Hokejbalová Lokomotiva doma přejela Vsetín 7:0

Kohouti si po reprezentační pauze a domácím vítězstvím v derby nad Poličku vyšlápli na tým z Valašska. Trenér Jebousek měl tentokráte k dispozici tři kompletní pětky, které dlouho hledali recept na hostující obranu a brankáře Diblíka. Po brankově hubených dvou třetinách, kohouti v poslední části využili nedisciplinovanost soupeře a přidali jim ještě pět zásahu do černého. Šmíd a v závěru střídající Štarman udrželi do závěrečného hvizdu čisté konto.

TJ Lokomotiva Česká Třebová : HBC Vsetín   7 : 0  (1:0, 1 : 0, 5:0)
Už ve třetí minutě nabídnul hostující tým domácím přesilovou hru, ale ta ještě zatím zůstala bez využití. Ta druhá na sklonku osmé minuty po spolupráci Kvasničky a Vostrčila skončila první brankou v síti vsetínského týmu. A to bylo z obou stran do první přestávky vše. V druhé části hráči v zeleném hned v úvodní minutě faulovali, ale stejně jako další domácí přesilovky nic na stavu nezměnili. O to se v devatenácté minutě postarali Voleský, který našel Matěje Švece, který zvýšil vedení Lokomotivy na 2:0. Po této brance přišla opět řada vyloučení na obou stranách, ale ani jeden z týmů je nedokázal využít, ikdyž vsetínští několikrát prověřili pozornost Šmída v domácí brance. S dvoubrankovým vedením se šlo i do poslední části, kdy domácí měli ještě početní výhodu na hřišti. A ta byla hned v úvodní minutě využita ke vstřelení třetí branky, když míček šle po ose Hruška, Vostrčil a na rozdíl tří branek zvýšil Váně.  Další přesilovku využil po samostatné akci v 36. minutě podruhé Vostrčil. Po této brance hosté začali více diskutovat než hrát což domácím pomohlo získat více prostoru ke hře. A ve 41 minutě to přineslo hned ovoce v podobě dvou branek v jedné minutě. Nejdříve Michael Mrštný naservíroval přihrávku Lukáši Demlovi a ten zapsal na časomíru diváky požadovaného „bůra“. Za necelou půl minutu završil svůj hattrick Jakub Vostrčil, když tečoval Hruškovu střelu od modré. Účet zápasu uzavřel svou neskutečnou trefou obránce Dobrovský, když vyslal od modré neskutečnou dělovku do polo odkryté vsetínské svatyně. Hráči Lokomotivy si na domácí půdě připsali další vítězství a velkým očekáváním vyrazí příští víkend na souboj s prozatím nečekaně vedoucím pardubickým Svítkovem.
Branky :  8.Vostrčil  ( Kvasnička ) pp, 19. Švec M. (Voleský)  30 Váně (Vostrčil)pp, 36 Vostrčil pp , 41.02 Deml L.  (Mrštný M. ) 41.32 Vostrčil (Hruška) 43, Dobrovský
Střely 33:21 Vylučení  10:16 Využití 3:0
Sestava : Šmíd (Štarman) – Kvasnička, Hruška, Rybka, Voleský, Dobrovský, Hausler, Mrštný M.,  Švec Š., Švec M., Deml L., Váně, Macků, Hynek, Vostrčil, Lustyk, Jílek, Šustek