Třebová
- 707.02. 09:00TJ Slovan Moravská Třebová -VO TJ Lanškroun A Moravská
Třebová2:1(-17,19,9)
- 807.02. 09:00TJ Svitavy -TJ Spartak Polička 0:2(-20,-23)
- 907.02. 09:00TJ Spartak Polička -TJ Slovan Moravská Třebová
1:2(20,-25,-5)
- 1007.02. 09:00VO TJ Lanškroun A-TJ Svitavy 2:0(14,10)
- 1107.02. 09:00TJ Slovan Moravská Třebová -TJ Svitavy 2:1(-12,14,9)
- 1207.02. 09:00TJ Spartak Polička -VO TJ Lanškroun A0:2(-9,-17)
Skupina PA-ZKY-ST-A
-
Výsledky soutěže Krajský přebor starší žákyně C skupina 2. kolo 7. 2. 2010
Česká Třebová
- 707.02. 09:00TJ Sokol Česká Třebová 2 -TJ Sokol Přelouč Česká
Třebová2:0(8,23)
- 807.02. 09:00TJ Žichlínek -VO TJ Lanškroun B2:0(22,10)
- 907.02. 09:00VO TJ Lanškroun B-TJ Sokol Česká Třebová 21:2(23,-9,-7)
- 1007.02. 09:00TJ Sokol Přelouč -TJ Žichlínek 1:2(25,-9,-3)
- 1107.02. 09:00TJ Sokol Česká Třebová 2 -TJ Žichlínek 2:1(21,-15,13)
- 1207.02. 09:00VO TJ Lanškroun B-TJ Sokol Přelouč 0:2(-17,-18)
Skupina PA-ZKY-ST-C
-
Výsledky soutěže Krajský přebor kadetek 13. a 14. kolo
- 3706.02. 10:00TJ Jiskra Ústí nad Orlicí -TJ Svitavy
Sochor1:3(-22,-19,23,-19)
- 3806.02. 10:00TJ Spartak Polička -TJ Sokol Pardubice I.
Škrábek3:0(18,10,15)
- 3907.02. 10:00TJ Energetik Chvaletice-TJ Slovan Moravská
TřebováŠimková0:3(-19,-10,-12)
- 4006.02. 14:00TJ Jiskra Ústí nad Orlicí -TJ Svitavy
1:3(-25,-21,15,-16)
- 4106.02. 14:00TJ Spartak Polička -TJ Sokol Pardubice I. 3:0(7,18,21)
- 4207.02. 14:00TJ Energetik Chvaletice-TJ Slovan Moravská
Třebová0:3
(-20,-8,-18)
Skupina PA-KKY
|
Junioři - I. liga
141 |
06.02. 10:00 |
České Budějovice B |
- |
Chotěboř |
|
3:0 (18,18,20) |
142 |
06.02. 10:00 |
Rychnov n. K. |
- |
Bílá Třemešná |
|
0:3 (-25,-20,-23) |
143 |
07.02. 10:00 |
Choceň |
- |
Česká Třebová |
|
3:1(16,21,-24,22) |
144 |
06.02. 12:00 |
Ústí nad Orlicí |
- |
Český Krumlov |
|
3:0 (12,21,17) |
145 |
06.02. 10:00 |
Brno B |
- |
Litomyšl |
|
3:0 (16,8,12) |
|
30. kolo |
146 |
06.02. 14:00 |
České Budějovice B |
- |
Chotěboř |
|
3:0 (22,22,21) |
147 |
06.02. 14:00 |
Rychnov n. K. |
- |
Bílá Třemešná |
|
1:3 (-25,-18,16,-23) |
148 |
07.02. 14:00 |
Choceň |
- |
Česká Třebová |
|
3:0(20,27,20) |
149 |
06.02. 15:00 |
Ústí nad Orlicí |
- |
Český Krumlov |
|
3:0 (24,17,9) |
150 |
06.02. 14:00 |
Brno B |
- |
Litomyšl |
|
3:0 (14,14,12) |
|