SOKOL II hlásí: Naše juniorky v I. lize opět nezaváhaly

V sobotu 19.10.2013 juniorky TJ Sokol Česká Třebová II nastoupily k dalšímu domácímu dvojutkání I. ligy juniorek. Naším soupeřem byly juniorky Poličky, které uzavírají tabulku soutěže a tak se předpokládalo hladké vítězství domácích.

TJ Sokol Česká Třebová II. – TJ Spartak Polička                        3:0 (8,18,9)

Prakticky od začátku utkání bylo na palubovce pouze jedno družstvo. S naprostým přehledem juniorky kontrolovaly průběh zápasu a soupeře převyšovaly ve všech herních činnostech. Naše družstvo si vyzkoušelo i různé herní varianty a činnosti.

TJ Sokol Česká Třebová II. – TJ Spartak Polička                         3:0 (10,18,22)

Ve druhém zápase pokračovala naprostá převaha našich děvčat. Pouze v začátku závěrečného setu dovolila soupeři si vytvořit určitý náskok, který ale do konce setu s přehledem stáhla a dovedla utkání do konce.

Hodnotit výkon našeho družstva je velice těžké. Soupeř i přes svoji snahu naše juniorky neprověřil a nepřinutil je podat maximální výkon. Všechny naše hráčky podaly standardní výkon.