Výborné výsledky  z Krajského přeboru

10ti a 11tiletého žactva

Plavci této  kategorie oblasti Východních Čech  se utkali v sobotu  v náchodském bazénu. Z plného tréninkového nasazení, protože vrcholem podzimní sezóny je až mistrovství republiky, zaplavali naši plavci výborné časy, ve většině případů osobní rekordy.

Z ročníku 2001- Eliška Štichauerová 6x 1. místo,na 5 startech zcela bez konkurence, v závodě na 200 m polohově zopakovala se svojí trutnovskou soupeřkou Romanou Lankašovou souboj na mistrovství republiky a nádherným závěrem zvítězila.  Bára Pražáková získala  2x 1. místo na motýlkářských tratích , 1x 2.místo a 2x 3.místo. Vojtěch Krňávek  vybojoval  na 100 a 200 m prsa 1. místo, dále 2x 2. a 2x3. místo. Vojtěch Novotný si vyplaval 2 x 2. místo na dlouhých tratích 400 a 800 m volný způsob, vždy za pardubickým V. Štěrbou, zvláště nádherný byl  souboj na 800 VZ o 2-3 místo, ale Vojtovi zbývalo dostatek sil v závěru tohoto těžkého závodu . Dále získal ještě 2x 3. místo. V ročníku 2002  si vyplaval na 50 a 100 motýl  vítězství  Denis Hýbl a  k tomu 3x 2. místo a 1x 3. místo.  Honza Vinkler  si  vybojoval na nejkratší  trati 50 volný způsob 2. místo a  v dalších disciplinách 3 x 3.místo. Gábina Valentová obsadila 2x 3. místo a Natálka Stránská nádherným závěrem vybojovala 3. místo na 50 znak.

Štafeta chlapců ve složení Novotný, Vinkler, Hýbl a Krňávek vybojovala vítězství v obou štafetách,  na 4x50 volný způsob a 4x50 polohová štafeta.  Děvčata – Stránská, Štichauerová, Pražáková, Valentová na 4x50 polohová štafeta po diskvalifikaci Trutnova rovněž zvítězila.

Pěkné závody, pochvala za zaplavané výkony patří také Anežce Veselé, Lence Škrkoňové, Daniele Řehákové a Elišce Stolínové.

Příště budou také ony budou na krajských přeborech bojovat o stupně vítězů!!!

Spokojenost trenérů Davida Hýbla a Renaty Eisenvortové. Závody byly kvalifikací na mistrovství ČR  žactva. R.Ei