Datum: 22.9. 2013 - turnaj v České Třebové
Zúčastněné týmy: FK Česká Třebová, TJ Jiskra Litomyšl, TJ Lanškroun
Sestava: Stach, Brožek, Šmíd, Horák, Mísař, Koktavý, Polášek, Fečko, Lepša, Linhart, Macák, Farago, Fajt
5:5
Lanškroun
Branky : 3x Polášek, 2x Šmíd
Hodnocení trenérů:
V neděli 22.9. jsme odehráli další turnaj krajské soutěže přípravek, na domácím hřišti nás čekali zápasy s Litomyšlí a Lanškrounem.Zahajovací utkání turnaje naši hráči sehráli proti týmu z Litomyšle. Od úvodu utkání jsme byli velice soustředění, předváděli solidní kombinaci, dovolili si obejít protihráče v situacích jeden na jednoho a proti fyzicky vyspělejšímu soupeři nevynechali žádný souboj. V první půli nám tato snaha přinesla tři velké šance, které jsme bohužel díky zbrklému řešení neproměnili. Podobně na tom byl i náš soupeř a tak první poločas skončil 0:0. V začátku druhého poločasu měla Litomyšl více ze hry a hlavně díky fantastickému výkonu brankáře Stacha jsme měli stále šanci v utkání zvítězit. Postupem času naši hráči opět zvýšili nasazení a začali si vytvářet slibné brankové příležitosti. Jednu takovou využil pět minut před koncem Linhart, po výborném napadání celé druhé pětice. V závěru utkání se hlavně díky výborným brankářům skóre již nezměnilo a tak jsme zvítězili 1:0.
Do druhého utkání proti Lanškrounu jsme vstoupili vynikajícím způsobem.Hned v první minutě zamířil přesně Polášek po dobře sehraném autovém vhazování Šmída. V šesté minutě přidal druhou branku Šmíd.Poté nás soupeř potrestal za pasivní pojetí hry, kdy jsme se jen zbavovali míčů. I po inkasované brance naše hra nebyla dobrá a jen díky zákrokům Brožka jsme nepustili soupeře k vyrovnání. Na závěr poločasu se hráči lehce probudili a po pěkných akcích Šmída a Poláška jsme vedli už 4:1. Soupeře ani tento stav nezlomil a ještě v poslední minutě první půle snížil po zmatcích v naší obraně. V druhém poločase předvádíme lepší výkon, paradoxně výsledek tomu neodpovídá. Lanškroun vyrovnává během dvou minut na 4:4. O minutu později nám však vrací vedení Polášek. V další šanci Šmíd trefuje smolně tyč. Klukům pak viditelně docházejí síly a soupeř srovnává tři minuty před koncem utkání. V poslední akci zápasu ještě Macák nastřeluje znovu pouze tyč.
S turnajem je trenérský tým celkem spokojený, zvláště v prvním utkání hráči ukázali svoje možnosti a předvedli nejlepší výkon v této sezoně.
František Mikeš

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA A
Sestava : Matouš Jelínek – Jakub Macák, Adam Fritscher, Jiří Petráň, Jan Tulis,Filip Ptáček,
Denis Barbořák, Dominik Nastoupil, Josef Pokorný,Daniel Pokorný, Sebastian Svojanovský

Vys.Mýto 2

Branky: Tulis 4x, Barbořák 3x, Macák, Fritscher, Ptáček p.k.

V závěrečném hodnocení je třeba chlapce pochválit za předvedené výkony, kdy nám až na vyjímky dobře zahrála obrana a i útočníci bojovali a dávali góly, samozřejmě i brankář předvedl pár dobrých zákroků. Je třeba doufat, že takovéto výkony budou podávat i nadále v dalších utkáních.  Pavel Tulis