Gymnasté vybojovali postup do republikového finále!!!

Z krajského přeboru ve sportovní gymnastice ve Svitavách, který se konal 17. 4., jsme si přivezli hned několik medailí. Největší konkurenci pocítily mladší žákyně I, kde rozhodovala každá desetinka bodu a závod se stal o to napínavějším. V této kategorii se v konkurenci 19 závodnic umístily mladší žákyně následovně: 1. místo Tereza Lipavská (37,05 b.), 2. Sabina Habrmanová (37,05 b.), 4. Natali Lepšová (36,7 b.), 6. Eliška Truhlářová (36,4 b.), 8. Denisa Švábová (36,0 b.), 9. Eliška Štichauerová (35,9 b.), 10. Bára Špátová (34,8 b.), 13. Bára Svobodová (33,3 b.), 14. Petra Kolářová (33,283 b.), 15. Adéla Kolářová (33,2 b.), 17. Lenka Škrkoňová (31,45 b.). V kategorii mladších žákyň II vybojovala krásné 3. místo Bára Bumbálková. V kategorii dorostenek zvítězila  Zuzana Slavíková a 2. místo obsadila Veronika Voleská. Kategorie mužů neměla v kraji konkurenci a naši muži tak vybojovali hned tři medaile: 1. Martin Slavík, 2. Marek Dvořák a 3. Petr Doseděl. Závod hodnotíme jako velice úspěšný. Největší radost máme z postupu do republikového finále, které se koná 7. a 8. května v Doubí u Třeboně, kam se probojovali vždy 3 nejlepší závodníci a závodnice z každé kategorie.                                                                                                                         Tým trenérů SG