Ježci vzdorovali Kohoutům pouze první třetinu

Česká Třebová -  Hosté do Kohoutí arény dorazili jen s deseti hráči do pole a především díky dorostencům Lokomotivy bylo hřiště po nočním sněžení připraveno pro utkání skoro ideálně.O tom, že utkání bolelo by mohl pohovořit i ježčí Jokef  Kozel, který se zápasu odjel s pohmožděným zápěstím a dnes už sádrou na ruce.

Loko Č. Třebová : Ježci Heřmanův Městec 7 : 1 ( 0:1, 4:0, 3:0)

Ježci začali bez bázně a hany a již ve druhé minutě lovil Mrštný v českotřebovské kleci míček za svými zády.  A všichni přítomní byly překvapení až do druhé minuty druhé části, kdy se podařilo Tomšovi po asistenci staršího z Demlů konečně srovnat na 1 : 1. K zvratu v utkání zavelel Lukáš Deml, ikdyž pokaždé se s velkou porcí štěstěny. V páté minutě při přesilové hry pálí do velmi pozičního brankáře Mense. A odražený míček ho přeskakuje a končí podruhé za jeho zády. A podobně tomu bylo po další minutě hry, kdy mu pro změnu namazal Tlapák a po Lukášově dělovce odražený míček končí opět v brance heřmanoměsteckého týmu.
Před koncem druhé třetiny po individuální akci pečetí výsledek třetiny na 4:0 opět střelec první branky Tomeš.
Na 5:1 pro kohouty zvyšoval sváteční střelec Broulík v polovině posledního dějství, kdy si naběhnul na ideální přihrávku od Voleského. I za tohoto stavu se na ploše zcela zbytečně začalo přiostřovat. A tak rozhodčí postupně začali plnit trestnou lavici. Poslední nahrávač v čase 41.18 nachází agilního Tlapáka a ten trefuje pošesté do černého po zemi k tyčce.
Dvě minuty pře závěrečnou sirénou využívají domácí zásluhou Voleského přesilovou hru po nádherné spolupráci s Dobrovským a Lukášem Demlem.

Branky : 18 Tomeš (V.Deml), 20 L.Deml (Kvasnička), 22 L.Deml (Tlapák), 28 Tomeš  38 Broulík (Voleský), 41 Tlapák (Voleský), 43 Voleský (L. Deml)
Vyloučení 5 : 6 Využití 2 : 0  Počet střel 23 : 10

Sestava : Mrštný T –Dobrovský, Doubrava, Broulík, Válek, Kašpar, Vraspír, Lustyk, Šustek, Tlapák, Tomeš, Deml Lukáš a Vladimír, Kvasnička, Macků, Vraspír

Poslední utkání   Neděle 14.03.2010

90098 TJ LokoČeská Třebová - SK Kometa Polička 3:7   (2:4,0:2,1:1)
  Střely: 12:21, vyloučení: 11:6, využití přesilovek: 1:5, oslabení: 0:0

Sobotní utkání  13.03.2010

90110 1.HBC Svitavy - HC Jestřábi Přelouč B 2:3   (1:0,0:3,1:0)
  Střely: 28:31, vyloučení: 6:5, využití přesilovek: 1:1, oslabení: 0:0
90111 TJ Lokomotiva Česká Třebová - Ježci Heřmanův Městec B 7:1   (0:1,4:0,3:0)
  Střely: 23:10, vyloučení: 5:6, využití přesilovek: 2:0, oslabení: 0:0
90112 SK Holcim Prachovice - HBC Autosklo H.A.K. H.Králové B 4:2   (2:0,2:1,0:1)
  Střely: 21:26, vyloučení: 8:8, využití přesilovek: 1:2, oslabení: 0:0
90113 HbC Chlumec nad Cidlinou - HBC Alfa Pardubice B 6:3   (0:1,2:1,4:1)
  Střely: 24:15, vyloučení: 11:15, využití přesilovek: 1:1, oslabení: 0:0
90114 NA Rangers Hronov - SK OEZ Testa Letohrad B 2:1   (1:0,1:1,0:0)
  Střely: 26:15, vyloučení: 4:9, využití přesilovek: 1:0, oslabení: 0:0