27 1:10:03 Kvapníci 134
28 1:18:11 OPOZDILCI 108   Fotografie: manželé Vojtěch a Milana Soukupovi
29 1:27:27 Puberťáci 133   a  Jan Karlík
    Špuntíci 123

Velká gratulace všem co dorazili do cíle.  Každý kdo tento extrémní závod absolvoval si zaslouží uznání a titul „železný kohout“.
Letošní ročník měl rekordní účast, bojovného ducha a smysl pro fair play. prvního ročníku v roce 2007 se zúčastnilo 14 týmů, letošního již 30 týmů. Počet účastníků závodu trvale roste, závod je stále populárnější a také kvalitnější. Loňský vítěz Vencl tým z Ústí nad orlicí  své umístění neobhájil, i když svůj čas zlepšil o 8 sekund, předstihl jej PCIscarex, který dosáhl zatím rekord závodu 45:27 min. O celých 5 minut zlepšil svůj čas např. i tým MP Česká Třebová, avšak letos dosáhl při velké účasti až na 19 místo, loni byl patnáctý. O 3:20 min. se zlepšil také dívčí tým Iscarex Wild cats, který byl loni sedmnáctý z 19 týmů, letos  dvacátý z 29 klasifikovaných družstev. Nejlepší běžec byl Radek Hübl (Vencl tým)  9:22 před Filipem Záveským  (LuRaFiHo tým) a Janem Šimůnkem (Iscarex), nejlepší plavec byl Lukáš Kovář (LuRaFiHo tým) 3:22, nejlepší vodák Jan Betlach (ATARI tým), a nejlepší cyklista Jakub Novotný (PCIscarex) 25:17. Podrobné výsledky najdete ZDE