-
Poslední koncert XI. ročníku
mezinárodního varhanního festivalu Zdeňka Pololáníka krásný, ale málo
navštívený
-
Mladý
varhaník Daniel Knut Pernet - jedenadvacetiletý rodák z Chlumce nad
Cidlinou, který se zaměřuje na hudbu baroka, hlavně tvorbu J.S.Bacha,
má v repertoáru i skladby českých a zahraničních autorů od 14. do
21. století, hrál skladby Böhma, Bacha, Čiurlionise, Laténase,
Pololáníka a Mendelssohna - Bartholdyho.
-
- Bylo úžasné sledovat hru na velké obrazovce. Je velká škoda,
že na koncertě bylo jen 16 ! platících posluchačů (+ J.Kopecký, farář,
pokladní.)
-
- Zážitek z živého koncertu v kostele se nedá srovnat ani se
Stardance, ani s ničím jiným.
- Dušičkový čas jakoby vyzýval k rozjímání....
-
-
Kuželkáři v
II. lize doma vysoko vyhráli
- TJ Opava - KK Blansko 6:2 3355-3195 (16,5:7,5) 31.10.
- KK Vyškov - TJ Sokol Vracov 5:3 3251-3209 (12,5:11,5)31.10.
- TJ Horní Benešov - TJ Centropen Dačice 2:6 3193-3324 (9:15) 31.10.
- TJ
Lokomotiva Česká Třebová - KK Moravská Slávia Brno B 7:1 3714-3351
(17,5:6,5) 31.10.
- TJ Třebíč - TJ Sokol Husovice B 5:3 3592-3495 (11,5:12,5)31.10.
- KK Slovan Rosice - KK Zábřeh 6:2 3343-3251 (13,5:10,5)31.10.
-
- TJ Lokomotiva Česká Třebová
3714 7:1 3351 KK Moravská Slávia Brno B (17,5:6,5)
- KOLÁŘ Václav 664 3:1 543 ŠENKÝŘ Radek
- KMONÍČEK Jiří 615 3:1 592 ZAŤKO Peter
- PODZIMEK Martin 611 4:0 535 KELLNER František
- GAJDOŠÍK Josef (*) 601 2:2 557 PALIAN Pavel
- JIROUŠEK Pavel 654 4:0 544 DVOŘÁK Michael
- HOLANEC Petr 569 1,5:2,5 580 USTOHAL Karel
- střídání:
od 61. hodu: GAJDOŠÍK Josef + HETYCH Jiří
- rozhodčí:
GLAC Petr diváků: 20 utkání
trvalo: 3:15
-
-
Tabulka II. lihy skupiny B
- 1. TJ Třebíč 6 5 1 0 35,5:12,5 86,0:58,0 3528 11
- 2. KK Slovan Rosice 6 4 1 1 31,0:17,0 78,5:65,5 3393 9
- 3. TJ Centropen Dačice 6 3 2 1 30,0:18,0 82,5:61,5 3327 8
- 4. TJ Lokomotiva Česká Třebová 6 4 0 2 29,0:19,0 79,0:65,0 3466 8
- 5. KK Vyškov 6 3 1 2 26,5:21,5 82,5:61,5 3322 7
- 6. TJ Sokol Vracov 6 3 0 3 26,0:22,0 73,0:71,0 3260 6
- 7. KK Blansko 6 2 2 2 25,0:23,0 66,5:77,5 3279 6
- 8. TJ Opava 6 3 0 3 23,5:24,5 75,5:68,5 3410 6
- 9. TJ Sokol Husovice B 6 2 0 4 19,0:29,0 65,5:78,5 3362 4
- 10. TJ Horní Benešov 6 2 0 4 19,0:29,0 61,5:82,5 3246 4
