JUDO Česká Třebová hlásí
Petra Vážková přebornicí ČR

21. 11. 2015 se v Ostravě konal Přebor ČR mladších žáků a žákyň. Přeboru se mohli účastnit pouze kvalifikovaní závodníci, kteří získali dostatečný počet bodů na kvalifikačních turnajích. Za náš oddíl si vybojovalo účast hned 8 borců – Lukáš Hübl, Petra Vážková, Pavel Imrich, Vladimír Synek, Jan Janiš, Maxim Chromý, Matěj Řezníček a Jakub Verner. Největšího úspěchu dosáhla Petra Vážková ve váze do 52kg, kdy po 5 vítězných zápasech vybojovala titul Přebornice ČR. Dalších úspěchů (ne však medailových) dosáhli Jakub Verner, Pavel Imrich (oba do 55kg) a Matěj Řezníček (do 50kg), kdy všichni obsadili 7. místa. Ve váze do 42kg vybojoval Jan Janiš 9. místo. Ostatním se už tak nedařilo a neprošli úvodními koly turnaje.

VÝSLEDKY STRUČNĚ:
1. místo:            Petra Vážková (5/5/0)
7. místo:            Matěj Řezníček (4/2/2), Jakub Verner (3/1/2), Pavel Imrich (4/2/2)
9. místo:            Jan Janiš (3/2/1), Maxim Chromý (2/0/2)
Judisté z České Třebové slaví úspěchy v Polabské lize

V sobotu 28. 11. 2015 získali judisté z České Třebové další body do celkového hodnocení Polabské ligy na jejím 5. kole v Čáslavi. V konkurenci 291 judistů a judistek z 29 oddílů jsme vybojovali pěkné 4. místo a průběžně jsme se posunuli na 5. místo Polabské ligy.
Konkrétní umístění našich judistů a judistek je uvedeno ve stručném přehledu.

STRUČNÝ PŘEHLED:
(zápasy celkem/vítězné/prohrané – 42/25/17)
1. místo:            Alexandr Pataki (5/5/0), Martina Paarová (3/3/0), Matěj Řezníček (2/2/0),
                         Petra Vážková (2/2/0), Zuzana Gregarová (2/1/1)
2. místo:            Pavel Imrich (5/4/1)
3. místo:            Jan Janiš (5/4/1), Maxim Chromý (4/2/2)

JUDO Česká Třebová má BRONZ

V sobotu 19. 12. 2015 získali judisté z České Třebové pohár za 3. místo v posledním kole Polabské ligy v Kolíně. V konkurenci 268 judistů a judistek z 31 oddílů jsme chtěli získat dostatečný počet bodů, abychom se z průběžného 5. místa posunuli na minimálně bronzovou příčku v celkovém pořadí Polabské ligy. Velkou bojovností našich svěřenců se nám podařilo dokončit soutěž na celkovém 4. - 5. místě a za poslední 6. kolo jsme si odvezli pohár za skvělé 3. místo.

(zápasy celkem/vítězné/prohrané – 79/38/41)
1. místo:            Adam Janíček (3/3/0), Maxim Hanik (3/3/0), Petra Karastojanová (4/4/0), Martina Paarová (2/2/0),
                         Petra Vážková (2/2/0)
2. místo:            Matyáš Zářecký (4/3/1), Zora Zemánková (2/0/2), Lukáš Hübl (5/3/2), Matěj Řezníček (4/3/1), Pavel Imrich
                         (3/2/1), Maxim Chromý (2/1/1), Zuzana Gregarová (2/0/2), Jan Janíček (4/2/2), Ondřej Málek (2/1/1)
3. místo:            Beáta Zemánková (2/0/2), Petr Studený (4/2/2), Vladimír Synek (3/1/2), Jakub Verner (3/1/2),
                         Tadeáš Baštář (2/0/2), Dominik Řehák (3/2/1)

ZPRACOVAL:          Vlastimil Zemánek