HC Ledeč nad Sázavou -TJ Lokomotiva Česká Třebová 8:2 (5:2, 1:0, 2:0)

Branky ČT:  Švub, Cihlář  Asistence: Švub

Vyloučení: 3:0 Využití: 0:0, Oslabení: 0:0 Diváků: 35

Sestava ČT: Hriško – Koutecký, Deml, Havránek, Novotný – Umlaf, Švub, Stolín – Cihlář, Ruda, Martinec –  Kleisl, Hošpes

Komentář:  Na stadionu ve Světlé n.S. jsme nezačali dobře a během deseti minut 4x inkasovali. Pak se naše hra sice zlepšila, přesto však byli domácí v tomto utkání lepším celkem a vytvořené šance na skórování dovedli i lépe zužitkovat. Stanislav Ruda - trenér

Přípravka 2003   9.2.2013 – Pardubice

HC ČSOB Pojišťovna Pardubice II. -TJ Lokomotiva Česká Třebová 5:8 (2:1, 0:4, 3:3)

Branky ČT:  Ruda 5, Fikejz, Páv, Palán

Asistence: Bárta, Ruda, Páv

Trestné střílení za faul: 0:1 Využití: 0:1  Diváků: 40

Sestava ČT: Martinásek O. – Koutecký, Pavliš, Hošpes, Pojezný, - Novotný A., Martinásek T., Ruda, Fikejz, Bárta, Novotný J., Palán, Páv

Komentář:  Naši čtvrťáci zavítali v sobotu do Pardubic k dohrávce prvního kola druhé části. V malé aréně jsme po dobrém kolektivním výkonu a díky herním a rychlostním dovednostem Standy Rudy ml., jenž v utkání jasně dominoval, dokázali zvítězit. A byla to zřejmě i historicky první výhra naší mládeže nad týmem Pardubic na velké hřiště. Stanislav Ruda - trenér

MINIHOKEJ 2004  2.2.2013 – Pardubice

Ročník 2004

HC Pardubice I. - TJ Lokomotiva Česká Třebová 15:6 (5:2,3:2,7:2)

Branky: Páv 4, Bárta, Doleček

TJ Lokomotiva Česká Třebová - TJ Lanškroun 18:9 (3:3,8:4,7:2)

Branky: Páv 6, Bárta 5, Fiala 5, Pachl, Provazník

Sestava: Linhart - Páv, Fiala, Provazník, Pachl, Bárta, Čečotková, Langer, Doleček, Truněček

Ročník 2005

HC Pardubice I - TJ Lokomotiva Česká Třebová 3:3 (2:1,1:0,0:2)

Branky: Jansa, Klacl, Brand

Sestava: Lepša - Klacl, Slezák, Jansa Matěj, Telecký, Pecina, Kubíček, Čečotka, Jansa Michal, Rudová, Brand, Křivohlávek, Hrbáč

Naše děti ročníku 2004 nezvládly třetí třetinu v úvodním zápase proti Pardubicím a tak se ještě slibný stav po druhé třetině 4:8 rychle měnil v náš neprospěch. Zápas s Lanškrounem sice nabídnul jiný výsledek, avšak podobnou podívanou. Snažím se nasazovat co nejvíce dětí tohoto ročníku, které ještě nemají mnoho herních zkušeností. Každé střídání tak byl k vidění jiný hokej, zatím co zkušenější předváděli místy již krásné hokejové akce, ti méně zkušení se rozehrávali. Z obojího jsem měl radost, jak z toho, že utrpěná prohra nebyla zcela zásadní, tak z faktu, že se i děti které dohání své vrstevníky snaží chytit.

Kluky a holky ročníku 2005 a mladší čekal pouze jediný zápas, do nějž nastoupil celek Pardubic I v okleštěné sestavě. I proto byl průběh utkání vyrovnaný, nedařilo se nám však skórovat ze hry. Oceňuji kvalitní výkon brankáře a pohyb dětí. Uhráli jsme letos nejlepší výsledek proti tomuto celku, byť to nebyl zcela on. Zápas byl ubojovaný, chyběla přihrávka a naší bolístkou se jeví v poslední době především koncovka. Zhodnotil turnaj trenér Slávek Pecina.