HC Chrudim – TJ Lokomotiva Česká Třebová 5:2 (1:0, 2:0, 2:2)
Branky ČT:  56´Bogdány (Hernych), 59´Stolín (Bogdány)
Vyloučení: 2 : 6  Využití: 2:0   Zásahy brankářů: 32 : 26   Diváků: 84
Sestava ČT: Prokop - Verner, Nesejt; Hernych, Novotný – Stolín, Umlauf, Havránek  - Ruda, Švub, Bogdány – Jansa, Palán
Komentář: V tomto utkání se střetla družstva ze dna tabulky. Naši kluci nastoupili do utkání s odhodláním odvézt si s Chrudimi nějaký bod. Bohužel pouze odhodlání a bojovnost nestačila. V utkání, ve kterém jsme nebyli horším týmem, jsme však pohořeli na proměňování brankových příležitostí. Naopak to byli domácí, kteří šli do vedení ve 4.minutě utkání, když našemu brankáři vypadl kotouč z náruče a obránce Verner nešťastně uklidil puk do vlastní sítě. Poté jsme se snažili o vyrovnání, bohužel dvě dobré příležitosti a samostatný únik jsme promarnili. Druhou třetinu jsme začali zhruba  desetiminutovým náporem, kdy  se domácí  nemohli dostat z vlastního pásma, bohužel i přes dobré příležitosti jsme branku nestřelili. Naopak to byli opět domácí, kteří se ve 32.minutě radovali z branky. Při oslabení si nešťastně bruslí srazil kotouč do vlastní branky Nesejt. A když ve 39 minutě domácí zvýšili po chybě v naší obranné hře na 3:0, bylo o osudu utkání prakticky rozhodnuto. Ve třetí třetině jsme se již nebyli schopni dostat do tlaku a naopak jsme nedůsledně bránili předbrankový prostor, čímž jsme umožnili domácí vstřelit další dvě branky v 50. a 54. minutě. Teprve poté se nám podařilo konečně docílit vstřelení branek, nejdříve prostřelil brankáře Bogdány a pak se prosadil Stolín.

Mladší žáci
HC Chrudim – TJ Lokomotiva Česká Třebová 6:3  (3:2, 2:1, 1:0)
Branky ČT: 3´,14´a 33´Páv (2x Fikejz)
Vyloučení: 6:5,  Využití: 2:1 Diváků: 50
Sestava ČT: Martinásek O, 32´Borovička. – Hošpes, Kolář,  Pojezný, Viktorin, Doleček, Fiala, Fikejz, Novotný A., Novotný J., Pachl, Páv, Verner Jakub, Langer, Martinásek T., Pavliš
Komentář:  K utkání v Chrudimi jsme jeli s respektem, přesto to byl soupeř z kategorie hratelných. Bohužel se statickou hrou většiny našich hráčů, těžko můžeme pomýšlet ne to, že budeme své soupeře přehrávat. Nedá se hrát s jedním osamoceným hráčem v poli (Fikejz) a opuštěným brankářem, kterým ostatní „borci“ moc nepomůžou.