Žďár n. S.

3:1 (20,15,-23,18)

6. 2. 2016 1. liga juniorek-baráž o záchranu-Nový Jičín.

V sobotu dne 6. 2. 2016 hostíme ve hře o udržení v 1. lize JKY, družstvo TJ Nový Jičín.

TJ SOKOL ČESKÁ TŘEBOVÁ – TJ NOVÝ JIČÍN                3 :  0  25:17, 25:20, 25:16

První zápas v baráži o udržení v 1. lize JKY byl zvláštní. Za prvé se neznáme, protože jsou to družstva z jiné skupiny a za druhé, poprvé v životě dívky hrají o udržení v 1. lize. Českotřebovské dívky hrály lépe, soupeř se nezmohl na nějaký vážný odpor. Bez problémů vyhráváme první zápas 3:0. Průběh druhého zápasu je stejný, hrajeme lépe, ale dívky již nejsou tak soustředěné na svůj výkon. V koncovce 1. setu, začíná soupeř dotahovat náš bodový náskok, ale daří se set vyhrát. Ve druhém setu jsme jednoznačně, lepší soupeře. Třetí set je od začátku zahrán českotřebovskými dívkami velice laxně. Prohrávají 12:7, ale daří se dotáhnout soupeřův náskok a dokonce přidat bod na 18:17. Po chybách soupeře se daří přidat další body, vedeme 23:20. Soupeř přidává dva body a již vedeme rozdílem jednoho bodu. Je potřeba se soustředit na poslední dva míče, a to se daří. Vyhráváme 3:0           i druhý zápas. První zápas byl výkonnostně lepší druhého, ale i tak, díky dívky za to!!!!!!

Hrála a střídala: kapitánka Klimková Linda, Bělková Kristýna, Pešková Tereza, Foldynová Natálie, Voleská Kristýna, Nerudová Monika, Václavková Hana, Bečičková Michaela. Zraněná byla Veronika Šplíchalová.

Výsledky prvního a druhého kola baráže o 1. ligu.

7

V sobotu 13. 2. 2016 odjíždíme k dalším zápasům baráže do Šumperka.

7. 2. 2016 kadeti-KP PCE kraje Č. Třebová.

Dne 7. 2. 2016 jsme doma v České Třebové uspořádali 4. kolo přeboru KP PCE kraje. Soupeři nám bylo družstvo Chocně a Svitav. Dnešního turnaje se účastnili : Kadlec, Hubáček,  Pejchal, Šplíchal, Lukáš, Renčín, Kohoutek a Koudelný.
V dnešním turnaji jsme odehráli pouze zápas s Chocní. S družstvem Svitav jsme měli zápas předehraný. V základní sestavě chyběl V. Skřivánek, který je zraněný a tak dnes dostali příležitost ostatní hráči. S družstvem Chocně jsme dokázali držet krok, dokud jsme nezačali kupit vlastní chyby. A těch je bohužel stále příliš. Takže je stále co zlepšovat. Ale kluci si hru užili a to je také důležitý atribut hry.  Za oddíl volejbalu Č. Třebová Michal Kadlec

Skupina PA-KTI

Mgr. Ludmila Haraštová, Nádražní 648, Polička, 57201, harasta.frantisek@tiscali.cz, 731180433

Kdo si na krk pověsí zlaté medaile? :-)

Do konce soutěže KP zbývají 3 turnaje. Poslední 9. kolo bude odehráno 30. 3. 2016. My jsme v minulém kole, které bylo odehráno v náhradním termínu, po dvou prohraných tiebreacích sestoupili do skupiny B. Dnes byly našimi soupeřkami děvčata z Litomyšle a B team Lanškroun.

TJ Litomyšl - VO TJ Lanškroun B -  1:3 (-21, 4, 11, 11)
Do prvního setu nastupují hráčky, které doposud hrály za Lanškroun B. Po prohraném prvním setu ale přenechávají své místo zkušenějším spoluhráčkám. Nastupuje šest nových Lanškrounských hráček, které hrají ligu kadetek a Český pohár.

TJ Sokol Česká Třebová - VO TJ Lanškroun B  1:3 (16, -22, 16, 14)
Co vedlo Lanškroun k tomu, aby na nás vytáhl trumfy z rukávu? Bojuje se o účast na MČR, kterou mají zajištěnu pouze první dvě družstva z KP. Případně, pokud by se Lanškroun umístil do 8. místa v ČP, postupuje na MČR i třetí z Krajského přeboru. A tak udržet Třebovou v B skupině je prospěšné pro Lanškroun A.
Nicméně, pro nás hrát proti o rok zkušenějším soupeřkám bylo určitě přínosné. Naše holky za předvedenou hru zaslouží pochvalu.

TJ Litomyšl - TJ Sokol Česká Třebová 0:3 (19, 8, 12)
Po krátké přestávce prostřídáme hráčky a porážíme domácí.

Hráčky: L. Farago, S. Horská, T. Kahounová, A. Kohlerová, V. Koubová, N. Kubátová, M. Kubištová, A. Linhartová, A. Říhová, V. Vomáčková.  Trenéři: J a J Koubovi