TJ Lokomotiva Česká Třebová - HC Litomyšl  3:0 (0:0, 0:0, 3:0)

Branky ČT: 46´Hošpes (Páv), 58´Fikejz, 59´Páv

Sestava ČT: Borovička – Verner, Havránek, Novotný J., Viktorin, Martinásek T., Kolář  - Pachl, Ruda, Fiala, Páv, Hošpes, Fikejz, Langer, Novotný A., Pojezný, Palán

Vyloučení: 1:3,  Bez využití, Diváků: 38

Tak to byl zápas! Litomyšl přijela s odhodláním vrátit nám porážku z prvního kola. A dělala od první minuty utkání vše, aby se jí to podařilo. Soupeř výborně bruslil, srážel se u mantinelu a nedaroval nám ani kousíček ledu zadarmo. Naši kluci, ale navázali na bojovný výkon, který předvedli proti Lanškrounu. Dlouho se nám nepodařilo gólově využít mírnou převahu. Až ve 45.minutě zápasu se nám po tuhém boji podařilo prosadit. Litomyšl, ale nesložila zbraně a dál byla nebezpečná. Z brejkové situace se nám podařilo zvýšit na 2:0 a poté jsme přidali třetí gól. Celý tým, v čele s brankářem podal perfektní výkon a zaslouženě o tři góly vyhrál. Příští víkend bude opět velmi náročný, protože v sobotu jedeme na led Moravské Třebové a v neděli doma přivítáme celek Hlinska.