Mistrovská utkání  Dorost - Krajská liga

HHK Velké Meziříčí - TJ Lokomotiva Česká Třebová 6:2 (2:1, 2:0, 2:1)
Branky ČT : 1:17 Pirkl (Stolín), 51:57 Pirkl
Vyloučení: 9:8 , Využití: 3:0, V oslabení: 0:1 Diváků: 25
Sestava ČT: Prokop – Novotný, Verner, Hernych, Pojezný – Pirkl, Švub, Hájek, Jansa, Stolín, Umlauf, Bartoš
Neděle: 10.10.2016 – Česká Třebová
TJ Lokomotiva Česká Třebová – HC Slovan Moravská Třebová 15:0 (7:0, 4:0, 4:0)
Diváků: 50

Sestava ČT: Prokop, Hriško – Novotný, Verner, Hernych, Pojezný – Pirkl, Švub, Hájek, Jansa, Stolín, Umlauf, Bartoš

Komentář: O víkendu dorostenci odehráli hned dvě utkání. V pátek ve Velkém Meziříčí podlehli domácím 6:2. Utkání bylo vyrovnané, ale bohužel jsme nedovedli proměnit své šance. V neděli jsme naopak hráli doma s Moravskou Třebovou. Hosty jsme v první minutě utkání zaskočili dvěma góly. Toho  jsme využili a naši hráči opanovali svoji aktivní hrou utkání a navíc se jim dařilo proměňovat brankové příležitosti. Nakonec se ukazatel skóre zastavil na 15.

Další utkání se hraje v pátek 14.10. v 19:30 h. v Pelhřimově. Doma pak hrajeme v pátek 21.10. od 20:00 hodin s Hlinskem.

Sobota: 8.10. – Česká Třebová
LMŽ: TJ Lokomotiva Česká Třebová – HC Hlinsko 31:2 (9:2, 8:0,14:0)
LSŽ: TJ Lokomotiva Česká Třebová – HC Hlinsko 6:0 (1:0, 3:0, 2:0)
Neděle: 9.10. – Rychnov n. K, Litomyšl
LMŽ: HCMK Rychnov n. K - TJ Lokomotiva Česká Třebová 3:20 (1:6, 1:7, 1:7)
LSŽ: HC Litomyšl - TJ Lokomotiva Česká Třebová 3:1 (0:1, 1:0, 2:0)

Komentář: Žáci o víkendu odehráli dvě soutěžní kola. Mladší žáci oba své soupeře jednoznačně přehráli a gólově zdevastovali v součtu poměrem 51:5. Starší žáci v sobotu doma přehráli po výborném výkonu Hlinsko. V neděli v Litomyšli se naopak výsledkově nevedlo. První část utkání jsme odehráli dobře. Poté nás však tvrdě hrající soupeř přetlačil a o výhře rozhodl až v samém závěru utkání (58.a 60.min.) V utkání byla znát absence několika hráčů, zranění klíčového hráče v zápase a i únava z předešlého utkání.

Žáci mají o nadcházejícím víkendu volno a hrají až v sobotu 22.10. doma s vedoucími Pardubice.

Mladší žáci – žákovská liga

LMŽ: TJ Lokomotiva Česká Třebová II. – HC Dukla Jihlava II. 3:7 (1:2, 1:1, 1:4)
Komentář: V sobotu 8.10. na domácím ledě zahájil svoji soutěž i druhý tým mladších žáků. Přivítali tým Dukly Jihlava a naši hráči s ním odehráli dobrý zápas. Ten o své výhře rozhodl až ve třetí třetině. K příštímu utkání zajíždíme v sobotu 15.10. do Náměště nad Oslavou

Minihokej 2007:

V neděli 9.10. na domácím ledě hrál roč.2007. Odehrál 3 utkání a to s Pardubicemi, Chocní a Chrudimí. Po dobře zvládnutých utkáních si připsali dvě výhry a jednu prohru. Další turnaj se hraje v neděli 16.10.v Hlinsku.