Výsledky okresního přeboru ve
sportovní gymnastice
V sobotu 9. dubna se konalo okresní kolo
závodů ve sportovní gymnastice. Soupeřky našich děvčat přijely z Ústí nad
Orlicí, soutěžilo se ve cvičení na akrobacii, hrazdě, kladině a přeskoku.
Ve všech kategoriích děvčata s oddílu sportovní gymnastiky ŠSK Česká
Třebová s přehledem obsadila přední příčky. V kategorii mladších žákyň I (roč.
nar. 2002 a mladší) zvítězila Denisa Švábová (36,8 b.), druhá byla Bára
Svobodová (36,3 b.) a třetí Adéla Kolářová (35,9 b.). V kategorii mladších
žákyň II (roč. nar. 2000 – 2001) se na prvním místě umístila Tereza
Lipavská (36,3 b.), na druhém místě Sabina Habrmanová (35,6 b.) a třetí
místo patří Elišce Štichauerové (33,6 b.). V kategorii starších žákyň I (roč.
nar. 1998 – 1999) zvítězila Bára Bumbálková (34,6 b.). Gratulujeme a
těšíme se na krajské kolo závodů, které se uskuteční 30. dubna
v tělocvičně gymnázia v České Třebové.
Trenérky SG
Výsledková listina okresního
přeboru v SG, 9. 4. 2011
|
Mladší žákyně I |
|
|
|
|
|
|
pořadí |
jméno |
oddíl |
lavička |
prostná |
hrazda |
přeskok |
součet |
1. |
Švábová Denisa |
ŠSK ČT |
9,4 |
9,1 |
9 |
9,3 |
36,8 |
2. |
Svobodová Bára |
ŠSK ČT |
9,2 |
9,1 |
8,9 |
9,1 |
36,3 |
3. |
Kolářová Adéla |
ŠSK ČT |
9,3 |
8,7 |
9,1 |
8,8 |
35,9 |
4. |
Špátová Bára |
ŠSK ČT |
9,3 |
8,3 |
9 |
9,25 |
35,85 |
5. |
Kolářová Petra |
ŠSK ČT |
9,1 |
8,5 |
8,8 |
9,25 |
35,65 |
7. |
Hermanová Karolína |
ŠSK ČT |
8,9 |
8,9 |
8,7 |
7,65 |
34,15 |
8. |
Stránská Natálie |
ŠSK ČT |
8,3 |
8,6 |
8,7 |
8,1 |
33,7 |
6. |
Škrobánková Viola |
TJ Jiskra ÚO |
9,1 |
8,1 |
8,3 |
7,9 |
33,4 |
9. |
Paulavets Lizaveta |
TJ Jiskra ÚO |
8,4 |
8,2 |
8,2 |
8,2 |
33 |
10. |
Bicanová Valentýna |
ŠSK ČT |
7,5 |
8 |
8,1 |
9,1 |
32,7 |
11. |
Venclová Slávka |
TJ Jiskra ÚO |
8,8 |
7 |
8,4 |
8,3 |
32,5 |
12. |
Borovcová Ema |
TJ Jiskra ÚO |
8 |
5 |
7,9 |
7,5 |
28,4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Mladší žákyně II |
|
|
|
|
|
|
pořadí |
jméno |
oddíl |
kladina |
prostná |
hrazda |
přeskok |
součet |
1. |
Lipavská Tereza |
ŠSK ČT |
9,1 |
9 |
9,6 |
8,6 |
36,3 |
2. |
Habrmanová Sabina |
ŠSK ČT |
8,6 |
9,1 |
8,6 |
9,3 |
35,6 |
3. |
Štichauerová Eliška |
ŠSK ČT |
7,6 |
8,8 |
8,9 |
8,3 |
33,6 |
4. |
Lepšová Natali |
ŠSK ČT |
8,8 |
9,2 |
7,3 |
8 |
33,3 |
5. |
Plchová Pavlína |
TJ Jiskra ÚO |
6,7 |
7,9 |
8,2 |
7,9 |
30,7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Starší žákyně I |
|
|
|
|
|
|
pořadí |
jméno |
oddíl |
kladina |
prostná |
hrazda |
přeskok |
součet |
1. |
Bumbálková Bára |
ŠSK ČT |
9,1 |
8,7 |
8,3 |
8,5 |
34,6 |
2. |
Škrobánková Růžena |
TJ Jiskra ÚO |
7,3 |
7,6 |
7,6 |
7,8 |
30,3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|