Lední hokej: Žáci odehráli 9.kolo

Sobota: 1.11.2014 - Polička
Starší žáci:
HC Spartak Polička – TJ Lokomotiva Česká Třebová 11:6 (5:0, 3:3, 3:3)
Branky ČT:  27´a 31´Bogdány (Švub), 51´a 56´Švub (Bogdány), 29´Stolín (Umlauf), 44´Jansa (Švub)
Vyloučení: 4 : 5  Využití: 2:0   Zásahy brankářů: 24 : 34  Diváků: 90 !!!
Sestava ČT: Prokop, 30´Hriško – Verner, Nesejt; Hernych, Novotný – Stolín, Umlauf, Jansa - Havránek, Švub, Bogdány – Viktorin
Komentář: V Poličce jsme nastoupili v sobotním podvečeru k dalšímu utkání. Při kulise 90 diváků nám domácí v úvodní třetině jednoznačně ukázali, že tu jsou doma a do šatny se šlo za stavu 5:0. Spartak, asi pod dojmem první třetiny, zřejmě očekával, že budeme i nadále krotcí, ale opak byl pravdou. Hra se vyrovnala a domácí se tak snadno nedostávali do šancí. My jsme třemi góly snížili na 5:3, ale tím jak jsme chtěli skóre dorovnat, jsme přeci jenom nechali domácím více prostoru a ti toho využili ke vstřelení dalších tří branek. Takže po dvou třetinách byl stav 8:3 pro Poličku. Třetí třetina se nesla v podobném duchu a shodně padly opět tři branky na obou stranách. Dnes nás opět porazil  jeden rozdílový hráč a to Ondra Tobiáš, který vsítil 7 branek a na dvě nahrál. Bohužel my takového hráče v současném kádru nemáme.

Mladší žáci:
HC Spartak Polička – TJ Lokomotiva Česká Třebová 7:5 (2:2, 2:2, 3:1)
Branky ČT: 4 x Páv (2 Hošpes a 2 Fikejz), Fikejz (Páv)
Vyloučení: 1:5   Bez využití  Diváků: 73
Sestava ČT: Borovička, Martinásek O. – Doleček, Fiala, Fikejz, Hošpes, Novotný A., Novotný J., Martinásek T., Páv, Pavliš, Verner Jakub, Kolář, Pojezný, Palán, Čečotková
Toto utkání jsme při více štěstí  mohli dotáhnout do vítězného konce. Kluci oproti utkání s Pardubicemi  měli vetší nasazení a pohyb, což se projevilo brankami a v půli zápasu jsme vedli 4:2. Nevyšlo nám střídání brankářů a soupeř rychle vyrovnal. Ve třetí třetině jsme pak vedli 5:4, ale v závěru se štěstí přiklonilo na stranu Poličky a kapitán domácího celku rozhodl o osudu utkání. Tímto zápasem jsme zakončili první kolo a příští týden zajíždíme na led Chocně, kterou jsme v prvním kole dokázali na domácím ledě porazit 8:3.

TJ Lokomotiva Česká Třebová – HC Chrudim     3:6
Sestava ČT: Novák - Jansa Matěj, Šoulák, Slezák, Telecký, Lepša, Kučera, Rudová, Stříteský, Mach Matyáš, Kubíček
Komentář: Další turnaj jsme odehráli v Chrudimi. Nejdříve jsme jednoznačně přehráli Choceň. V dalším zápase s Hlinskem jsme po vyrovnaném průběhu prohráli a zrovna tak i ve třetím zápase s domácími.