Peklák zná svého bikového krále 2015, je jím Honza Krušina, který zvítězil jak v soutěži o nejhezčí skok, tak celkově. Královnou Pekláku je Aneta Sládková ze Zlína. Gratulujeme všem kteří zdárně zvládli nástrahy našich nejtěžších tratí.  Na dvě vybrané tratě závodu se v sobotu 5. září vydalo 29 závodníků a tři závodnice. Každou trať jeli dvakrát, lepší časy se sčítaly do celkového výsledku.  Závod se vydařil, konal se za příjemného počasí bez rušivých momentů s profesionálním komentářem dvojice moderátorů za přítomnosti nadšenců pro bikesport, doprovodu jednotlivých týmů i zvědavých Třebováků. Pro závod byly vybrány nejtěžší tratě, které areál na Pekláku nabízí, nejvíce byl obdivován poslední cílový skok.  Pro nejlepší závodníky byly připraveny zajímavé ceny. Současně byla vyhodnocena videosoutěž 2015. Úspěšný závod svědčí o tom, že máme na Pekláku vynikající areál i pro své letní využití pro káry a bikesport. Celkové výsledky závodu Peklák downhill 2015  zde.

Výhra: 1x celodenní permice u nás v BP  + 5x jízda na terénní tříkolce
    Všem výhercům moc GRATULUJEME  Nejvíce „Lajků“ sice získalo video Lukáše France, bohužel ale jeho boj o vítězství nebyl zcela korektního charakteru. Lukáš ale uznale odstoupil od soutěže a hlavní výhru přenechal druhému v pořadí, za což mu velmi děkujeme!  Všem účastníkům soutěže ještě jednou děkujeme za snahu a zájem a všem ostatním za jejich podporu! Biku zdar!
    Fotografie jsou z druhé odpolední jízdy a zachycují také celkovou pohodovou atmosféru závodu