Vyloučení:  7 : 8, + 1 : 3 OT 10min. , Využití  1 : 1,Oslabení  2 : 0
Sestava: Kollert– Umlauf, Havránek, Koutecký, Nesejt - Páv, Švub,

HC Hlinsko  - TJ Lokomotiva Česká Třebová  7 : 2 ( 2 : 0, 2 : 1, 3 : 1 )
Vyloučení:  3 : 9 Využití 1 : 0
Diváků: 50
Sestava: Hriško– Umlauf, Havránek, Koutecký, Verner - Páv, Švub,
Stolín, Ruda, Cihlář, Hošpes, Deml

Komentář: Mladší žáci sehráli o víkendu dvě utkání. V sobotu zavítali k souboji o předposlední místo do Skutče. V utkání, ke kterému jsme díky velké marodce odjeli pouze s deseti hráči v poli, jsme měli dvě třetiny  mírně navrch. Bohužel během třetí třetiny jsme se stali svědky nevídaného představení rozhodčího. Způsob jakým řídil utkání a jak vystupoval, nemá na sportovních utkáních své místo, natož u mládeže, kterou máme vychovávat a vést v duchu fair-play. Za jeho přispění se nakonec domácím podařilo otočit nepříznivý výsledek 3 : 4 na konečných 5 : 4.  V neděli jsme zajížděli pak do Hlinska. V utkání byli domácí o poznání lepším týmem. Na naše hráče v polovině utkání dolehla únava z předešlého dne a neproměnní několika šancí z úvodu utkání. Domácí toho využily a po zásluze si ponechali oba body za výhru doma. V utkání dal oba naše góly Patrik Páv jenž je až o 3 roky mladší než někteří hráči v této kategorii. Stanislav Ruda -  trenér

Minihokej 2005

17.11.12 - Hlinsko
TJ Loko Česká Třebová – Pardubice2  3:4 (1:2, 1:2, 1:0)
Branky ČT: Klacl Jakub, Slezák Otto, Pecina Vladislav
TJ Loko Česká Třebová – Pardubice1  2:6 (0:1, 1:3, 1:2)
Branky ČT: 2x Klacl Jakub
HC Hlinsko – TJ Loko Česká Třebová  14:1 (4:1, 4:0, 6:0)
Branka ČT: Slezák Otto
Sestava ČT: Lepša Filip - Kubíček Ondřej, Pecina Vladislav, Klacl Jakub, Kovář Samuel, Slezák Otto, Jansa Matěj, Telecký Adam, Čečotka Adam, Brand Matěj
Komentář:  Ve sváteční sobotu odehráli naši kluci z přípravky ročník 2005 svůj druhý soutěžní turnaj minihokeje.  Utkali se postupně s týmy Pardubice2, Pardubice1 a Hlinsko. Hned v prvním zápase s týmem Pardubice2  se povedlo našim držet krok se soupeřem a dokonce je i v některých situacích na ledě přehrát. Bohužel měl soupeř více štěstí a o jednu branku zvítězil. Druhý zápas byl podobný prvnímu, ale více gólů vsítil soupeř z Pardubic. Poslední zápas s Hlinskem se odehrál bez pauzy mezi zápasy a taky se tato skutečnost projevila na výkonu našich kluků. První část se kluci ještě snažili bruslit se soupeřem, ale další dvě bylo vidět vyčerpání z předchozích náročných utkání a soupeř z Hlinska nás jednoznačně přehrál.                                                                       Rostislav Telecký - trenér