Rekordní vítězství Kohoutů

Kohouti nechali soupeře dýchat pouze v prvním dějství.

Ve druhé třetině odstartoval a v závěrečném dějství vyvrcholil parádní českotřebovský brankostroj. Pohodu našeho týmu potvrdily dvě branky vstřelené během jedné přesilové hry domácího týmu. Trojice hráčů (Jindřich, Schejbal, Pejcha) dosáhla hattricku, po čtyřech asistencích si připsali Stehno s Pelánem.

Ledeč nad Sázavou - Česká Třebová 2:18 (1:3, 0:6, 1:9)

Branky: 5. Marian Havel (Krajíček), 56. Marian Havel (Štěpán, Zmrhal) – 3. Jindřich (Kavalír, Pelán), 18. Schejbal (Stehno, Škvor), 19. Lesák (Kavalír, Pelán), 24. Hemský (Vlček, Zadina), 25. Kavalír (Pelán, Jindřich), 31. Hemský (Vlček), 35. Pejcha (Stehno, Škvor), 37. Pejcha (Schejbal, Zítka), 39. Vlček (Zadina, Vondráček), 43. Jindřich (Kavalír, Pelán), 44. Stehno (Vondráček, Pejcha), 47. Vlček (Stehno, Pejcha), 49. Škvor (Jindřich, Kavalír), 50. Schejbal (Stehno, Zítka), 52. Jindřich, 62. Zítka, 57. Schejbal (Stehno, Vondráček), 60. Pejcha (Schejbal).

Rozhodčí: Pilný – Čížek, Padevět. Vyloučení: 4:7. Využití: 0:2. Oslabení: 0:2. Diváků: 84. Nejlepší hráči: Jindřich, Schejbal, Pejcha, Pelán, Stehno, Vlček.

Ledeč: Hanák (25. Březina, 39. Hanák) – Hrabaň, Zmrhal, Šimůnek, Beneš, Buchta – Svoboda, Zadražil, Štěrba – Marek Havel, Křesťan, Štěpán – Marian Havel, Krajíček, Blažek – Hlavnička.

Česká Třebová: Nimmerrichter – Škvor, Zítka, Vondráček, Šimončič, Lesák (33. Jirák), Boruch - Schejbal, Stehno, Pejcha – Hemský, Vlček, Zadina – Kavalír, Jindřich, Pelán.

Vladimír Vaněk, manažer Kohoutů: „Převaha našeho týmu byla od druhé třetiny drtivá, proto tak výrazné vítězství. Je to ta nejlepší pozvánka na příští týden, kdy doma přivítáme Choceň. Věřím, že přijde rekordní návštěva.“

Tabulka pořadí: Krajská hokejová liga 2016/17 k 13/10