Tenisté skončili
ve II. lize na pátém místě
-
Věková kategorie: dospělí A mužstvo
- 2. liga skupina
C
- Po porážce v Pardubicích se pak tenisté TK Česká Třebová
vzchopili a v oba poslední zápasy na domácích kurtech vyhráli. porazili
hrádek nad Nisou 5:4 a stejným výsledkem také LTC Liberec. Tím si
zajistili druholigovou příslušnost i v dalším ročníku soutěže a
potvrdili svá předsevzetí i to, že se v České Třebové hraje ze
všech měst v regionu nejlepší tenis.... TK Česká Třebová se také
systematicky stará o mládež ve všech věkových kategoriích, tenis se stal
v České Třebové prestižním sportem.
Tabulka skupiny
Oblastní přebor
dorostu
Starší žactvo
Východočeský přebor
Tabulka skupiny
|
Mladší žactvo
Pardubický
krajský přebor
Tabulka skupiny
|
MR jednotlivců v tenisu =
Rieter cup Ústí nad Orlicí - Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová
příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
1.
|
Lustig Daniel |
25.11.1984 |
PSK OLYMP Praha |
15
|
45
|
|
ATP 697. - 3. nasazený |
2.
|
Pospíšil Jaroslav |
09.02.1981 |
TK AGROFERT Prostějov |
16
|
45
|
|
ATP 299. - 1. nasazený |
3.
|
Majšajdr Lubomír |
01.04.1988 |
LTK Liberec |
23
|
45
|
|
4. nasazený |
4.
|
Kameník Martin |
26.02.1988 |
I.ČLTK Praha |
24
|
45
|
|
5. nasazený |
5.
|
Franěk Michal |
22.11.1988 |
PSK OLYMP Praha |
26
|
45
|
|
6. nasazený |
6.
|
Fafl Martin |
07.04.1984 |
SK Aritma Praha |
27
|
45
|
|
7. nasazený |
7.
|
Vojtěchovský Lukáš |
29.01.1971 |
LTK Liberec |
28
|
45
|
|
8. nasazený |
8.
|
Schmid Michal |
28.11.1988 |
TK Škoda Plzeň o.s. |
29
|
45
|
|
ATP 533. - 2. nasazený |
9.
|
Bc. Brunclík Michal |
05.12.1983 |
LTK Liberec |
32
|
35
|
|
|
10.
|
Vögeli Roman |
13.03.1985 |
LTK Liberec |
33
|
35
|
|
|
11.
|
Šodek David |
08.01.1990 |
TK Sparta Praha |
34
|
35
|
|
|
12.
|
Süč Dominik |
19.09.1990 |
TC VŠ Praha |
35
|
35
|
|
|
13.
|
Štengl Miroslav |
10.03.1988 |
TK Slavia Plzeň |
36
|
35
|
|
|
14.
|
Michalička Marek |
23.12.1986 |
TK Start Praha-Topolka |
37
|
35
|
|
|
15.
|
Novák David |
22.02.1983 |
LTC Pardubice |
38
|
35
|
|
|
16.
|
Jedlička Lukáš |
28.06.1987 |
Sportclub Řevnice o.s. |
39
|
35
|
|
|
17.
|
Adamčík Antonín |
20.02.1988 |
LTC Modřany 2005 |
40
|
35
|
|
|
18.
|
Chmelík Roman |
28.09.1989 |
HTK Třebíč |
41
|
35
|
|
|
19.
|
Michl Lukáš |
08.01.1990 |
TK Olymp-Orel Praha |
42
|
35
|
|
poslední dle CŽ |
20.
|
Matásko Michal |
18.04.1988 |
OREL, tcen Hrádek
n.Nis. |
50
|
35
|
|
nominace SČ |
21.
|
Fabík Adam |
03.10.1990 |
TC MJ-Tenis |
53
|
30
|
|
nominace JM |
22.
|
Brusenbauch Alan |
16.09.1977 |
TK Česká Třebová |
56
|
30
|
|
nominace VČ |
23.
|
Toman Tomáš |
05.09.1989 |
TK MAS Sezimovo Ústí |
60
|
30
|
|
nominace JČ |
24.
|
Šátral Jan |
24.07.1990 |
TJ Sokol Břve |
68
|
30
|
|
volná karta pořadatele |
25.
|
Javůrek Adam |
25.06.1986 |
Sportclub Řevnice o.s. |
99
|
25
|
|
volná karta pořadatele |
26.
|
Urban Tomáš |
27.05.1989 |
TK Slavia Plzeň |
101
|
25
|
|
nominace ZČ |
27.
|
Šafránek Václav |
20.05.1994 |
TC Brno. |
119
|
25
|
15
|
volná karta ČTS |
28.
|
Lošťák Jan |
07.04.1990 |
TK DEZA Valašské
Meziříčí |
127
|
20
|
|
nominace SM |
29.
|
Pultr David |
28.04.1987 |
LTC Modřany 2005 |
213
|
15
|
|
nominace Praha |
30.
|
Rumler Robert |
01.12.1993 |
TK AGROFERT Prostějov |
321
|
12
|
1
|
volná karta ČTS |
31.
|
Brtnický Filip |
25.04.1992 |
TK Neridé |
389
|
12
|
589
|
nominace StČ |
32.
