INFORMACE K SYSTÉMU HRY
PLAY OFF – CHL 2015/2016
-
II. část končí dohrávkami v pátek 12. 2.
2016 viz příloha “Rozpis zápasů II. část”
-
PLAY OFF zahájí v pátek 19. 2. 2016 a
bude ukončeno druhým finálovým zápasem v pondělí 14. 3. 2016 (nejspíše
jako loni se slavnostním vyhlášením výsledků)
-
systém PLAY OFF – se odehraje ve
stávajících ligách na základě konečného pořadí po II. části, hrát bude
1. – 8.; 2. – 7.; 3. – 6.; 4. – 5., a dál, vyjma III. ligy kde musím
systém ctít 9 týmů a předepsaný počet zápasů (ještě upřesním na základě
výsledků)
-
systém hry pro III. Ligu – ve
čtvrtfinále bude stát poslední tým po základní části
(1. – 8.; 2. – 7; 3. – 6; 4. – 5.), semifinále
budou stanoveny dvojice dle vítězů a poražených, které budou hrát o 1. –
3. a 5. místo, o 7. Místo se budou hrát vzájemné zápasy poslední trojce,
kde vstoupí zpět do hry poslední tým základní části.
-
počet zápasů pro PLAY OFF je stanoven na
4 utkání, proto čtvrtfinále na jeden zápas, semifinále na jeden zápas
a finále na dva zápasy, obdobně i dvojce o pořadí, tak aby na konci
sezony každý tým měl odehráno 22 zápasů
-
hrací doba je stanovena stejně jako v
základní části 2 x 20 min. čistého času, jen malá organizační změna
budou se po první třetině (polovině) točit strany
-
upozorňuji na pravidlo odehrání
potřebného počtu zápasů, jako podmínka možnosti nasazení hráčů v PLAY
OFF – tento počet jsou 3 zápasy v základní části
-
zápisy pro PLAY OFF budou upraveny,
budou vynecháni hráči, kteří nemohou nastoupit do zápasů, brankáři si
můžete nadále zapůjčovat, za předpokladu splnění podmínky z pravidel –
možnost nastoupení pouze max. za 5 týmů
-
nasazení týmů do další sezony bude
stanoveno na základě výsledků PLAY OFF a postupech a sestupech 2 týmů
mezi ligami
CHL:
Většina zápasů základní části je odehrána, zbývají pouze dva
zápasy 3. ligy.
Pořadí týmů 2. ligy na 3. – 5. místě musela určit minitabulka.
Čtvrtfinálové dvojice 1. a 2. ligy, jsou tedy následovně:
1.LIGA
- PROPLAST Ústí nad Orlicí : HC VESPA
- KRAJÁNCI-SVITAP Ústí nad Orlicí : ADBA Ústí nad Orlicí
- HC TŘEBOVICE : HC Kačeři
Kerhartice
- BANDITI :
HC FLYERS Česká Třebová
2.
LIGA
- HC ZD Dolní Újezd :
HC QANTO Bystřec
- 4dox
: HC Calibra
- HC LDM :
HOSTALEK WERBUNG VETERANS
- HC TYPOS :
TUROVÁCI Podlesí
3. LIGA bude určena po dohrávce.
|