Sportovní nabídka
na květen 2010
Tenis - hraje se
na kurtech Za Vodou
2. 5. Vč Junior tour (dorost) TK Česká Třebová - LTC Pardubice
7.5. Turnaj železničářů obvodní kolo
8.5. II. liga TK Česká Třebová A - HTK Třebíč I. třída
PK TK Česká Třebová B - TK Ústí nad Orl. C
8.5. Vč. kadet tour (starší žáci) TK Česká třebová - LTC Pardubice
9.5. Pardubický přebor (dorost B) TK Česká Třebová - SC Neugi
9.5. Pardubický přebor (mladší žactvo) TK Česká Třebová - Spartak
Polička
16. 5. Vč Junior tour (dorost) TK Česká Třebová - Tenis Nová Paka
22. - 23. 5. Turnaj železničářů - oblastní kolo muži, ženy, dorost
29.5. II. liga TK Česká Třebová A - LTK Liberec B I. třída PK
TK Česká Třebová - Sn Moravská Třebová
Fotbal
8.5. FK Česká Třebová A - Choceň B Krajský přebor od 17
hodin
8.5. FK - Česká Třebová - proseč Krajská I. A třída dorostu od
14:45 hodin
8.5. FK Česká Třebová - Hlinsko krajský přebor st. a ml. žáků od 9:30 a
11.15 hodin
9.5. FK Česká Třebová - Verměřovice - krajská I. B třída od 17:30 hodin
(změna kvůli cyklomaratonu)
22.5. FK Česká Třebová - Moravská Třebová krajský přebor od
17 hodin
22.5. FK Česká Třebová - Sloupnice krajská I.A třída dorostu od 14:45
hodin
23.5. FK Česká Třebová - AFK Chrudim krajský přebor st. a ml. žáků od
13:30 a 15:15 hodin
23. 5. FK Česká Třebová - Březová nad Svitavou krajská I.B třída od 17
hodin
Běhy mimo dráhu
5. květen Pekelný kilometr - běh do sjezdovky Peklák mládežnické
kategorie, muži, ženy, také soutěž družstev (štafety)
2. květen - Běh Javorkou - mládežnické kategorie, muži ženy,
Lidový běh. Do programu závodu jsou také zařazeny kategorie pro
handicapované závodníky. Délka tratio se nezměnila, po loňských
úpravách v parku se zázemí závodu a vyhlšování vítězů zase vrátí do
areálu Hudebního pavilonu Antonína Bennewitze. Pořádá ČTRBK Iscarex.
Putování za třebovským kohoutem
Odbor KČT v České Třebové pořádá již 34.ročník tohoto tradičního
putování. Tato turistická akce se uskuteční ve dnech 22.a 23. května 2010.
Prezentace a start je opět u budovy Gymnázia od 6.30 do 11 hod.
-
K ústecké ROZHLEDNĚ PO PATNÁCTÉ.
Klub českých turistů v Ústí nad Orlicí připravil na neděli 16. května 15.
ročník jarní cykloakce „K rozhledně Andrlův chlum“. Start je od 8,00 do
10,00 hodin z Mírového náměstí v Ústí nad Orlicí, cíl všech tras je u
rozhledny na Andrlově chlumu do 20 hodin
-
-
Kuželky: Mistrovství ČR
jednotlivců - mužů 1. a 2. května - kuželna u Národního domu.
