Sestava:                                                             ANTES       JANKELE
                                                                                           MOLÁČEK

připraveni : KLAZAR, VAŠINA, NOVÁK, BROULÍK

FK Česká Třebová – Sokol Dolní Újezd     0:1 (0:0)
Hodnocení utkání:
V prvním domácím utkání jara jsme přivítali souseda z Dolního Újezdu. Hrálo se  s týmem konce tabulky, takže se bojovalo takřka o 6 bodů. Hned od začátku bylo zřejmé, že přijel silný soupeř a že nás nečeká lehké utkání. Nicméně hrálo se ve středu hřiště a nějaká ta šance u obou stran přišla zřídka. Ovšem ve 20´  nádhernou přihrávkou vysunuje Antese do sólového úniku Ezr, ovšem lob končí těsně vedle. Za zmínku ještě musím podotknout náš rohový kop, kdy ve skrumáži trefuje Jankele pouze obránce. Ve druhé půli se naše hra o kapánek zlepšila, ale 100%  šancí jsme si příliš nevytvořili. Chyba soupeřova brankáře, kdy namazal aktivnímu Antesovi, bohužel nebyla potrestána a tak šok přišel v 62´ , kdy jsme nedokázali ojedinělý útok zastavit a tři naši kolem stojící obránci pouze přihlíží vstřelení gólu 0:1. Dokonce utkání si už žádnou šanci nedokážeme vytvořit a tím pádem si Dolní Újezd odváží všechny body.

Mladší žáci

Sestava:
Borek Matěj, Botek Dominik, Cejnar Filip, Deml Jan, Flídr Jan, Glaser Tomáš, Gregor Matěj, Herclík Filip, Hýbl Lukáš, Hýbl Vojtěch, Růžička David, Řehoř Michal.

Česká Třebová –Sokol Dolní Újezd 11:1 (4:0)
Branky: 3x Deml , 2x Flídr , 2x Růžička , 2x Hýbl L., Borek , Gregor
Hodnocení trenérského týmu:  První domácí utkání jsme zvládli na jedničku. Proti důraznému a tvrdě hrajícímu soupeři jsme se prosazovali kombinační hrou. Dobře dnes fungovala záloha, která zásobovala naše útočníky centry před soupeřovu branku. Škoda neproměněných jasných gólových situací a laciného inkasovaného gólu.
Za předvedený výkon zaslouží pochvalu celý tým!

Hodnocení trenérů:
Celkové skóre 15:36 odpovídá předvedenému výkonu. Všechna utkání  (mimo Č.Tř.B –Pradubice B) byla dlouho vyrovnaná bohužel nám brzy dochází síly a nezvládáme konce utkání, kdy dostáváme nejvíce branek. Je třeba říci, že ne zdaleka všichni odvedli plnohodnotný výkon. Pochvala patří všem, kteří na hřišti odevzdali vše a kdyby proměnili všechny gólové šance, které si vytvořily, nebylo by skóre tak hrozivé.

branky: 2x Linhart, 2x Polášek, Lepša
Za nasazení a bojovnost v prvním zápase a za druhý poločas třetího zápasu zaslouží pochvalu celý tým. Pochvalu si také zaslouží naši střelci, hlavně Šimon Linhart, který vstřelil  5 branek. Doufejme, že v sobotu v Chrudimi nezaspíme začátky utkání a navážeme na dnešní výkony s Vysokým Mýtem a druhý poločas s Pardubicemi „B„