TABULKA -
krajský přebor |
Rk. |
Tým |
Záp |
+ |
0 |
- |
Skóre |
Body |
(Prav) |
|
1. |
AS Pardubice |
19 |
15 |
2 |
2 |
63: 19 |
47 |
( 17) |
|
2. |
Svitavy |
19 |
11 |
5 |
3 |
34: 21 |
38 |
( 11) |
|
3. |
FK Pardubice B |
19 |
9 |
5 |
5 |
37: 24 |
32 |
( 2) |
|
4. |
Hlinsko |
19 |
9 |
4 |
6 |
47: 33 |
31 |
( 1) |
|
5. |
Choceň |
19 |
8 |
5 |
6 |
23: 23 |
29 |
( 2) |
|
6. |
Dobříkov |
19 |
8 |
5 |
6 |
28: 29 |
29 |
( 2) |
|
7. |
Lanškroun |
18 |
6 |
8 |
4 |
30: 27 |
26 |
( -1) |
|
8. |
M. Třebová |
19 |
7 |
4 |
8 |
28: 27 |
25 |
( -2) |
|
9. |
Polička |
18 |
7 |
3 |
8 |
26: 27 |
24 |
( -3) |
|
10. |
Stolany |
19 |
7 |
1 |
11 |
30: 50 |
22 |
( -5) |
|
11. |
Č. Třebová |
19 |
6 |
3 |
10 |
24: 34 |
21 |
( -9) |
|
12. |
V. Mýto |
19 |
6 |
3 |
10 |
28: 39 |
21 |
( -9) |
|
13. |
Holice |
19 |
5 |
5 |
9 |
23: 27 |
20 |
(-10) |
|
14. |
Žamberk |
18 |
5 |
5 |
8 |
21: 31 |
20 |
( -7) |
|
15. |
Srch |
19 |
5 |
3 |
11 |
22: 36 |
18 |
( -9) |
|
16. |
Letohrad B |
18 |
3 |
5 |
10 |
13: 30 |
14 |
(-13) |
Poslední zápas ČT - V. Mýto 2 : 0. Příště hraje FK v Holicích.
TABULKA - I.A třída dorostu
ČT - Jevíčko 6 : 0 |
Rk. |
Tým |
Záp |
+ |
0 |
- |
Skóre |
Body |
(Prav) |
|
1. |
Lanškroun |
16 |
14 |
1 |
1 |
57: 12 |
43 |
( 19) |
|
2. |
Bystré |
16 |
10 |
3 |
3 |
44: 17 |
33 |
( 9) |
|
3. |
Žamberk |
16 |
10 |
2 |
4 |
44: 29 |
32 |
( 8) |
|
4. |
Č. Třebová |
16 |
10 |
1 |
5 |
71: 30 |
31 |
( 7) |
|
5. |
Horní Újezd |
16 |
10 |
1 |
5 |
42: 33 |
31 |
( 7) |
|
6. |
Králíky-Č. Voda |
16 |
8 |
5 |
3 |
52: 33 |
29 |
( 5) |
|
7. |
Dolní Újezd |
16 |
7 |
2 |
7 |
43: 35 |
23 |
( -1) |
|
8. |
Jablonné n. O. |
16 |
7 |
2 |
7 |
35: 29 |
23 |
( -1) |
|
9. |
Sloupnice |
15 |
6 |
1 |
8 |
35: 48 |
19 |
( -5) |
|
10. |
Březová n. S. |
16 |
5 |
2 |
9 |
23: 31 |
17 |
( -7) |
|
11. |
Jevíčko |
16 |
4 |
3 |
9 |
26: 40 |
15 |
( -9) |
|
12. |
Proseč |
15 |
3 |
2 |
10 |
15: 42 |
11 |
(-10) |
|
13. |
Čistá |
16 |
3 |
1 |
12 |
20: 72 |
10 |
(-14) |
|
14. |
Morašice |
16 |
0 |
2 |
14 |
4: 60 |
2 |
(-22) |
-
TABULKA I. B
třída skupina B |
Rk. |
Tým |
Záp |
+ |
0 |
- |
Skóre |
Body |
(Prav) |
|
1. |
Cerekvice n. L. |
16 |
12 |
3 |
1 |
58: 12 |
39 |
( 15) |
|
2. |
Březová n. S. |
16 |
12 |
3 |
1 |
47: 16 |
39 |
( 15) |
|
3. |
Svitavy B |
16 |
9 |
2 |
5 |
39: 19 |
29 |
( 5) |
|
4. |
Ústí n. O. B |
15 |
7 |
7 |
1 |
29: 19 |
28 |
( 4) |
|
5. |
Pomezí |
16 |
7 |
4 |
5 |
31: 19 |
25 |
( 1) |
|
6. |
Králíky-Č. Voda |
15 |
7 |
4 |
4 |
22: 19 |
25 |
( 4) |
|
7. |
Polička B |
16 |
6 |
6 |
4 |
16: 16 |
24 |
( 0) |
|
8. |
Verměřovice |
16 |
5 |
6 |
5 |
30: 25 |
21 |
( -3) |
|
9. |
Libchavy |
16 |
4 |
4 |
8 |
23: 29 |
16 |
( -8) |
|
10. |
V. Mýto B |
16 |
5 |
1 |
10 |
24: 41 |
16 |
( -8) |
|
11. |
Rychnov n. M. |
16 |
4 |
3 |
9 |
17: 39 |
15 |
( -9) |
|
12. |
Č. Třebová B |
16 |
4 |
3 |
9 |
20: 49 |
15 |
( -9) |
|
13. |
Sloupnice |
16 |
4 |
1 |
11 |
15: 26 |
13 |
(-11) |
|
14. |
D. Dobrouč |
16 |
1 |
1 |
14 |
15: 57 |
4 |
(-20) |
|
Poslední zápas ČT - Králíky/Červená Voda 1:1 Příště se hraje ve Sloupnici.