-
-
Cyklomaraton O cenu města Česká Třebová
Areál FK Česká Třebová a Skiareál Peklák 9. května 2010
od 12 hodin
PROGRAM 10 DNÍ FLORBALU 2010
pátek 14. - neděle 16. května
Mezinárodní turnaj žen pátek, sobota - základní skupiny neděle - play-off
pondělí 17. května
8:00 turnaj prvních stupňů základních škol
17:00 přátelské utkání starších žáků OT
19:00 přátelské utkání juniorů OT
úterý 18. května
8:00 turnaj druhých stupňů základních škol
16:00 turnaj firem
středa 19. května
8:00 turnaj středních škol
17:00 přátelské utkání juniorek OT
19:00 přátelské utkání mužů OT
čtvrtek 20. května
9:00 florbalová školka
15:00 turnaj pro veřejnost
pátek 21. - neděle 23. května
Mezinárodní turnaj mužů pátek, sobota - základní skupiny neděle - play-off
Šachy - závěrečné tabulky družstev Loko Česká Třebová
-
Krajský přebor I
Poř. |
Družstvo |
V |
R |
P |
Body |
Skóre |
Partie |
1. |
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" |
10 |
0 |
1 |
30 |
60.5 |
46 |
2. |
2222 ŠK Polabiny C"" |
8 |
0 |
3 |
24 |
56.5 |
43 |
3. |
TJ Štefanydes Polička |
8 |
0 |
3 |
24 |
51.5 |
39 |
4. |
ŠK Vysoké Mýto B"" |
7 |
1 |
3 |
22 |
52.0 |
38 |
5. |
Lokomotiva Česká Třebová |
7 |
1 |
3 |
22 |
48.0 |
32 |
6. |
Synpo Pardubice |
6 |
1 |
4 |
19 |
53.0 |
43 |
7. |
TJ Spartak OEZ Letohrad |
5 |
1 |
5 |
16 |
39.5 |
18 |
8. |
CHS Chotěboř |
4 |
1 |
6 |
13 |
41.5 |
25 |
9. |
TJ Lanškroun |
3 |
1 |
7 |
10 |
41.0 |
23 |
10. |
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B"" |
1 |
3 |
7 |
6 |
31.5 |
16 |
11. |
ŠK Vysoké Mýto C"" |
1 |
1 |
9 |
4 |
27.0 |
16 |
12. |
2222 ŠK Polabiny D"" |
1 |
0 |
10 |
3 |
25.0 |
16 |
Krajský přebor II - východ
Poř. |
Družstvo |
V |
R |
P |
Body |
Skóre |
Partie |
1. |
SK + Sokol Žamberk A"" |
11 |
0 |
0 |
33 |
66.5 |
50 |
2. |
TJ Lanškroun B"" |
9 |
1 |
1 |
28 |
60.0 |
44 |
3. |
TJ Slovan Moravská Třebová |
7 |
2 |
2 |
23 |
55.0 |
42 |
4. |
TJ Štefanydes Polička B"" |
6 |
1 |
4 |
19 |
47.0 |
33 |
5. |
ŠK Svitavy |
5 |
3 |
3 |
18 |
48.0 |
34 |
6. |
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C"" |
5 |
1 |
5 |
16 |
44.0 |
28 |
7. |
TJ Jablonné nad Orlicí |
4 |
2 |
5 |
14 |
38.5 |
21 |
8. |
Lokomotiva
Česká Třebová B"" |
3 |
4 |
4 |
13 |
44.5 |
30 |
9. |
ŠO K a.s. Kunvald |
3 |
2 |
6 |
11 |
37.5 |
23 |
10. |
Šachový klub Dolní Čermná o.s. |
3 |
0 |
8 |
9 |
36.5 |
21 |
11. |
SK + Sokol Žamberk B"" |
2 |
0 |
9 |
6 |
31.0 |
16 |
12. |
SK + Sokol Žamberk C"" |
0 |
0 |
11 |
0 |
19.5 |
11 |
Krajská soutěž - východ
Poř. |
Družstvo |
V |
R |
P |
Body |
Skóre |
Partie |
1. |
TJ Jiskra Litomyšl B"" |
9 |
1 |
0 |
28 |
43.5 |
42 |
2. |
Sokol Městečko Trnávka |
8 |
1 |
1 |
25 |
38.5 |
35 |
3. |
ŠK Svitavy B"" |
6 |
1 |
3 |
19 |
28.0 |
24 |
4. |
Lokomotiva
Česká Třebová C"" |
5 |
3 |
2 |
18 |
29.0 |
22 |
5. |
TJ Sokol Němčice |
5 |
2 |
3 |
17 |
30.0 |
26 |
6. |
TJ Štefanydes Polička D"" |
4 |
3 |
3 |
15 |
28.0 |
23 |
7. |
TJ Štefanydes Polička E"" |
3 |
3 |
4 |
12 |
25.5 |
19 |
8. |
ŠK Svitavy C"" |
2 |
2 |
6 |
8 |
19.0 |
15 |
9. |
Lokomotiva
Česká Třebová D"" |
2 |
1 |
7 |
7 |
12.0 |
8 |
10. |
TJ Štefanydes Polička F"" |
1 |
1 |
8 |
4 |
13.5 |
7 |
11. |
TJ Jiskra Litomyšl C"" |
1 |
0 |
9 |
3 |
8.0 |
5 |
|