Starší žáci TJ Sokol Česká Třebová II stále bez porážky a ztráty setu vedou tabulku

V neděli 17. listopadu 2013 byl TJ Sokol Česká Třebová II pověřený pořádáním 3. kola krajského přeboru starších žáků. Turnaj se hrál v „domovské“ hale Sokola II v ZŠ Nádražní. V plánu bylo celkem 7 utkání, z toho čtyři ( vč. jedné dohrávky s družstvem VK Choceň ) mělo odehrát družstvo Sokola II.
 Po fantastickém úspěchu, kdy starší žáci Sokola II před týdnem vyhráli 2. kolo Českého poháru, čekal chlapce další dlouhý den, ale nakonec to byl den opět vítězný. Družstvo  TJ Sokol Česká Třebová II je v dosavadním průběhu krajského přeboru stále bez porážky a ztráty setu.
1.utkání

TJ Sokol Česká Třebová II -  TJ Geodezie Sokol Česká Třebová 2:0 (25:10, 25:10)

Utkání s technicky i takticky horším týmem, které je pro nás povinnou výhrou. První set je vyrovnaný do stavu 2:2, pak s výkonem na půl plynu odskakujeme na 11:2, pak 24:8 a 1. set končí za stavu 25:10. Druhý set vyrovnaný do stavu 1:1, pak odskakujeme na 7:1, 13:2, 23:8 a nakonec stejně jako v 1. setu končíme stavem 25:10.

2.utkání

TJ Sokol Česká Třebová II -  TJ Svitavy 2:0 (25:9, 25:15)

Očekávaný vrchol dne se známým a kvalitním soupeřem z nedalekých Svitav. Bohužel družstvo jinak „kousavých“ Svitav si dnes vybralo horší den. V prvním setu se ujímáme vedení 4:1, následně je stav 10:2. Stav 21:7 nevěstí pro Svitavy v 1. setu a při našem dobrém výkonu nic dobrého. Set končí 25:9. Ve druhém setu se soupeř zvedl a do stavu 5:4 s námi držel krok, následně odskakujeme na 11:4 a kontrolujeme zápas až do konce setu – 25:15.

3.utkání

TJ Sokol Česká Třebová II -  VK Choceň 2:0 (25:12, 25:15)

Dnes nejslabší tým na turnaji, prohrál všechna utkání, ale proti takovým týmům se hraje nejhůře. Chlapci hráli bez motivace a tak trochu bez zájmu. Ve hře se střídají slabší a lepší okamžiky, ale končíme povinnou výhrou.

4.utkání - dohrávka

TJ Sokol Česká Třebová II -  VK Choceň 2:0 (25:16, 25:8)

Výkon z 1. utkání se v 1. setu opakuje a tak trenéři do 2. setu sahají k pozitivní motivaci ( příslib všeobecně „oblíbených“ kotoulů jako trest ). Hra se okamžitě zlepšila a z palubovky odchází soupeř s 8 body na jeho straně počítadla a na naší se zastavilo počítadlo na 25.

Českotřebovský volejbal a TJ. Sokol Česká Třebová II reprezentovali :   M. Blažek, A. Král, T. Olejár, F. Stránský, T. Strnad, R. Šulc, V .Tecl, L.Vašina  Trenéři: P. Šulc, M. Olejár, L. Vašina