2.3.2013 – Velké Meziříčí

HHK Velké Meziříčí -TJ Lokomotiva Česká Třebová 3:1 (1:0, 1:0, 1:1)

Branky ČT:  Švub Vyloučení: 5:1 Využití: 1:0, Oslabení: 0:0  Diváků: 35

Sestava ČT: Hriško – Koutecký, Verner, Deml, Pojezný – Umlaf, Švub, Havránek – Ruda, Kleisl, Stolín

Komentář: V sobotu ráno jsme se žáky cestovali do Velkého Meziříčí. V týmu jsme měli pouze deset hráčů do hry a sestava nebyla zrovna optimální. Naše obranná hra však nebyla úplně zlá a domácím činilo problémy se přes ni prosadit. Když se jim to zdařilo, narazily na výborně chytajícího brankáře Hriška. Naší odpovědí na hru domácích byli pouze brejky, k naší škodě jsme asi z pěti proměnili pouze jeden. Naopak to byli domácí, kteří ze svého tlaku tři branky přeci jenom vytěžili. K naší smůle dvě byli po teči obránců. Škoda, při troše štěstí jsme mohli přivést bod za remízu od soupeře z popředí tabulky, ale výhra domácích je přeci jenom spravedlivá.  V sobotu sehrajeme poslední utkání a to doma s Ledčí. Stanislav Ruda - trenér

Přípravka 2003

3.3.2013 – Lanškroun

TJ Lanškroun - TJ Lokomotiva Česká Třebová 6:3 (3:1, 2:0, 1:2)

Branky ČT:  Kolář, Martinásek T., Fikejz  Asistence: Havránek 2, Hošpes  Trestné střílení za faul: 6:2 Využití: 3:0

Diváků: 45

Sestava ČT: Martinásek O. – Koutecký, Pavliš, Pojezný, Deml -Hošpes, Havránek, Martinásek T., Ruda, Fikejz, Palán, Kolář

Komentář:  V nedělním utkání v Lanškrouně nás na úvod domácí zaskočili dvěma lacinými góly. Krátce poté se nám však podařilo snížit. Urputně jsme se snažili o vyrovnání, bohužel se nám hra v první polovině utkání úplně nedařila, ale hlavně se nám nedařilo prostřelit dobře chytajícího domácího brankáře. V této fázi utkání byla hra vyrovnaná, ale přesto nám domácí odskočili o čtyři branky, když proměnili dva nájezdy po hodně sporných faulech a pátý gól přidali po naší chybě v obraně.  Do třetí třetiny kluci vlétli, plni odhodlání výsledek otočit. A během krátké chvíle se nám podařilo i dvě branky vstřelit. Domácí tým jsme jasně přehrávali, ale bohužel další branku jsme již nedali. Několik našich vyložených šancí opět zmařil domácí brankář. A tak brankovou tečku za utkáním udělali domácí, když 7 sekund před koncem proměnili nájezd, který jim sudí doslova daroval. Po utkání jsem hráče i přes prohru, pochválil za bojovnost a nasazení. Stanislav Ruda - trenér

MINIHOKEJ 2004

3.3.2013 – Skuteč

Ročník 2004

HC Skuteč : TJ Lokomotiva Česká Třebová 8:1 (4:1,3:0,1:0)

Branka: Verner Jakub

HC Pardubice II. : TJ Lokomotiva Česká Třebová 7:2 (2:1,2:1,3:0)

Branky: Pecina, Novotný Adam

HC Pardubice I. : TJ Lokomotiva Česká Třebová 9:6  (2:2,2:5,2:2)

Branky: Novotný J. 4, Bárta, Pachl

Sestava: Linhart - Novotný Adam, Novotný Jan, Čečotková, Rudová, Řehák, Verner, Pachl, Bárta, Pecina

V prvním utkání nás především trápila koncovka, na šance byl zápas vyrovnaný, ale hokej se hraje na góly. Do druhého zápasu nastoupily děti daleko koncentrovaněji, k vidění byly leckdy pěkné, hokej připomínající, akce s přihrávkou, opět nám nebylo štěstí nakloněno. Bohužel ve třetí třetině nám odpadl pro silnou nevolnost brankář, do té doby byla hra vyrovnaná a výsledky 2:1 ve třetinách dávaly šanci hrát pěkný výsledek. Závěrečný zápas odchytal Šimon Řehák. Děti hrály srdnatě, bojovaly až do samého konce a nebýt prostřední třetiny, kde nám soupeř odskočil, byl to pohledný zápas s kvalitním soupeřem od začátku až dokonce. Skvěle chytajícího pardubického brankaře překonal 4x Jan Novotný, v koncovce se konečně chytila i trojice Bárta - Pachl - Pecina, která vyjma prvního utkání spolupracovala a skvěle odehrála celý turnaj, ale měla trochu i smůlu v zakončení. Pochválit je třeba všechny děti, velmi dobře bruslily. Obě naše děvčata skvěle napadala soupeřovy hráče při rozjezdu a všechny děti předváděly parádní hru.  Stínem turnaje byla samolibost nebo snad výsměch Skutečského oddílu, který místo oficiálních sudích nasadil na řízení utkání děti jen o trochu starší než samotní hráči. Přes veškerou jejich snahu nevěděli, co mají dělat.  Trenér Slávek Pecina.

Ročník 2005

HC Skuteč : TJ Lokomotiva Česká Třebová 0:6 (0:2,0:2,0:2)

Branky: Slezák 2, Brand 2, Klacl, Kubíček

HC Pardubice II. : TJ Lokomotiva Česká Třebová 2:1 (0:0,1:1,1:0)

Branka: Slezák

HC Pardubice I. : TJ Lokomotiva Česká Třebová 6:1 (2:1,2:0,2:0)

Branka: Klacl

Sestava: Lepša - Kubíček, Telecký, Jansa Matěj, Jansa Michal, Slezák, Klacl, Brand, Čečotka

Skuteč jsme po koncentrovaném výkonu bez problémů porazili. S Pardubicemi 2, jsme svedli vyrovnaný boj, bohužel ve třetí třetině jsme soupeři nedokázali odebrat kotouč a inkasovali rozhodující gól. V zápase s Pardubicemi 1 se nám nedařilo v koncovce a tak výsledek zcela neodpovídá předváděné hře. Děti dobře bruslily po celý turnaj. K vidění byla i herní spolupráce, bohužel nám to příliš „nepadalo“. Trochu nás může mrzet druhý zápas, ze kterého se radoval soupeř, přesto naše děti mohly po předvedeném výkonu odejít s hlavou vztyčenou. Trenér Slávek Pecina.