TABULKA -
Krajský přebor žáci
|
Rk. |
Tým |
Záp |
+ |
0 |
- |
Skóre |
Body |
(Prav) |
|
1. |
Svitavy |
16 |
14 |
1 |
1 |
68: 10 |
43 |
( 19) |
|
2. |
Č. Třebová |
16 |
14 |
1 |
1 |
65: 11 |
43 |
( 19) |
|
3. |
Přelouč |
15 |
11 |
0 |
4 |
35: 13 |
33 |
( 9) |
|
4. |
AFK Chrudim B |
16 |
9 |
3 |
4 |
41: 23 |
30 |
( 6) |
|
5. |
Rosice n. L. |
15 |
9 |
1 |
5 |
35: 24 |
28 |
( 4) |
|
6. |
Ústí n. O. |
16 |
8 |
2 |
6 |
39: 34 |
26 |
( 2) |
|
7. |
Litomyšl |
16 |
7 |
3 |
6 |
30: 23 |
24 |
( 0) |
|
8. |
Hlinsko |
15 |
7 |
3 |
5 |
30: 29 |
24 |
( 3) |
|
9. |
FC Junior |
16 |
6 |
2 |
8 |
29: 30 |
20 |
( -4) |
|
10. |
FK Pardubice C |
15 |
4 |
5 |
6 |
25: 21 |
17 |
( -7) |
|
11. |
Choceň |
16 |
3 |
1 |
12 |
20: 49 |
10 |
(-14) |
|
12. |
Třemošnice |
16 |
2 |
2 |
12 |
14: 43 |
8 |
(-16) |
|
13. |
Lanškroun |
15 |
1 |
2 |
12 |
9: 51 |
5 |
(-16) |
|
14. |
Horní Újezd |
15 |
1 |
0 |
14 |
9: 88 |
3 |
(-18) |
Poslední zápas ČT - Litomyšl 2 : 1, příště se hraje v Přelouči.
TABULKA Krajský přebor ml.
žáků
|
Rk. |
Tým |
Záp |
+ |
0 |
- |
Skóre |
Body |
(Prav) |
|
1. |
Svitavy |
16 |
14 |
0 |
2 |
68: 10 |
42 |
( 18) |
|
2. |
Č. Třebová |
16 |
13 |
1 |
2 |
56: 8 |
40 |
( 16) |
|
3. |
FK Pardubice C |
15 |
13 |
0 |
2 |
66: 8 |
39 |
( 15) |
|
4. |
Litomyšl |
16 |
11 |
2 |
3 |
64: 21 |
35 |
( 11) |
|
5. |
Choceň |
16 |
8 |
3 |
5 |
24: 23 |
27 |
( 3) |
|
6. |
Přelouč |
15 |
6 |
2 |
7 |
29: 42 |
20 |
( -4) |
|
7. |
Třemošnice |
16 |
6 |
1 |
9 |
13: 35 |
19 |
( -5) |
|
8. |
AFK Chrudim B |
16 |
6 |
0 |
10 |
30: 30 |
18 |
( -6) |
|
9. |
Ústí n. O. |
16 |
5 |
2 |
9 |
16: 32 |
17 |
( -7) |
|
10. |
Hlinsko |
15 |
4 |
2 |
9 |
26: 59 |
14 |
( -7) |
|
11. |
Horní Újezd |
15 |
4 |
1 |
10 |
22: 46 |
13 |
( -8) |
|
12. |
Rosice n. L. |
15 |
4 |
1 |
10 |
6: 43 |
13 |
(-11) |
|
13. |
Lanškroun |
15 |
3 |
2 |
10 |
14: 44 |
11 |
(-10) |
|
14. |
FC Junior |
16 |
3 |
1 |
12 |
5: 38 |
10 |
(-14) |
Poslední zápas ČT - Litomyšl 3:1 |