Volejbal-ženy Sokola 2 x vítězně (12.11.2011).

V dalším kole II. ligy žen se utkaly ženy Sokola s družstvem T. J. OP Prostějov v domácím prostředí. Soupeř před dnešním kolem okupoval 3.místo průběžné tabulky II. ligy a tak byl před dnešními zápasy favoritem.
Do prvního zápasu nastoupila českotřebovská děvčata ve složení: Horáková-kapitánka, Janďourková, Barešová, Tillingerová, Hýblová a Dudlová, na liberu Trávníčková. V prvních dvou setech předvádělo naše družstvo kvalitní hru, která by v minulém kole v Lanškrounu určitě stačila na dvě vítězství, dnes jsme však narazily na kvalitnějšího soupeře. Soupeř prakticky vůbec nechyboval a tak každá naše chyba znamenala bod pro soupeřky a tak rozdíl ve skóre narůstal. Do třetího setu došlo u nás ke změně sestavy, na nahrávku nastoupila místo Tillingerové Nespěchalová a poměr sil na hřišti se začal vyrovnávat. Po dvou vyhraných setech domácích došlo na tiebrek, v kterém jasně dominovala naše děvčata a po právu zvítězila. Velký dík v tomto zápase, ale i v druhém patří divákům, kteří si ve velkém počtu v dnešní krásný slunečný den našli cestu na volejbalový zápas a mohutně po oba zápasy naše děvčata povzbuzovali. A kdo dnes přišel na volejbal, tak nelitoval. Mohl tak shlédnout napínavý, bojovný, obětavými zákroky naplněný a tvrdými smeči zakončovaný volejbalový zápas.
Do druhého zápasu nastoupila stejná základní sestava, která vybojovala vítězství v prvním zápase. Přestože ženy po celý první set jasně vedly, tento set ztratily v koncovce setu svojí nekoncentrovaností. Druhý set děvčatům také nevyšel a tak za stavu 0:2 pro soupeřky z Prostějova se začalo z balónu tělocvičny od fanoušků ozývat „tak hrajeme jako ráno“, což v překladu znamenalo, že ráno děvčata rovněž prohrávala 0:2 na sety a nakonec zápas dotáhla do vítězného konce. A ženy přáním  fanoušků vyslyšely. I když to nebylo vůbec jednoduché. Ve čtvrtém setu se zranila do té doby nejlepší hráčka našeho družstva-Radka Janďourková, když si přivodila malý výron kotníku a už to vypadalo, že se do hry nevrátí, ale nakonec zabojovala a po chvilce odpočinku nastoupila a nakonec celý zápas dohrála. Což asi bohužel znamená (pokud se v následujících hodinách ukáže, že kotník potřebuje pár dní klid), že lokality kolem bývalé cihelny, Elektrizace železnic, ČEZu a celé Semanínské ulice budou pár dní bez poštovní doručovatelky. K vítězství v zápase nám nakonec pomohl svým chováním a kritizováním hlavního rozhodčího trenér hostí, který po opakované kritice rozhodčího obdržel žlutou kartu, což znamenalo bod pro domácí a otočení skóre v koncovce čtvrtého setu s vítězným koncem. V pátém setu se na hřišti bojovalo o každý balón s vítězstvím nejtěsnějším rozdílem pro domácí tým.