STARŠÍ ŽÁCI OVLÁDLI POHÁR
A ZVÍTĚZILI V ONDRÁŠOVKA CUPU 2015

Starší žáci místního fotbalového klubu získali další trofej, když vyhráli Ondrášovka Cup Pardubického kraje. Pohár starších žáků se hraje vyřazovacím způsobem. Na své cestě do finále přešli přes celky: Pardubičky (3:0), Moravská Třebová (2:0) a Jablonné nad Orlicí (4:1). Ve finále se střetli s Litomyšlí, kterou porazili 2:1. Naši mladí fotbalisté, kteří jednoznačně vyhráli základní část krajského přeboru, tak ukázali nadvládu v poháru. Zaslouženě získali zlaté medaile a nad hlavu zvedli pohár.
Nejlepším hráčem finálového zápasu byl vyhlášen Šimon Fric.
Kádr starších žáků: Borek Matěj, Cejnar Filip, Deml Jan, Flídr Jan, Fohl Dominik, Fric Šimon, Glaser Tomáš, Gregor Matěj, Herclík Filip, Hýbl Lukáš, Hýbl Vojtěch, Jiřánek Jakub, Klumpar Kryštof, Křepela Radim, Popelka Jan, Řehoř Michal.