Česká Třebová – Ledeč nad Sázavou 7:0 (1:0, 5:0, 1:0)

Branky: 19. Jindřich (Fúzik, Fischer), 24. Fúzik (Fischer, Jindřich), 32. Pelán (Veselý, Hemský), 33. Fúzik (Jindřich, Fischer), 39. Pelán (Lesák, Fink), 39. Jindřich (Fischer, Fúzik), 51. Hemský (Pelán).
Rozhodčí: Kolář – Říha, Vepřovský, Vyloučení: 6:5. Využití: 2:0. Diváků: 443. Nejlepší hráči: Jindřich, Fischer, Pelán.
Česká Třebová: Nimmerrichter – Lesák, Fink, Škvor, Veselý – Schejbal, Zadina, Koranda – Fischer, Jindřich, Fúzik – Hemský, Váně, Pelán.
Ledeč: Vaněk (32. Hanák) – Beneš, Pecen, Vala, Hrabaň – Škorpík, Křesťan, Svoboda – Zadražil, Bernard, Poletín – Brýdl, Šimůnek, Štěrba – Blažek, Vrátný.
Favorizovaní Kohouti se rozjížděli pomaleji. Především pro to, že v průběhu prvních patnácti minut měli tři vyloučené hráče a hráli poměrně dlouho v oslabení. Do první gólové šance se dostali v 16. minutě hosté, Svoboda s Křesťanem však pozorného brankáře Nimmerrichtera nepřekonali. V čase 18.02 se konečně prosadili domácí, po učebnicové akci druhého útoku otevřel skóre Jindřich – 1:0.
Druhá českotřebovská útočná formace zaúřadovala také na začátku druhé třetiny, při přesilové hře se v čase 23:50 trefil Fúzik – 2:0. Všechny naděje posledního týmu krajské ligy vzaly záhy za své, na vstřelení dalších tří branek potřeboval lídr soutěže necelé dvě minuty. V čase 31:03 se opět při přesilovce radoval Pelán – 3:0 a postaral se o střídání ledečských brankářů. Další gól přidal v čase 32:13 Fúzik – 4:0, za pouhých patnáct vteřin skóroval opět Pelán – 5:0. Trenér Ledče si vzápětí vybral oddechový čas, jeho tým však v této fázi střetnutí inkasoval ještě jednou, v čase 38:01 vstřelil svou druhou branku Jindřich – 6:0.
V úvodních minutách závěrečné třetiny měli Kohouti třikrát výhodu přesilové hry, kterou však nezužitkovali. Jako poslední se do listiny střelců zapsal v 51. minutě Hemský – 7:0. Zbytek zápasu? Ojedinělou (stoprocentní) šanci Bernarda zlikvidoval gólman Nimmerrichter, po ráně Korandy zazvonila horní tyčka ledečské branky. Fotoreportáž Jardy Koníčka ZDE

Vladimír Vaněk, předseda klubu: „Zasáhla nás marodka, několik hráčů mělo navíc pracovní povinnosti. Chyběl také obránce Hercig, který dostal za bitku s choceňským Krejzou disciplinární trest na čtyři zápasy. Hráčům, kteří možná až nečekaně snadno vybojovali tři body, je třeba poděkovat. Úspěšnou premiéru si v našem dresu odbyl osmnáctiletý obránce Veselý z Hradce Králové. Je to klišé, ale musíme se soustředit na každý příští zápas.“
Příští zápas – středa 11. listopadu: Česká Třebová – Chotěboř (18.30).