Sestava:               ANTES( 23´MOTL)                   GREMLICA

PECHÁČEK  EZR         POPELKA             STOLÍN( 46´KLUMPAR)

VAŇOUS     KULHAVÝ      HORÁK     BROULÍK ( 55´TRIBULA)                                                                                MOLÁČEK  připraven - KRÁSA

FK Česká Třebová – Choceň      6 : 2    (1 : 1)

Branky: 8´55´- Gremlica, 38´68´ - Motl, 41´- Pecháček, 54´- Ezr

Hodnocení trenérského týmu:    Ke vloženému utkání jsme zajížděli k sousedům do Chocně. Hned od začátku zápasu jsme vzali otěže do vlastních rukou a již v 8´krásně centruje z levé strany Antes a Gremlica v těžké pozici hlavičkuje k levé tyči 0:1. Poté si vypracujeme pár slibných šancí či střel, ale gólmanka Chocně byla proti. Ojedinělý útok Chocně v první půli bohužel končí brankou, kdy se útočník dostává lacino k míči před Moláčkem  a se štěstím mění skóre 1:1. Bohužel ještě v první půli musíme střídat otřeseného Antese, který musel být hospitalizován v nemocnici s podezření na otřes mozku. Ve druhé půli hned ve 38´ Motl krásnou křižnou střelou opět mění skóre 1:2. O 3´ déle uniká po levé straně Pecháček a prudkou střelou na přední tyč zvyšuje naše vedení 1:3. Na 1:4 upravuje aktivní Ezr a definitivně sráží soupeře do kolen. Poté už Choceň rezignovala. Na 1:5 zblízka upravuje Gremlica. Pak inkasujeme gól z ojedinělého útoku 2:5. Na konečných 2:6 opět upravuje fotbalem natěšený Luboš Motl.  Jaroslav Macko

STARŠÍ ŽÁCI

16.6. mistrovské utkání v Ústí nad Orlicí
Sestava:                 MOTL( 63´KRÁSA)                 GREMLICA
JANKELE          EZR         SEJKORA( 36´PAŘÍZEK)             STOLÍN
VAŇOUS     POPELKA      HORÁK     TRIBULA ( 36´BROULÍK)
MOLÁČEK
FK Česká Třebová –  Ústí n. Orlicí     5 :1 (1 : 0)
Branky: 29´61´66´- Gremlica, 41´- Ezr, 70´- Stolín
Hodnocení trenérského týmu:
Na derby jsme odjížděli bez dvou opor a to Davida Kulhavého, jenž se zranil v utkání s dorostem a Aleše Antese, který se zotavoval z utkání z Chocně. Nabádali jsme hráče, aby navázali na utkání z Chocně a zápas si užili. Hned v prvních 10´ jsme si vytvořili tři tutové šance a Jankele, Gremlica a znovu Jankele, těsně míjeli ústeckou svatyni. Udeřilo až ve 29´ kdy ideální přihrávku Sejkory uklízí Gremlica tvrdou ranou pod břevno 0:1. Takto i skočil 1. poločas.
Po výměně stran hned ve 41´ se lišácky trefuje Olda Ezr z přímého kopu do protipohybu brankáře 0:2. Aktivní Gremlica se uvolňuje po levé straně a prostřeluje vše, co mu stojí v cestě 0:3 To běžela již 61´. O minutu déle však soupeř koriguje  a to dorážkou  po střele z dálky 1:3. Poté se hra spíše vyrovnala. Ovšem Gremlica byl k neudržení. Svým důrazem donutil obranu k chybě a levačkou vymetá levou šibenici 1:4. Tím završil svůj hattrick, gratulujeme !!! Na 1:5 ještě pak upravuje Stolín, kdy potrestal brankařovu lehkovážnost a v 70´ stanovuje konečné skóre. Kluci odehráli slušné utkání. Je  nutné podotknout, že soupeř má problémy postavit tým z roč. 98 a tudíž byl složen z  hráčů většiny  mladších. Příští týden nás čeká memoriál Daniela Nováka a to v neděli 23.6.2013 od 9 hodin v České Třebové.
Jaroslav Macko

Mladší žáci A

Sestava: Deml Jan, Flídr Jan, Fohl Dominik, Glaser Tomáš, Gregor Matěj, Herclík Filip, Hýbl Lukáš, , Jiřánek Jakub, Pecháček Šimon, Řehoř Michal, Řehák Sedrik, Špatenka Vojtěch
Česká Třebová – Choceň   5 : 1   (0 : 3)
Branky: Deml, Herclík, Jiřánek, Řehoř, Špatenka
Hodnocení trenérského týmu:  Výhra se nezrodila tak lehce, jak tomu skóre napovídá. Naše útočná hra mnohokrát ztroskotala na špatné finální přihrávce a střelecké unáhlenosti.  Za předvedený výkon zaslouží pochvalu celý tým.
Martin Glaser
Sestava: Deml Jan, Flídr Jan, Glaser Tomáš, Herclík Filip, Hýbl Lukáš, Jiřánek Jakub, Pecháček Šimon, Srb Luboš, Řehoř Michal, Řehák Sedrik, Špatenka Vojtěch
Česká Třebová – Ústí n. Orlicí  8 : 0   (4 : 0)
Branky: Špatenka 4x, Jiřánek 4x, Deml
Hodnocení trenérského týmu: Od první minuty zápasu, jsme jasně dali najevo, kdo je pánem na hřišti. O tom vypovídá i skóre po prvním poločase 0:4 v náš prospěch. Naši hráči soupeře jasně přehrávali, do koncovky se soupeř dostal, jen několikrát ovšem gólman Šimon Pecháček vše s přehledem likvidoval. V druhém poločase jsme přidali další čtyři branky a ustanovili konečné skóre na 0:8.
Za předvedený výkon zaslouží pochvalu celý tým. Dále chceme poděkovat všem fanouškům a příznivcům našeho fotbalu. Co ovšem obdivujeme nejvíce, je přístup dědečka a babičky Filipa Herclíka, pokud jim čas a zdraví dovolilo, nechyběli na žádném tréninku nebo mistrovské zápasu. Takových fanoušků si vážíme nejvíce!
Tým trenérů Petr Pavel,Roman a Standa a Martin Glaser

Starší přípravka A

13.-14.6. turnaj PARTNERSKÝCH MĚST v České Třebové
Zúčastněné týmy: FK Česká Třebová 1, FK Česká třebová 2, Svit, Knurów, Olawa, Agrate Brianza
Sestava: Štichauer, Deml, Vítek L., Vítek D. Neugebauer, Sýkora, Jílek, Klímek, Gremlica, Pácha, Hruška, Hildebrand, Štos, Štichauerová, Štosek, Šmíd, Janík