Lední hokej mládeže - výsledky z víkendu
Dorost - Krajská liga
Pátek: 30.9.2016 – Česká Třebová
TJ Lokomotiva Česká Třebová - HC Boskovice 7:4 (2:3, 3:0, 2:1)
Branky ČT : 3:51 Bartoš (Umlauf), 7:37 Stolín (Švub, Pojezný), 28:00 Novotný (Pirkl), 29:38 Stolín (Bartoš, Umlauf), 37:48 Pirkl, 55:00 Pirkl (Bartoš, Bečka), 57:44 Stolín (Bartoš)
Vyloučení: 6:4 navíc Červinka (Boskovice) 10 min., Využití: 1:1, V oslabení: 1:0 Diváků: 60
Sestava ČT: Hriško – Novotný, Bečka, Hernych, Pojezný – Pirkl, Švub, Hošpes, Jansa, Stolín, Umlauf, Bartoš

Komentář: V pátek jsme odehráli další mistrovské utkání na domácím ledě. V úvodu jsme šli do vedení, ale soupeř vzápětí srovnal. Následně jsme si vytvořili stálou převahu, ale z ní jsme vytěžili pouze jednu branku. Tak to byl opět soupeř, který poměrně jednoduše 2x skóroval a šel tak s jednobrankovým vedením poprvé do šaten. Následující třetinu však naši hoši soupeře přehrávali a své šance dokázali i využít. Po druhé třetině tak bylo skóre v náš prospěch 5:3. Třetí třetina byla v podobném duchu, 2 branky jsme však vsítili až v poslední pětiminutovce. Soupeř ještě v samém závěru utkání korigoval brankou na konečných 7:4.

Další utkání se hraje v pátek 7.10. v 18:00 h. kdy zajíždíme do Velkého Meziříčí. Doma pak hrajeme v neděli 9.10 od 11:45 hodin, kdy přivítáme Moravskou Třebovou.

Sobota: 1.10. – Choceň
LMŽ: HC Spartak Choceň – TJ Lokomotiva Česká Třebová 5:5 (4:1, 0:1, 1:3)
LSŽ: HC Spartak Choceň – TJ Lokomotiva Česká Třebová 3:7 (1:2, 0:3, 2:2)
Komentář: Žáci v sobotu zajížděli do Chocně. Mladší přivezli bod za remízu, když dotahovaly tříbrankovou ztrátu z první třetiny. Starší neponechali nic náhodě a po celé utkání svého soupeře přehrávali, pouze v závěrečné třetině byl obraz hry trochu jiný díky našemu častému oslabení.
Žáci v sobotu 8.10. doma hostí Hlinsko. V neděli 9.10.pak starší zamíří do Litomyšle a mladší do Rychnova n. K.