Volejbal hlásí - víkend plný volejbalu

V sobotu 8.10.2011 nastoupily ženy Sokola k prvnímu domácímu zápasu v druhé lize.

V minulém dvojzápase prohrály na půdě Bedřichova (Jihlava), loňský účastník I.ligy, těsně a po boji 2 x  1:3, a tak tento domácí zápas s Litovlí (loni 3.místo v II.lize) byl plný očekávání. Průběh zápasu byl jak na houpačce, po prvním prohraném setu českotřebovská děvčata zabrala, přidala n bojovnosti a zlepšeným taktickým výkonem vyhrála další dva sety. Soupeř se však nevzdával a ve čtvrtém setu zvítězil a srovnal skóre. O výsledku tak rozhodoval pátý zkrácený set, který domácí ženy za hlasitého povzbuzování celé haly vyhrály tím nejtěsnějším rozdílem 15:13.
Do druhého zápasu nastoupily domácí ženy ve stejném složení s jedinou změnou na nahrávce. První dva sety byly vyrovnané, když druhý set domácí prohrály 26:28, ve třetím setu už Litovel nenechal nic náhodě a zvítězil 3:0.  A tak došlo ke spravedlivé dělbě bodů. V příštím kole ženy do Palkovic a za 14.dní hostí doma družstvo Přerova B.

Volejbalové zápasy sehráli o víkendu naši nejmenší

Mladší žákyně v sobotu prohráli ve Svitavách s Žichlínkem 1:2 a se Svitavami 0:2. V neděli pak na turnajích v Dolním Újezdu a ve Svitavách bojovaly dívky v kategorii přípravky a kluci rovněž v kategorii přípravky v Lanškrounu.

Lanškroun 9. 10. 2011
A skupina                                                                                          B skupina
1. Česká Třebová II.                                                                         1. Litomyšl
2. Svitavy B                                                                                       2. Č. Třebová B
3. Choceň                                                                                          3. Lanškroun
4. Svitavy A                                                                                       4. Svitavy C

B skupina: Svitavy A, C, Č. Třebová A, Lanškroun

Výsledky soutěže Krajský přebor přípravka dívky Svitavy, Lanškroun, D. Újezd 9. 10. 2011

A skupina                           B skupina                           C skupina                           D skupina

1. Polička A                        1. Lanškroun B                  1. Lanškroun C                  1. Pardubice A
2. Svitavy A                        2. Polička C                       2. Pardubice B                   2. D. Újezd C
3. D. Újezd A                     3. Žichlínek                         3. Lanškroun E                  3. Č. Třebová A
4. Svitavy B                        4. Svitavy C                        4. Chvaletice                     4. D. Újezd B
5. Lanškroun D                   5. Choceň                           5. Polička B                      5. D. Újezd D
6. Č. Třebová B                 6. M. Třebová                   6. Lanškroun F                  6. Lanškroun A

Příští turnaj 13. 11. 2011
A skupina: pořadatel Polička: začátek ve 14 hod. Polička A, C, Svitavy A, B, Lanškroun B, D. Újezd A
B skupina: pořadatel Lanškroun: Lanškroun C, D, Pardubice B, Svitavy C, Žichlínek, Č. Třebová B
C skupina: pořadatel Chvaletice: začátek  ve 14.30 hod. Chvaletice, Choceň, M. Třebová, Pardubice A, D. Újezd C, Lanškroun E
D skupina: pořadatel Lanškroun: Lanškroun A, F, Č. Třebová A, D. Újezd B, D, Polička B