Cyklobus
Zlatovánek - novinka sezóny
Z České Třebové -
výhodně na Svitavsko a Poličsko
Turistická oblast Českomoravské pomezí zve k návštěvě nejen
milovníky historie a památek, ale i vyznavače hodnotných
kulturních
zážitků, přírodních krás či technických unikátů. Síť značených
turistických a cyklistických tras vedoucích zvlněnou krajinou
v nadmořské výšce od 300 do 700 m n. m. vytváří ideální podmínky
také pro aktivní trávení volného času. Cyklobus je možné
provozovat díky spolupráci měst Litomyšl, Polička, Svitavy, Moravská
Třebová a Česká Třebová.
Linka číslo
680019 |
Jevíčko-Svitavy-Litomyšl-Proseč-Polička |
Platí od 13.6.2010 do 11.12.2010 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tč |
|
|
Spoj 3 |
Spoj 1 |
Spoj 5 |
Spoj 7 |
Spoj 9 |
km |
km |
km |
|
|
|
5 [ 1 3 O |
+ [ 1 0 O |
6 [ 1 4 O |
5 [ 1 3 O |
+ [ 1 0 O |
|
|
|
1 |
Jevíčko,,nám. |
odjezd |
8:00 |
8:00 |
16:00 |
19:45 |
19:45 |
0 |
0 |
0 |
2 |
Chornice,,host. |
|
8:06 |
8:06 |
16:06 |
~ |
~ |
5 |
~ |
5 |
3 |
Městečko Trnávka,,kino |
|
8:15 |
8:15 |
16:15 |
~ |
~ |
10 |
~ |
10 |
4 |
Moravská Třebová,,aut.nádr. |
|
8:25 |
8:25 |
16:25 |
~ |
~ |
19 |
~ |
19 |
5 |
Koclířov,Hřebeč,tunel |
|
8:32 |
8:32 |
16:32 |
~ |
~ |
26 |
~ |
26 |
6 |
Svitavy,,aut.nádr. |
příjezd |
8:47 |
8:47 |
16:47 |
20:10 |
20:10 |
37 |
27 |
37 |
6 |
Svitavy,,aut.nádr. |
odjezd |
8:50 |
8:50 |
16:50 |
20:10 |
20:10 |
7 |
Opatov,,škola |
|
9:01 |
9:01 |
17:01 |
~ |
~ |
47 |
~ |
47 |
8 |
Česká Třebová,,Terminál J.Pernera |
|
9:16 |
9:16 |
17:16 |
~ |
~ |
59 |
~ |
59 |
9 |
Česká Třebová,Kozlov,křiž. |
|
9:28 |
9:28 |
17:28 |
~ |
~ |
69 |
~ |
69 |
10 |
Květná,,host. |
|
~ |
~ |
~ |
20:20 |
20:20 |
~ |
37 |
~ |
11 |
Janov,Gajer |
|
~ |
~ |
~ |
~ |
~ |
~ |
~ |
~ |
12 |
Litomyšl,Pazucha |
|
9:34 |
9:34 |
17:34 |
~ |
~ |
74 |
~ |
74 |
13 |
Litomyšl,Suchá |
|
9:36 |
9:36 |
17:36 |
~ |
~ |
75 |
~ |
75 |
14 |
Litomyšl,,aut.nádr. |
příjezd |
9:41 |
9:41 |
17:41 |
~ |
~ |
79 |
~ |
79 |
14 |
Litomyšl,,aut.nádr. |
odjezd |
9:45 |
9:45 |
17:45 |
~ |
~ |
15 |
Morašice,,host. |
|
~ |
9:54 |
17:54 |
~ |
~ |
87 |
~ |
~ |
16 |
Nové Hrady,,nám. |
|
~ |
10:04 |
18:04 |
~ |
~ |
95 |
~ |
~ |
17 |
Osík,,pošta |
|
9:51 |
~ |
~ |
~ |
~ |
~ |
~ |
83 |
18 |
Dolní Újezd,,pošta |
|
9:55 |
~ |
~ |
~ |
~ |
~ |
~ |
86 |
19 |
Desná,,ObÚ |
|
10:01 |
~ |
~ |
~ |
~ |
~ |
~ |
90 |
20 |
Poříčí u Litomyšle |
|
10:04 |
~ |
~ |
~ |
~ |
~ |
~ |
92 |
21 |
Budislav,,pošta |
|
10:06 |
~ |
~ |
~ |
~ |
~ |
~ |
94 |
22 |
Proseč,Posekanec |
|
10:10 |
~ |
~ |
~ |
~ |
~ |
~ |
96 |
23 |
Proseč |
příjezd |
10:13 |
10:17 |
18:17 |
~ |
~ |
102 |
~ |
99 |
23 |
Proseč |
odjezd |
10:15 |
10:20 |
18:20 |
~ |
~ |
24 |
Proseč,Paseky,Jednota |
|
10:19 |
10:23 |
18:23 |
~ |
~ |
105 |
~ |
102 |
25 |
Borová,,žel.st. |
|
10:27 |
10:30 |
18:30 |
~ |
~ |
111 |
~ |
108 |
26 |
Polička,,aut.st. |
příjezd |
10:40 |
10:40 |
18:40 |
20:30 |
20:30 |
120 |
44 |
117 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Přepravu zajišťuje: Zlatovánek spol. s r.o.,
Starohradská 407, 572 01 Polička, tel. 461 724 200 |
|
|
|
l linka jezdí každý pátek, sobotu a neděli
od července do září
l cena jízdenky pro cestující s kolem je 40 Kč
a platí na libovolnou vzdálenost do doby, než vystoupíte
l rodinné jízdné (maximálně dva dospělí a
děti) je 20 Kč za osobu
l cestující bez kol budou odbaveni dle
platného tarifu
- Během letní sezóny z České Třebové odjíždí o sobotách a nedělích jako
v minulých letech další cyklobusy na linkách
700 949 směr Rokytnice v O.h.. - Říčky 700 948 směr Lanškroun -
Dolní Morava.
Nová služba
sezóny: Půjčovna kol
- Od 24.6. dne otevřely České dráhy ve spolupráci s městy síť
půjčoven kol. V České Třebové a Letohradě si lze půjčit kolo bez
objednání, po telefonické domluvě si ale mohou lidé zajistit kolo také
v Králíkách, Jablonném, Žamberku, Ústí n. O. nebo
Chocni. Kolo si lze v jedné ze stanic půjčit a v jiné vrátit. Půjčovny
budou sloužit letos do konce října. Jednodenní půjčovné stojí
120 korun. Více ZDE
l
|