Polička - Česká Třebová 4:3 sn (1:1, 1:0, 1:2 – 0:0)

Branky: 8. Krajíček (Gregar, L. Boháček), 35. Szilva (Škarýd), 57. Krajíček (L. Boháček), rozhodující nájezd proměnil Szilva – 12. Fúzik (Jindřich, Papadopulos), 53. Jindřich (Poul), 55. Pelán (Dítě).

Rozhodčí: Kukeně – Veverka, Teplý. Vyloučení: 6:8. Využití: 2:1. Diváků: 355. Nejlepší hráči: Opršal, Krajíček, Gregar, L. Boháček, Szilva – Mahdal, Jindřich.

Polička: Opršal – Vítek, Vápeník, J. Hejtmánek, Musil, L. Hejtmánek, Štěrba – Krajíček, Gregar, L. Boháček – Škarýd, Švejda, Szilva – Jindra, Zobač, J. Boháček.

Česká Třebová: Mahdal - Krejnus, Lesák, Poul, Papadopulos, Poskočil, Řehák – Zítka, Vlček, Hemský – Zadina, Jindřich, Fúzik – Pelán, Janda, Dítě.

Pohybem hýřící domácí tým se ujal vedení v 8. minutě. Po nepřesné rozehrávce Lesáka poprvé zaúřadoval první poličský útok, Gregar s L. Boháčkem připravili palebnou pozici pro Krajíčka – 1:0. Kohouti se do první šance dostali také v 8. minutě, Hemský však mířil po Vlčkově přihrávce vysoko nad branku. Hosté srovnali o čtyři minuty později, Jindřich poslal do úniku Fúzika, který nic nevymýšlel a vystřelil – 1:1. Do konce první třetiny se několikrát předvedl domácí brankář Opršal, který zlikvidoval střely Zadiny, Jindřicha a Vlčka, zmařil rovněž sólový nájezd Pelána.

Druhá třetina začala příležitostí Krajíčka, jeho střela skončila v Mahdalově lapačce. Ve 22. minutě měl vyloženou gólovou šanci Dítě, bohužel přestřelil. Ve 24. minutě předvedl poličský gólman Opršal zákrok večera. Nejprve vyrazil prudkou ránu z levého křídla střílejícího Zítky, vzápětí se bleskově přemístil na druhou stranu své branky a kryl tvrdou střelu Vlčka. Kohouti soupeře přitlačili, za soupeřem však zaostávali především v pohybu a bruslení. Ve 28. minutě vyhrál Mahdal další souboj s L. Boháčkem, když napravoval chybu Papadopulose. V čase 30:36 se nechal zbytečně vyloučit Vlček (zdržování hry), hosté se ubránili. V čase 32:23 byl vyloučen Krejnus, při další signalizované výhodě se zblízka trefil Szilva – 2:1. Co bylo horší, na trestnou lavici musel faulující Papadopulos, jeho spoluhráči početní převaze soupeře naštěstí odolali.

Kohouty vrátila do hry využitá přesilová hra, Jindřich si vyměnil puk s Poulem a v čase 52:24 prudkým švihem vyrovnal – 2:2. Za necelé tři minuty se Česká Třebová poprvé dostala do vedení, v čase 54:47 se o to postaral důrazný Pelán – 2:3.

Závěrečnou pětiminutovku nezvládli Kohouti takticky, doplatili na fauly. V čase 55:08 se nechal zbytečně vyloučit Krejnus (držení), v čase 56:30 vykázal sudí Kukeně na trestnou lavici Poula (vysoká hůl). Polička získala výhodu přesilovky pěti proti třem (35 vteřin), kterou po 24 vteřinách využil Krajíček – 3:3. Do konce trestu obránce Poula ještě zbývalo dlouhých 96 vteřin, domácí další branku nepřidali.

V prodloužení se diváci branky nedočkali, na řadu přišly samostatné nájezdy, při kterých předvedli šikovné ruce Gregar se Szilvou (J. Hejtmánek nájezd neproměnil, stejně jako na druhé straně Hemský s Fúzikem).