Lední hokej mládeže: žáci odehráli 10.kolo

HC Spartak Choceň – TJ Lokomotiva Česká Třebová 5:2 (1:0, 2:1, 2:1)
Branky ČT:  28´Umlauf (Palán), 46´Stolín (Palán)
Vyloučení: 1 : 3  Bez využití   Zásahy brankářů: 22 : 42   Diváků: 57
Sestava ČT: Hriško, 41´Prokop – Verner, Nesejt; Hernych, Novotný – Stolín, Umlauf,Havránek  - Ruda, Švub, Bogdány – Jansa, Palán
Komentář: Dnešní duel byl pro naše trenéry poměrně prestižní. Utkání, kde byla Choceň favoritem, se odvíjelo dle předpokladů. Domácí na nás první třetinu vlétli a měli poměrně značnou převahu. Naštěstí pro nás se nám podařilo celkem slušně eliminovat zakončení domácích a tak jsme obdrželi v první třetině pouze jednu branku. To nás udrželo pro další průběh utkání ve hře. Ve druhé třetině sice domácí zvýšili náskok na 2:0, ale my odpověděli též gólem. Poté jsme se ubránili delší přesilové hře 5 na 3, ale poté domácí po brejku zvýšili na 3:1. Do třetí třetiny jsme šli se snahou vstřelit kontaktní gól. To se nám podařilo a poté jsme se snažili i o vyrovnání. Bohužel naše šance zůstaly nevyužity a tak to byli nakonec domácí, kteří dokázali využít chyby v naší otevřenější obraně a závěru utkání vstřelili dvě branky, čímž uzavřeli závěrečný účet  na konečných 5:2. Naši kluci se snažili, ale bohužel ani dnes jim nebylo přáno bodovat. V dalším utkání přivítáme doma Lanškroun, který nás v prvním utkání poměrně jednoznačně přehrál.

Mladší žáci:
HC Spartak Choceň – TJ Lokomotiva Česká Třebová 7:3 (2:0, 2:1, 3:2)
Branky ČT: 26´Páv, 47´Pavliš, 55´Fikejz (Páv)
Vyloučení 3:3   Bez využití
Sestava:  Lepša – Doleček, Fiala, Fikejz, Hošpes, Novotný A., Novotný J., Martinásek T., Páv, Pavliš, Verner Jakub, Kolář, Viktorin, Čečotková, Kučera
 Choceň nám dokonale oplatila porážku z prvního kola. Ve všech herních činnostech nás přehrávala a po celou dobu měla utkání pevně pod kontrolou. Dnes klukům v poli zápas vůbec nevyšel. Špatným pohybem a velkým množstvím chyb soupeři zápas velmi usnadnili. Dobrým výkonem se opět prezentoval náš brankář a uchránil nás před větším gólovým přídělem.
Minihokej:

Neděle 9.11.2014  – Česká Třebová

Ročník 2005:
TJ Lokomotiva Česká Třebová – TJ Lanškroun  3:6
TJ Lokomotiva Česká Třebová – HC ČSOB Pojišťovna Pardubice II. 2:8
TJ Lokomotiva Česká Třebová – HC Slovan Moravská Třebová 2:12

Sestava ČT: Novák, Kalousek - Jansa Matěj, Šoulák, Mrkvička, Telecký, Lepša, Kučera, Rudová, Stříteský, Mach Matyáš, Kubíček
Komentář: Domácí turnaj nám nevyšel dle představ a soupeři nám uštědřili tři porážky.

Sobota 8.11.2014  – Česká Třebová
Ročník 2006:
TJ Lokomotiva Č.Třebová – HC Spartak Polička 5:9
TJ Lokomotiva Č. Třebová – HC ČSOB Pojišťovna Pardubice I. 7:14
Sestava ČT: Kalousek – Křivohlávek, Klacl, Brand, Švancara, Slezák, Kečkéš, Krček, Čečotka, Mrkvička

Ročník 2007:
TJ Lokomotiva Č.Třebová – HC Skuteč 19:3
TJ Lokomotiva Č.Třebová – HC ČSOB Pojišťovna Pardubice I. 10:1
Sestava ČT: Babka Dominik – Švub Vít, Havránek Tadeáš, Kovář, Mach Vojtěch, Jansa Michal, Plašil, Marek, Rohal, Brejcha