starší a mladší přípravky B zahajují jarní část domácím turnajem od 9:00.
starší a mladší žáci  hrají v Ústí nad Orlicí od 13:00 a 14:45.
"A" mužstvo zajíždí do Heřmanova Městce. Zápas začíná v 16:30.

sestava: Pecháček – Kovář, Foff, Kulhavý, Šalda – Koutný, Popelka, Ezr, Pitra (66´ Stolín) – Klazar, Trčka (55´ Horák)

Česká Třebová  - Pardubice ''B''  1 : 2 (1 : 0)
branky:  Koutný
Hodnocení trenérského týmu:
            V předposledním kole základní části Východočeského přeboru dorostu náš tým zajížděl do Pardubic, kde nám byl soupeřem tým FK Pardubice „B“. Na výborně připraveném hřišti jsme z našeho pohledu odehráli dobré utkání s vedoucím týmem přeboru. Soupeř měl po celé utkání herní převahu. Naši hráči technické nedostatky nahradili patřičnou bojovností a tak diváci viděli velice zajímavé a v celku kvalitní utkání. Náš tým se ujal vedení 0:1 brankou Koutného po našem rychlém protiútoku ve 37. minutě. Tento výsledek jsme také do konce     1. poločasu uhájili, navzdory trvalému tlaku domácích.
 Také 2. poločas přinesl stejný průběh hry. Náš tým soustředěně bránil a domácí tým se potýkal s koncovkou. O výsledku utkání tedy rozhodla poslední pětiminutovka, kdy domácí tým vytrvalým tlakem dokázal dvěmi brankami otočit výsledek utkání ve svůj prospěch. Nutno však podotknout, že zaslouženě.  Proti jednoznačně nejlepšímu týmu přeboru náš nově tvořící se tým nezklamal. Hráči předvedli výkon na hranici svých současných možností a pochvalu zaslouží všichni hráči. Nad rámec je třeba vyzvednout výkon našeho brankáře Pecháčka (ročník 2000 – starší žák), který náš tým svými jistými zákroky v průběhu utkání několikrát podržel. Velice solidní výkon v obranné fázi předvedl Šalda. Josef Strnad

STARŠÍ ŽÁCI
Datum: 5.4.2014
Mistrovské utkání v Třemošnici – krajský přebor
Sestava: Hýbl Vojtěch - Broulík Jan, Vaňous Patrik, Gregor Matěj, Řehoř Michal - Deml Jan, Sejkora Lukáš, Klumpar Kryštof, Jiřánek Jakub - Motl Lubomír, Flídr Jan
Náhradníci: Jakš Dominik, Hýbl Lukáš, Glaser Tomáš, Fric Šimon, Srb Luboš

Česká Třebová – Fk třemošnice         3 : 4  ( 1 : 2 )

Branky: Klumpar, Motl, Gregor
Střídání:
42. min.           Vaňous  ↓        Hýbl L.  ↑
45. min.           Klumpar  ↓      Fric  ↑
61. Min.          Jiřánek  ↓        Jakš  ↑
Martin Glaser

MLADŠÍ ŽÁCI A
Sestava: Lukáš Vítek- Tobiáš Gremlica, Petr Pražák, Matěj Deml, Matěj Hildebrand, Šimon Fric, Jakub Štichauer, David Štos, Jakub Sýkora, Tomáš Jílek, Tomáš Glaser
Utkání: 2x 30 min

Česká Třebová – Fk Třemošnice         9 : 0  ( 6 : 0 )
Branky: 3x Šimon Fric, 2x Tomáš Galser, 2x Matěj Hildebrand, Jakub Štichauer, Tobiáš Gremlica
K našemu prvnímu venkovnímu utkání na jaře jsme jeli na půdu nejslapšího soupeře v této soutěži. I utkání tomu odpovídalo. Míč byl po celou dobu utkání v naší moci a soupeř za celý zápas našeho brankaře neohrozil. Po našem prvním gólu se kluci uklidnili a začali jsme hrát pohledný kombinační fotbal. Pouze to naše zakončení ještě trochu vázne. I když jsme dali devět branek, tak vzhledem k šancím, které jsme si připravili je to málo.
Kluky chválíme za nasazení v celém utkání.