Lední hokej mládeže ve 3. a 4. týdnu 2013

Liga mladších žáků
19.1.2013 – Jihlava
HC Dukla Jihlava -TJ Lokomotiva Česká Třebová 14:5 (4:2, 6:2, 4:1)
Branky ČT:  Švub 2, Stolín 2, Umlauf  Asistence: Stolín, Umlauf, Ruda, Nesejt  Vyloučení: 5:3 Využití: 1:1, Oslabení: 1:0
Diváků: 50
Sestava ČT: Kollert – Koutecký, Verner, Nesejt, Deml – Umlaf, Švub, Stolín – Cihlář, Ruda, Martinec –  Havránek, Provazník
Komentář:  Mladší žáci zavítali na Horácký stadion v Jihlavě. Přestože jsme šli do vedení, na kvalitní domácí tým jsme nestačili. Zejména ve druhé třetině nás přehrával pěknou kombinační hrou se zajištěnou obranou. Myslím, že jsme se v letošní sezoně setkali s doposud nejlepším týmem v soutěži. Stanislav Ruda - trenér

26.1.2013 – Česká Třebová
TJ Lokomotiva Česká Třebová –HHC Velké Meziříčí 1:5 (1:2, 0:3, 0:0)
Branky ČT:  Stolín  Asistence: Umlauf  Vyloučení: 2:5 Využití: 1:0, Oslabení: 0:0  Diváků: 50
Sestava ČT: Hriško,Kollert – Koutecký, Verner, Nesejt, Havránek – Umlaf, Švub, Stolín – Cihlář, Ruda, Kolář –  Hošpes, Kleisl
Komentář: V sobotu jsme doma přivítali hosty z Vysočiny. V poměrně vyrovnaném utkání o výhře hostí rozhodly individuální dovednosti hráče Miroslava Judy, jenž vstřelil všech pět branek. Naopak nám se střelecky nedařilo a i přes několik dobrých příležitostí jsme vstřelili branku pouze jednu. Stanislav Ruda - trenér

Přípravka 2003
20.1.2013 – Moravská Třebová

HC Slovan Moravská Třebová -TJ Lokomotiva Česká Třebová 4:2 (0:0, 2:0, 2:2)
Branky ČT: Ruda 2
Trestné střílení za faul: 4:3 Využití: 0:0
Diváků: 45
Sestava ČT: Martinásek O. – Deml, Havránek, Koutecký, Novotný A. – Martinásek T., Ruda, Fikejz, Bárta, Hošpes, Novotný J. , Fiala
Komentář:
Čtvrťáci v neděli sehráli další duel velkého hokeje, tentokrát v Moravské Třebové. Bohužel jsme nehráli 3/4utkání moc aktivně a domácí toho využili ke vstřelení čtyř branek. Přes velký závěrečný tlak se nám podařilo pouze korigovat výsledek, přestože šance na vyrovnání byly.
Stanislav Ruda – trenér

23.1.2013 – Polička

HC Spartak Polička  -TJ Lokomotiva Česká Třebová 10:7 (1:1, 4:4, 5:2)
Branky ČT: Ruda 2, Deml, Fikejz,Bárta,Hošpes, Páv
Asistence: Ruda 2, Koutecký, Páv, Fikejz
Trestné střílení za faul: 3:1 Využití: 3:1
Diváků: 40
Sestava ČT: Martinásek O. – Deml, Havránek, Koutecký, Novotný A. – Martinásek T., Ruda, Fikejz, Bárta, Hošpes, Novotný J., Fiala, Páv, Palán
Komentář:
Předehrané utkání v Poličce jsme nedokázali dovést do vítězného konce, přestože jsme byli lepším týmem a v půlce utkání jsme vedli 5:3.  Domácí však využili několika hrubých chyb v naší obraně ve svůj prospěch a zápas otočili.