Finále CHL 2014-15  Proplast  Ústí n.O. - HC Třebovice  6 : 1

Tento zápas předcházel vyhlášení výsledků CHL 2014/2015 a hrál se 16/3 2015  v délce 60 minut čistého času na 3 třetiny a s trojicí rozhodčích ( Šána, Smola. Švec). (Fotografie jsou z třetí třetiny zápasu).
První zápas těchto mužstev se konal v pondělí 9.března HC Třebovice byly ve funkci domácího týmu. Zápas skončil těsným vítězstvím Proplastu 3 : 4.  Finále rozhodlo o tom, že  držitelem poháru starosty za vítězství v letošním ročníku CHL připadne opět týmu Proplast Ústí n.O. V loňském ročníku, kdy soutěž CHL 2013/14 organizoval klub HC Kohouti, se ve finále také spolu utkali HC Třebovice a Proplast. Loni byla situace vyrovnanější: první zápas vyhrál Proplast 3 : 1, druhý Třebovice 5 : 1  a o vítězi CHL se rozhodovalo v samostatných nájezdech, kde byl Proplast úspěšnější. Letos se hrál již 9. ročník soutěže CHL, což odpovídá 9. sezóně činnosti českotřebovského zimního stadionu na Skalce.