Zprávy z hokejbalu
Kvasničkův hattrik stačil na severní Moravě jen na 3 body

Sokol Poruba : Lokomotiva Česká Třebová : 1:9  (1:3,0:3,0:3)

Před zápasem naordinoval týmu svou taktiku matador Kvasnička a byl to nakonec ten, který jí splnil víc než na 100%. Od úvodního vhazování měla Lokomotiva více za hry a svým pohybem nutila pomalejší domácí k faulům a následným přesilovým hrám. Které hráči Lokomotivy s postupem času začali hojně využívat. Ještě při hře pět na pět otevřel účet utkání v polovině desáté minuty Vostrčil, ale radost hostujícího týmu netrvala dlouho. Domácím se při přesilové hře podařilo srovnat na 1:1. Ale jak se postupem času ukázalo, byl to jediný zásah do černého.
Lokomotiva oplácela stejnou mincí, za necelou minutu využívá dělovkou Hrušky od modré také početní převahu. Do konce třetiny přidává Kvasnička třetí branku do sítě Sokolů. V druhé části využívá v úvodu další přesilovku Hynek a v zápětí také Kvasnička. Branku Poruby opouští domácí gólman, ale  Moravané inkasují za dvě minuty pošesté po zásahu Mrštného – opět v přesilovce. Ve třetí minutě, třetí třetiny dal svou třetí branku Kvasnička opět v přesilovce. Na 8:1 zvyšuje v polovině závěrečné části Voleský. Brankovou tečku za utkáním udělal při vlastním oslabení Hruška, kterému ideálně namazal dnes nezastavitelný Kvasnička. Kohouti si připsali důležité tři body za výhru a hned po utkání přejeli do Opavy, kde je čeká momentálně nejlepší tým soutěže Opava.
Střely 17 : 39, vyloučení 10:4, využití 1:5 v oslabení 0:1
Branky Lokomotiva : 9 Vostrčil (Voleský), 12 Hruška (Švěc M.)pp, 14 Kvasnička (Tomeš), 18 Hynek (Vostrčil)pp, 24 Kvasnička (Dobrovský)pp, 27 Mrštný (Kvasnička)pp, 33 Kvasnička (Voleský)pp, 38 Voleský (Švec M.), 43 Hruška (Kvasnička)sh

SHC Opava : Lokomotiva Česká Třebová : 2:0  (1:0,0:0,1:0)
Hosté šli do utkání s lídrem s velkým odhodláním. Sobotní duel byl zapomenut a začala nová bitva se soupeřem, který bodoval v posledních pěti kolech a dal vždy minimálně pět branek. Domácí začali od podlahy, ale českotřebovské hráče to nerozhodilo, takže postupně začali plnit trestnou lavici. Ale hosté, tentokráte neměli štěstí s využíváním přesilových her jako v Porubě. A po několika marných pokusech to byli domácí, kteří se ujali vedení 1:0. Tento těsný výsledek k překvapení všech přihlížejícíh vydržel i přes hromadu šancí na obou stranách až do závěrečných minut. Lokomotiva ve snaze vstřelit vyrovnávací branku inkasovala do prázdné branky při hře v šesti. I přes prohru zanechala na severu Moravy velmi dobrý dojem z bojovného a týmového výkonu. V dalším kole zajíždí tým na východočeské derby do Svítkova.
Střely 25 : 28, vyloučení 11:5, využití 0:0
Sestava : Šmíd – Hruška, Tomeš, Švec Štěpán a Matěj, Hudec, Mrštný , Vostrčil, Tlapák, Kvasnička, Voleský, Hynek, Dobrovský

Svítkov Pardubice B : Lokomotiva Česká Třebová C : 2:0  (1:0,0:0,1:0)
Druhý záložní tým pět zápasu v řadě bodoval a většina hráčů asi měla pocit, že tomu tak bude i nadále. Ale s přibývajícím časem a první brankou v síti Novotného, začalo velké trápení. Hráčům míček občas spíše překážel a někdy hokejka. Finální branková přihrávka se nedostavila a domácí z minima využili maximum. Druhé dějství skončilo bez branek, ale ze strany hostů střelecké trápení pokračovalo. V závěrečné části došlo ke stažení hry jen na dvě pětky, ale na změnu nepříznivého stavu to ve finále nemělo nakonec vliv. Svítkov se štěstím podruhé trefil do černého a byla na světě dvoubranková prohra. „Pokud podobný výkon předvedeme příští týden proti Medvědům nebude to pouze o dvou brankách! Doufám, že jsme zpět na zemi a začneme zase od začátku a hlavně každý sám od sebe, bez výčitek směrem k spoluhráčům.“ konstatoval po utkání trenér Badzik
Střely 25 : 21, vyloučení 2:5, využití 0:0
Sestava : Novotný – Hubl, Škeřík, Vohrada, Zeman, Smažil, Oplíštil, Tesař J., Jiruše, Nekvinda, Laštovica, Truhlář, Rejsa,

Tým žen Lokomotivy vybojoval krásné 3. Místo na turnaji v Letohradě

Vítězný tým Mix Česká Třebová, který v loňské sezoně bral vítězství na všech turnajích se po odletu hlavních aktérek Michaely Rullové a Hanky Kubátové na New Zéland rozpadl. Ale k velkému překvapení všech se dl dohromady nový tým kolem Petry a Radky Kvasničkové, pod trenérskou taktovkou Petra Kvasničky, které mu sekundoval spoluhráč Láďa Hruška.
Nejen pro všechny zúčastněné byl nový tým Lokomotivy velkou neznámou. Ale podobně na tom byly i českotřebovské holky, které za sebou měli několik tréninků a přípravný zápas s přípravkou. Na turnaj dorazily i mladé hráčky z „mixu“  Držmíšková, Hanáková a Kolínková. Mezi sedmy účastníky se nově zformulovaný tým neztratil a vybojoval krásné třetí místo.
Loko Č. Třebová : Hokejbal Letohrad 1:1
Loko Č. Třebová : Alfačky Pardubice 1:1
Pirátky Hradec Králové : Loko Č. Třebová 0 : 0
Paramo Svítkov Pardubice : Loko Č. Třebová 5 : 0
Loko Č. Třebová : Holcim Prachovice 2:0
Roštěnky Přelouč : Loko Č. Třebová 0 : 2
Sestava : Martynásek O. - Kvasničková Petra a Radka, Kolínková, Hanáková, Držmíšková, Janebová, Partlová, Hekrlová
Sestava : Martynásek – Kvasničková Radka a Petra, Držmíšková, Kolínková, Hanáková,