|
Cakl Tomáš |
25.04.1981 |
LTK Liberec |
|
1
|
|
postup z kval. turnajů |
|
-
Rieter cup - Neoficiální
výsledky k 1.7. 2010
- Alan Brusenbauch v I. kole vyhrál snadno nad svým soupeřem
Michalem Maťáskem 6:1 a 6:2, ve druhém kole již prohrál s
Vojtěchovským, ale bojoval, což je patrné z výsledku 6:7, 3 : 6., ve
čtyřhře vytvořil dvojici s Nebojsou z jiskry Otrokovice, který
byl zapsán mezi náhradníky mistrovství. Prohráli již v prvním
kole se zkušenější dvojicí Vögeli - Šátral. Ve finále se zítra v
pátek 2.července utkají Majšajdr (nasazený jako č. 4) - Vögeli
(nenasazený, LTC Liberec). turnajová jednička - Jaroslav Pospíšil z
Prostějova na turnaj nepřijel..
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Schmid Michal |
|
Schmid |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Šafránek Václav |
|
6:1, 6:4 |
|
Michalička |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Michalička Marek |
|
Michalička |
|
7:5, 6:1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Studený Martin |
|
6:3, 6:0 |
|
|
|
Michalička |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Javůrek Adam |
|
Šátral |
|
|
|
6:2, 6:4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Šátral Jan |
|
3:6, 6:4, 6:2 |
|
Cakl |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Cakl Tomáš |
|
Cakl |
|
6:2, 6:3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Brunclík Michal Bc. |
|
6:1, 6:3 |
|
|
|
|
|
Majšajdr |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Majšajdr Lubomír |
|
Majšajdr |
|
|
|
|
|
6:3, 3:6, 7:5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jedlička Lukáš |
|
6:2, 6:3 |
|
Majšajdr |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Chmelík Roman |
|
Toman |
|
1:6, 6:1, 6:2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Toman Tomáš |
|
6:3, 4:6, 6:4 |
|
|
|
Majšajdr |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Brusenbauch Alan |
|
Brusenbauch |
|
|
|
7:6 (3), 6:3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Matásko Michal |
|
6:1, 6:2 |
|
Vojtěchovský |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Süč Dominik |
|
Vojtěchovský |
|
7:6 (1), 6:3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vojtěchovský Lukáš |
|
6:4, 6:0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Fafl Martin |
|
Fafl |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Šodek David |
|
6:4, 6:1 |
|
Vögeli |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Musil Tomáš |
|
Vögeli |
|
6:2, 6:0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vögeli Roman |
|
6:1, 6:0 |
|
|
|
Vögeli |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lošťák Jan |
|
Lošťák |
|
|
|
7:5, 6:3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Adamčík Antonín |
|
6:1, 6:1 |
|
Kameník |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pultr David |
|
Kameník |
|
6:3, 7:6 (2) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kameník Martin |
|
6:2, 0:6, 6:1 |
|
|
|
|
|
Vögeli |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Franěk Michal |
|
Franěk |
|
|
|
|
|
6:3, 6:4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Štengl Miroslav |
|
6:1, 6:2 |
|
Rumler |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Fabík Adam |
|
Rumler |
|
4:6, 6:3, 6:4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rumler Robert |
|
6:3, 6:4 |
|
|
|
Lustig |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Urban Tomáš |
|
Urban |
|
|
|
6:3, 6:2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Michl Lukáš |
|
6:3, 6:4 |
|
Lustig |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Brtnický Filip |
|
Lustig |
|
6:0, 2:0, scr. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lustig Daniel |
|
6:1, 6:2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lustig Daniel - Schmid Michal |
|
Michalička - Pultr |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Michalička Marek - Pultr David |
|
5:7, 6:4, 6:2 |
|
Michalička - Pultr |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Javůrek Adam - Jedlička Lukáš |
|
Adamčík - Matěásko |
|
6:1, 6:4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Adamčík Antonín - Matěásko Michal |
|
7:6 (4), 6:3 |
|
|
|
Michalička - Pultr |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Šodek David - Franěk Michal |
|
Musil - Lošťák |
|
|
|
7:5, 6:2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Musil Tomáš - Lošťák Jan |
|
6:3, 7:6 (6) |
|
Musil - Lošťák |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bartl Jaroslav - Šafránek Václav |
|
Bartl - Šafránek |
|
6:4, 2:6, 6:4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Štengl Miroslav - Urban Tomáš |
|
6:0, 4:6, 6:3 |
|
|
|
|
|
Michalička - Pultr |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vögeli Roman - Šátral Jan |
|
Vögeli - Šátral |
|
|
|
|
|
6:4, 6:4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Brusenbauch Alan -
Nebojsa Stanislav |
|
6:2, 6:3 |
|
Vögeli - Šátral |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kameník Martin - Toman Tomáš |
|
Kameník - Toman |
|
4:6, 6:4, 6:4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Brunclík Michal Bc. - Vojtěchovský Lukáš |
|
6:2, 6:3 |
|
|
|
Fafl - Majšajdr |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Chmelík Roman - Kašpar Martin |
|
Chmelík - Kašpar |
|
|
|
6:4, 7:6 (2) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Michl Lukáš - Süč Dominik |
|
7:6 (3), 6:3 |
|
Fafl - Majšajdr |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Fabík Adam - Studený Martin |
|
Fafl - Majšajdr |
|
6:4, 6:4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Fafl Martin - Majšajdr Lubomír |
|
6:2,
6:1 |
|
|
|
|
|
|
|