- 11. KK Zábřeh 6 1 1 4 18,5:29,5 68,0:76,0 3351 3
- 12. KK Moravská Slávia Brno B 6 0 0 6 5,0:43,0 45,5:98,5 3162 0
-
-
Volejbalistky
Sokola si dojely do Žďáru nad Sázavou pro jedno vítězství
|
7. kolo |
31 |
31.10. 10:00 |
Hlincovka |
- |
Benátky n. J. |
|
3:2 (-26,12,15,-22,10) |
|
32 |
31.10. 10:00 |
Benešov |
- |
Žižkov B |
|
3:2 (-20,23,-24,17,4) |
|
33 |
31.10. 10:00 |
Střešovice B |
- |
Červený Kostelec |
|
3:0 (18,17,19) |
|
34 |
31.10. 09:00 |
Braník |
- |
Havlíčkův Brod |
|
0:3 (-23,-19,-23) |
|
35 |
31.10. 09:00 |
Žďár n. S. |
- |
Česká Třebová |
|
3:0 (25,21,22) |
|
|
8. kolo |
36 |
31.10. 14:00 |
Hlincovka |
- |
Benátky n. J. |
|
3:1 (20,10,-22,21) |
|
37 |
31.10. 14:00 |
Benešov |
- |
Žižkov B |
|
3:0 (20,24,21) |
|
38 |
31.10. 14:00 |
Střešovice B |
- |
Červený Kostelec |
|
3:1 (21,-20,15,15) |
|
39 |
31.10. 13:00 |
Braník |
- |
Havlíčkův Brod |
|
0:3 (-28,-23,-8) |
|
40 |
31.10. 13:00 |
Žďár n. S. |
- |
Česká Třebová |
|
1:3
(-21,23,-18,-20) |
Tabulka skupiny 2-Z B
-
Fotbalové
výsledky FK Česká Třebová
- Aktuálně ze soboty 31. 10.: "A" mužstvo
vyhrálo v Třemošnici 1:0.
-
Výsledky ze středy 28.10. "A" mužstvo
prohrálo doma s FK Moravany 1:2 .
Branky: 26. Novotný Vojtěch - 10. Záleský Adam, 68. Kříž Tomáš
Rozhodčí: Poláček Libor - Smitka Michal, Štěpánek Pavel. Delegát:
Suchý Miloš. 80 diváků.
- Dorost prohrál 28/10 v Hlinsku 1:2.
-
Tabulka
krajského přeboru po neúplném 13. kole
# |
Klub |
Z |
V |
R |
P |
S |
B |
1. |
Holice |
13 |
11 |
0 |
2 |
37:17 |
30 |
2. |
Slatiňany |
12 |
10 |
0 |
2 |
31:9 |
28 |
3. |
Pardubice B |
12 |
9 |
0 |
3 |
34:16 |
28 |
4. |
Chrudim B |
13 |
9 |
0 |
4 |
26:17 |
26 |
5. |
Polička |
12 |
8 |
0 |
4 |
22:16 |
24 |
6. |
Choceň |
13 |
7 |
0 |
6 |
23:15 |
23 |
7. |
Moravany |
12 |
7 |
0 |
5 |
27:17 |
21 |
8. |
Česká Třebová |
13 |
7 |
0 |
6 |
20:18 |
21 |
9. |
Svitavy |
12 |
6 |
0 |
6 |
27:24 |
20 |
10. |
Přelouč |
12 |
6 |
0 |
6 |
13:25 |
18 |
11. |
Lanškroun |
12 |
5 |
0 |
7 |
23:30 |
15 |
12. |
Hlinsko |
12 |
4 |
0 |
8 |
15:17 |
14 |
13. |
Žamberk |
13 |
3 |
0 |
10 |
9:21 |
10 |
14. |
Moravská Třebová |
12 |
4 |
0 |
8 |
11:24 |
10 |
15. |
Třemošnice |
13 |
3 |
0 |
10 |
7:21 |
9 |
16. |
Letohrad B |
12 |
0 |
0 |
12 |
9:47 |
0 |
|