GREGOR       VAŇOUS    HORÁK      BROULÍK
                                              PAŘÍZEK

FK Česká Třebová – FK Pardubice B    0:14 (0:7)
Hodnocení trenérského týmu:
1. mistrovském utkání jsme zajížděli na těžkého soupeře do Pardubic. Věděli jsme, že nás nečeká nic snadného, ale až takový výprask, co jsme utrpěli, jsme opravdu nečekali. Soupeř se do nás zakousl s chutí a bylo vidět ve všech stránkách, že jsme na hřišti opravdu druzí. Když se k tomu přidá naše neochota a nechuť ke hře, vypadá pak skóre , tak jak vypadá. Fotbal se musí hrát do poslední minuty a to bohužel někteří naši hráči neplnili. Doufejme, že si z toho hráči vezmou ponaučení a v dalších utkání se toto nebude již opakovat.
Jaroslav Macko

Mladší žáci A

Sestava: Botek Dominik, Deml Jan, Flídr Jan,Fohl Dominik, Glaser Tomáš, Hýbl Lukáš, Hýbl Vojtěch, Jiřánek Jakub, Popelka Jan, Řehák Sedrik

Česká Třebová – Pardubičky 8 : 1 (2:0)
Branky: Flídr 3x, Řehák, Glaser, Deml, Popelka, Fohl
Hodnocení trenérského týmu:   Skóre utkání se nerodilo tak lehce, jak tomu konečný stav napovídá. Žáci z Pardubic byli v prvním poločase nebezpeční v útočné fázi a nás několikrát podržel v brance Vojta Hýbl. My jsme v první půli zbytečně ztráceli míče po špatných přihrávkách a hra byla dosti neurovnaná. V druhém poločase se naše kombinace zpřesnila a v útoku jsme po hezkých akcích vsítili branky. Výsledek, i když krutý pro domácí je zcela zasloužený. Všichni hráči odevzdali na hřišti své maximum a za to jim patří veliká pochvala. Martin Glaser

MLADŠÍ ŽÁCI B

14.8. přátelské utkání v Ústí nad Orlicí
Sestava: Vítek D., Deml, Štos, Sýkora, Jílek, Štichauer, Štosek, Hildebrand, Hruška, Neugebauer
Česká Třebová –  FK Ústí nad Orlicí     7 : 2 (2:0, 5:1)
Branky: 3x Hruška, Hildebrand, Štosek, Neugebauer, vlastní
Utkání sehráno v Ústí nad Orlicí, hrálo 3x 20min. Kluci se snažili kombinovat a byli po zásluze odměněni vstřelenými brankami. Jednalo se o naše teprve druhé utkání na polovinu hřiště. Pochvalu zaslouží celý tým.  M.Štichauer

branky: Macák 3x, Ptáček, Jelínek J.
Česká Třebová – Vysoké Mýto 3 : 3 ( 2 : 2 )

Závěrem bych chtěl říci, že chlapci podali dobrý fotbalový výkon a pro nás i
další diváky byli morálními vítězi celého turnaje.
Pavel Tulis

Mladší přípravka B
18.8. turnaj v Chocni

Sestava:
Morkes Lukáš - Bureš Josef, Bečička Jakub, Chmelař Kryštof, Kapoun Martin, Bartoň Ondřej, Jelínek Jakub, Kubát Jiří, Špatenka Patrik, Honl Tadeáš, Kovář Vojtěch.

- Choceň                    2 : 2 na p.k. 3 : 4       Branky : 2x Jelínek

V neděli 18. srpna 2013 jsme odcestovali do Chocně, abychom se zde zúčastnili turnaje mladších přípravek, odehraného jako Kotaškův memoriál. Spolu s námi byla pozvána družstva Holic, Poličky, Letohradu, Žamberku a samozřejmě i domácí Chocně.
Turnaj jsme zahájili třemi výhrami v řadě a cenná jsou zejména první dvě utkání, která byla velmi vyrovnaná a vítězství jsme vydřeli v posledních minutách utkání. Ve čtvrtém utkání jsme se museli sklonit před objektivně lepším a již velmi obstojně kombinujícím soupeřem z Letohradu. Remíza z posledního utkání s domácí Chocní podtrhla náš výborný výkon a celkově druhé místo z turnaje.
Děkujeme našim věrným fanouškům - rodičům, prarodičům a sourozencům, že nás ( někteří i na kolech ) přijeli v hojném počtu povzbudit. Dík patří i kolegům trenérům Romanu Bečičkovi a Marku Bartoňovi za pomoc při koučinku týmu.