Sestava:  Krása – Broulík, Vaňous, Řehák, Gregor – Herclík (58´ Půlkrábek), Sejkora, Křepela (43´ Pařízek), Řehoř (60´ Růžička) – Motl (62´ Klazar), Špatenka
Slovan Moravská Třebová – FK Česká Třebová  1  :  5 (1 : 3)
Branky: 3x Motl, Špatenka, Sejkora
Hodnocení trenérského týmu:
V předehrávaném utkání 7. kola Krajského přeboru jsme zajížděli na hřiště týmu Slovanu Moravská Třebová. V utkání jsme byli lepším týmem a zaslouženě zvítězili. Výsledek je sice jednoznačný, ale nerodil se lehce. Zejména v prvním poločase se naši hráči dopustili několika hrubých individuálních chyb, které však díky výborným zákrokům „provizorního“ brankáře Krásy soupeř využil pouze ke vstřelení jedné branky. Poločas tedy skončil naším vedením 1:3. Ve druhém poločase jsme zlepšeným výkonem slibné vedení pojistili ještě dvěma brankami a utkání dovedli do vítězného konce
Josef Strnad
Datum: 25.8. 2013
mistrovské utkání v České Třebové
Sestava:
Pecháček – Broulík, Vaňous, Řehák, Gregor – Řehoř (59´ Půlkrábek), Herclík,     Pařízek, Krása – Motl, Křepela (46´ Klazar)
Česká Třebová –  Třemošnice  3  :  3 (2 : 1)
Branky:  Motl, Vaňous, Krása
Úvod utkání naši hráči doslova nezvládli a během prvních deseti minut jsme mohli prohrávat klidně o čtyři branky. Naštěstí jsme v brance měli Pecháčka, který vyložené šance soupeře bravurně likvidoval. Z našeho ojedinělého útoku ve 13. minutě a po chybě hostujícího brankáře jsme se ujali vedení 1:0. Střelcem gólu byl Motl. Soupeř ovšem ihned po rozehrání a dalším zaváhání naší obrany lehce vyrovnal stav utkání na 1:1. V 31. minutě nás z přímého kopu Vaňous dostává do vedení 2:1. Tímto výsledkem také skončil první poločas.
Po domluvě v kabině naši hráči zahájili druhý poločas aktivně a přitlačili soupeře na svoji polovinu. Ze slibného tlaku jsme však nic nedokázali vytěžit. Soupeř hrozil pouze z brejků a po jednom z nich a po naší další chybě ve 48. minutě vyrovnává skóre na 2:2. Naši hráči se nadále snažili strhnout vítězství na svoji stranu. Naděje nám svitla v 65. minutě, kdy Krása z hranice velkého vápna krásnou střelou do šibenice dává na 3:2. V 68. minutě po naší doslova naivní ztrátě míče na polovině soupeře, jeho dlouhém odkopu a rychlém brejku soupeř vyrovnává na konečných 3:3.
V utkání dvou rozdílných poločasů je konečná remíza spravedlivá. Soupeř byl jednoznačně lepší v poločase prvním, naši hráči v poločase druhém. Výborným výkonem náš tým podržel brankář Pecháček.
Již ve čtvrtek 29.8. 2013 na domácím hřišti hrajeme další kolo krajského přeboru proti týmu Hlinska. Utkání začíná v 16:45 hod. V neděli 1.9. 2013 pak od 13:30 hodin na domácím hřišti hrajeme „derby“ s Jiskrou Ústí nad Orlicí.

Mladší žáCi

Sestava:
Deml Jan, Flídr Jan,Fohl Dominik, Glaser Tomáš, Hýbl Lukáš, Jiřánek Jakub, Popelka Jan, Řehák Sedrik, Hruška Marek, Štichauer Jakub, Vítek Daniel

Moravská Třebová - Česká Třebová 3:7 (1:3)
Branky: Jiřánek 3x, Flídr 2x, Deml, Řehák
V tomto utkání mohlo padnout daleko více branek k našemu prospěchu, ale bohužel branková konstrukce nám v tom zabránila. Minimálně sedm střel skončilo buď na, břevně nebo tyči soupeřovy branky. Pozitivum z tohoto zápasu si můžeme vzít ve zlepšené komunikaci mezi hráči a střelecké agilitě. Na branku soupeře jsme vystřelili přes 30 střel, což je důkazem toho, kdo na hřišti udával tempo hry. Do dalších mistrovských zápasů máme určitě co zlepšovat a v tréninkovém procesu se na to zaměříme.
Pochvalu zaslouží všichni hráči!
Martin Glaser

Soupeř: ŽSK Třemošnice
Sestava:
Deml Jan, Flídr Jan,Fohl Dominik, Fric Šimon, Glaser Tomáš, Hýbl Vojtěch, Jiřánek Jakub, Popelka Jan, Pražák Petr

Česká Třebová – Třemošnice 18:0 (8:0)
Branky: Jiřánek 7x, Flídr 6x, Deml 2x, Fric 2x, Glaser
Za deštivého počasí naši hráči nastoupili k zápasu třetího kola krajského přeboru mladších žáků. Od první minuty bylo jasno, kdo bude pánem na hřišti. Soupeře jsme ve všech směrech přehrávali a náš gólman si za celé utkání pořádně nesáhl na míč. Kluci si s chutí zastříleli a v tréninkovém tempu jasně vyhráli.